Zdradzony przez żonę Strasburger w M jak miłość prywatnie ma więcej szczęścia niż Argasiński. Nic go nie łączy z podłym ordynatorem? - ZDJĘCIA

i

Autor: AKPA/MTLMaxfilm Zdradzony przez żonę Strasburger w M jak miłość prywatnie ma więcej szczęścia niż Argasiński. Nic go nie łączy z podłym ordynatorem? - ZDJĘCIA

Zdradzony przez żonę Strasburger w M jak miłość prywatnie ma więcej szczęścia niż Argasiński. Nic go nie łączy z podłym ordynatorem? - ZDJĘCIA

Argasiński z "M jak miłość" to podły drań, a zdradzany przez żonę, Patrycję (Alżbeta Lenska) czuje się potwornie skrzywdzony. Prywatnie grający go Karol Strasburger jest także w związku z dużo młodszą żoną, Małgorzatą Strasburger - ale ci małżonkowie są bardzo bardzo szczęśliwi! Państwo Strasburger wychowują razem małą córeczkę Laurę, która już grywa z tatą w tenisa. Ale jednak jest coś co łączy gwiazdora "M jak miłość" z serialowym ordynatorem. Sprawdź co mówi na ten temat Karol Strasburger!

Karol Strasburger to szczęśliwy mąż i ojciec! Argasiński w "M jak miłość" nie miał tyle szczęścia

Argasiński w "M jak miłość". To manipulant, agresywny drań, grający przed światem idealnego męża i wspaniałego lekarza. Potrafi być szarmancki i uroczy, ale sam Strasburger mówi o nim w "Kulisach M jak miłość": - To stary cwaniak... W nowym sezonie serialu Argasiński będzie kontynuował zemstę za zdradę swojej pięknej żony, Patrycji, a na świat najpewniej przyjdzie dziecko Łukasza (Jakub Józefowicz). A ordynator znów będzie grał przed światem szczęśliwego tatusia... W życiu grającego drania gwiazdora jest zupełnie odwrotnie - 72-letni Strasburger to szczęśliwy mąż 37-letniej Małgorzaty i ojciec Laury. Czy aktor i jego bohater w ogóle mają ze sobą coś wspólnego?

Karol Strasburger to prywatnie spełniony mężczyzna, elegancki, sympatyczny i wysportowany. Uwielbia z nim pracować Alżbeta Lenska w "M jak miłość", która gra jego niewierną serialową żonę. Ostatnio oboje aktorzy opublikowali na swoich profilach na Instagramie materiał WIDEO, na którym oboje żartują sobie z dramatycznych wydarzeń w kolejnej odsłonie serialu. A będą się działy okropne rzeczy - CZYTAJ WIĘEJ TUTAJ>>>!

Wczoraj biegaliśmy po parkingu, a dzisiaj u siebie w domu. Ja nadal w ciąży a Karol, proszę, w tle - zaczęła nagranie WIDEO Lenska. 

A co robi Karol? - zapytał Strasburger. 

Dlaczego my się w serialu nie dogadujemy? Powiedz mi mężu - zachęcała do rozmowy uśmiechnięta Lenska. 

Nie przegap: Przerwa na planie M jak miłość! Rafał Mroczek zdradził co się stało! Nie wiadomo kiedy to się skończy - ZDJĘCIA

Szok w M jak miłość! Argasiński spróbuje zabić Patrycję! Prawdę zdradził Karol Strasburger!

Magazyn "Dobry Tydzień" opublikował obszerny materiał na temat życia prywatnego Karola Strasburgera. I choć aktor to szczęśliwy mężczyzna z zakochaną żoną i maleńką córeczką u boku, można znaleźć pewne elementy wspólne z jego serialowym bohaterem. Jakie?

- Potrzebuję tego, aby nabrać sił na kolejne miesiące rodzicielskich wyzwań - mówi Strasburger o swoich pasjach sportowych i łowieniu ryb.

- To się nazywa dopiero "mieć branie" ?? Coś mi mówi, że to będzie dobry dzień ?Jest szansa na medal? ?️?Pozdrawiam ja i mój kumpel #karp? - napisał Strasburger w poście na Instagramie, gdzie zaprezentował ogromną rybę. Dzięki temu karpiowi gwiazdor "M jak miłość" zajął 2 miejsce na zawodach wędkarskich o Puchar Tele Tygodnia. 

Małgorzata Strasburger opowiada: - Karol stara się być jak najlepszym ojcem, edukuje się, wspiera rozwój jedynaczki. a w razie potrzeby wstaje w nocy. Żona gwiazdora stara się być wyrozumiała "M jak miłość", kiedy mąż wychodzi na korty lub pobiegać. Uwagę zdradza jeszcze jedna pasja aktora: jeździ jak Argasiński na narty w Alpy! 

- Lolek i Laura nadają ton mojemu życiu - wyznała szczęśliwa pani Strasburger, która przed urodzeniem dziecka prowadziła impresariat gwiazd i śpiewała. 

Państwo Strasburger zrezygnowali z pomocy niani przy małej Laurze i dopiero we wrześniu planują zapisać córeczkę do żłobka. Pozostaje mieć nadzieje, że narodziny dziecka w domu państwa Argasińskich w "M jak miłość" również zmieni ich wzajemne relacje. Czy twórcy serialu wezmą przykład z udanego życia gwiazd?   

Zobacz koniecznie: M jak miłość. Patrycja tuż przed porodem zdana na łaskę Argasińskiego. Nikt się nie dowie, że to nie jego dziecko - ZDJĘCIA

M jak miłość: Karol Strasburger (Argasiński), Alżbeta Lenska (Patrycja)

i

Autor: Instagram

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak wygląda szczęśliwa rodzina Karola Strasburgera!

Najnowsze

Materiał sponsorowany