​​​​​M jak miłość. Kochanki Argasińskiego pojawią się w najgorszym momencie. Patrycja ucieknie do Łukasza, ale nie na długo

i

Autor: MTL Max Film ​​​​​M jak miłość. Kochanki Argasińskiego pojawią się w najgorszym momencie. Patrycja ucieknie do Łukasza, ale nie na długo

​​​​​M jak miłość. Kochanki Argasińskiego pojawią się w najgorszym momencie. Patrycja ucieknie do Łukasza, ale nie na długo

2021-08-05 22:38

Argasiński (Karol Strasburger) w "M jak miłość" po wakacjach 2021 nie popuści Patrycji (Alżbeta Lenska), która zaszła w ciążę z Łukaszem (Jakub Józefowicz). Będzie na siłę próbował udawać szczęśliwą rodzinkę, której nigdy nie stworzyli. Przymusi żonę do opowiadania bzdur na temat ich pięknej miłości, a w rzeczywistości będzie rzucał groźbami. W nadchodzących odcinkach "M jak miłość" sam się doigra, bo jego kochanki pojawią się w najgorszym momencie. Argasińska nie przemilczy niczego.

Widmo przeszłości wróci do podłego Argasińskiego z "M jak miłość"

W kolejnych odcinkach "M jak miłość" Argasiński nie odpuści niewiernej żonie. Patrycja zdradziła go z Łukaszem, ale ordynator nie pozwoli jej odejść. Bez względu na wszystko spróbuje utrzymać Patrycję u swojego boku, chociaż doskonale będzie zdawał sobie sprawę z tego, że ta go nie kocha. W "M jak miłość" po wakacjach 2021 nie będzie próbował łagodnych metod na przekonanie do siebie żony. Wręcz przeciwnie, będzie otwarcie groził, że zrobi krzywdę Łukaszowi. Patrycja nie wytrzyma, kiedy mąż każe jej udzielić wywiadu, w którym ma opowiadać o swoim cudownym życiu i małżeństwie. Wbrew swojej woli, będzie musiała kłamać dziennikarce.

- Chyba wypadło całkiem nieźle...  - powie zadowolony Argasiński po wywiadzie.  - Zwłaszcza ten fragment o rodzinie. Prawie uwierzyłam - sarkastycznie skomentuje kobieta. 

Przeczytaj: Marcin z M jak miłość pokazał miłość życia. To nie jest Adriana Kalska!

Iza z "M jak miłość" ucieka w sukni ślubnej! Co się dzieje z Adrianą Kalską?

I właśnie od tego rozpęta się afera w "M jak miłość". 

- Dlaczego tak się zachowujesz? Izolujesz się, prawie się do mnie odzywasz... Przecież doszliśmy w kluczowych sprawach do porozumienia, więc może pora na zawieszenie broni? (...) - To, co powiedziałem o rodzinie, to prawda. Nasza rodzina jest dla mnie najważniejsza. A teraz, gdy wkrótce ma się powiększyć, jestem gotowy wszystko ci wybaczyć... Zapomnimy o tym, co było złe i zaczniemy nowe życie - powie podły Jerzy.

Przeczytaj: Nowa Basia w M jak miłość. Zduński już nie pozna swojej córki

Patrycja w "M jak miłość" po wakacjach 2021 nie wytrzyma i tu pojawią się byłe kochanki ordynatora.

- Zaczniemy od nowa... nasze stare życie. Wszystko będzie tak, jak wcześniej. Młode lekarki, pielęgniarki... Myślisz, że nie wiedziałam? Nawet specjalnie się z tym nie kryłeś... I teraz ty jesteś gotowy wybaczyć mnie? - wypomni Patrycja przywołując kochanki Jerzego z przeszłości. To doprowadzi mężczyznę do furii. - Chcesz, czy nie, stworzymy razem rodzinę. Będę o to walczył! Na wszelkie możliwe sposoby! - warknie Jerzy i wyjdzie trzaskając drzwiami.

Patrycja w "M jak miłość" pójdzie do Łukasza i ostrzeże go, ale będzie wiedziała, że musi wrócić do podłego męża. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze