M jak miłość. Drań Argasiński cudownym ojcem dziecka Łukasza? Karol Strasburger ujawnił cała prawdę

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Drań Argasiński cudownym ojcem dziecka Łukasza? Karol Strasburger ujawnił cała prawdę

M jak miłość. Drań Argasiński cudownym ojcem dziecka Łukasza? Karol Strasburger ujawnił cała prawdę - ZDJĘCIA

W "M jak miłość" okrutny Argasiński zmieni się w łagodnego baranka, kiedy dziecko Patrycji (Alżbeta Lenska) i Łukasza (Jakub Józefowicz) przyjdzie na świat? Jest to bardzo możliwe, bo akurat na potomku ordynatorowi zależało już od dłuższego czasu i tak naprawdę jest mu chyba wszystko jedno, że to nie on jest ojcem. Już zapowiedział, wychowa dziecko jak własne - to będzie doskonały "dodatek" do jego wizerunku rodzinnego, kochającego pana profesora. Mściwy drań, który w nowym sezonie "M jak miłość" wyda wyrok na Łukasza, po narodzinach jego dziecka może zmienić się nie do poznania! Dlaczego? Cała prawdę wyznaje sam Karol Strasburger!

"M jak miłość". Dziecko Patrycji i Łukasza zmieni Argasińskiego w dobrego człowieka?

Cud narodzin w "M jak miłość" może w rodzinie podłego ordynatora zmienić wszystko. Jak wiemy, Patrycja zaszła w ciążę ze swoim kochankiem Łukaszem, a parę połączyła wielka miłość. Niestety o dziecku dowiedział się małżonek rogacz, a prawdziwy ojciec nie wie nic i nie jest pewne, że kiedykolwiek pozna prawdę.

Zastraszona przez męża w "M jak miłość" Patrycja w nowym sezonie serialu będzie robiła wszystko, żeby ochronić dziecko i uratować życie Łukasza, na którego Argasiński wyda wyrok. Jak pisaliśmy TUTAJ - Patrycja w zagrożonej ciąży trafi do szpitala, a przy jej łóżku będzie czuwał "zatroskany" mąż. Ale wszystko wskazuje na to, że dziecko przyjdzie na świat. Czy zmieni życie Argasińskich!

Nie przegap: Marcin z M jak miłość pokazał miłość życia. To nie jest Adriana Kalska!

Gwiazda M jak miłość jest w ciąży! Ilona Janyst pochwaliła się radosną nowiną! Aneta i Olek również zostaną rodzicami?

Jeżeli bohater Karola Strasburgera w "M jak miłość" ma choć odrobinę z grającego go aktora, to może wróżyć wielką metamorfozę podłego ordynatora w łagodnego, kochającego człowieka. 

Całe życie pracowałem na to, by być w jak najlepszym zdrowiu i kondycji, zatem siły mnie nie opuszczają. Wychowujemy córkę sami, będąc z nią przez całą dobę. Dzięki temu od początku mogę obserwować, jak Laura się rozwija, a rozwija się w niesamowitym tempie. Każdy dzień niesie ze sobą niespodzianki: nowe słowa, umiejętności, predyspozycje, reakcje i miny - zdradził Karol Strasburger w wywiadzie dla "Twojego imperium"  jak narodziny jego córki Laury odmieniły jego życie. - Jeszcze zbyt dobrze nie mówi, ale gdy widzi mnie grającego w tenisa, sama bierze do ręki rakietę i próbuje z nią biegać po korcie. Już nie mogę doczekać się momentu, w którym pierwszy raz będę mógł zabrać ją na stok narciarski. To wspaniałe uczucie, gdy dziecko przez uścisk ręki, gładzenie po policzku, przytulanie się, niewinne spojrzenie prosto w oczy, powiedzenie słowa "tata" wyraża swoją miłość. Jest to dla mnie niezwykle ważne i wzruszające. W takich chwilach wymiękam. Dla takich chwil warto mieć dzieci - rozczulił się gwiazdor "M jak miłość" w "Twoim Imperium". 

Prywatnie Argasiński z "M jak miłość" jest szczęśliwym mężem Małgorzaty Weremczuk i ojcem prawie 2-letniej Laury. Jak dla aktora ważna jest rodzina i jak w niej naprawdę funkcjonuje pisaliśmy TUTAJ.  

Czy twórcy "M jak miłość" postanowią zaczerpnąć z życia Strasburgera i deklarowane przez Argasińskiego rodzinne wartości staną się prawdą? W serialach wszystko jest możliwe, ale i w prawdziwym życiu niejedno dziecko zmieniło podłego człowieka w anioła. Czy tak będzie i tym razem?

Zobacz koniecznie: M jak miłość. Powrót Marty. Była żona Budzyńskiego z nim zamieszka! Zniszczy jego małżeństwo z Magdą?

Najnowsze