Przerwa na planie M jak miłość! Rafał Mroczek zdradził co się stało! Nie wiadomo kiedy to się skończy - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram/vod/tvp Przerwa na planie M jak miłość! Rafał Mroczek zdradził co się stało! Nie wiadomo kiedy to się skończy - ZDJĘCIA

Przerwa na planie M jak miłość! Rafał Mroczek zdradził co się stało! Nie wiadomo kiedy to się skończy - ZDJĘCIA

Burza i gwałtowna ulewa przerwały pracę w "M jak miłość"! Aktorzy musieli schować się w kamperach i patrzeć bezradnie na gwałtowną burzę! Wszystko w tempie błyskawicy zniknęło planu i nie wiadomo kiedy to się skończy! Na razie zapowiadane są dalsze ulewy, wichury i grzmoty, z nieba też leci grad! Rafał Mroczek odważył się wychylić na chwilę i pokazał co się dzieje w serialowej Grabinie. Kiedy gwiazdy wrócą na plan "M jak miłość"?

Burza przerwała prace na planie "M jak miłość"! Nie wiadomo kiedy wrócą do pracy

Nic nie zapowiadało aż takiej rewolucji na planie "M jak miłość"! Choć w całej Polsce szaleją burze i huragany, produkcja serialu przygotowała wszystko do kręcenia zdjęć w serialowej Grabinie. Do pracy stawili się wszyscy, ale pomimo deszczu humory wszystkim dopisywały - ZOBACZ ZDJĘCIA. Ale w pewnym momencie wszystko się skończyło!

Krótki film z przerwanych zdjęć opublikował oficjalny profil "M jak miłość" na Instagramie. Rafał Mroczek jako jedyny odważył się uchylić drzwi swojego kampera i opowiedzieć wszystkim co się dzieje. 

- Uuuu, ale leje, w Grabinie deszcz! Przerwa w pracy! - słyszymy głos Rafała Mroczka, który szybko zamyka drzwi. 

Czytaj też: M jak miłość. Lilka zostawi bogatego kochanka i zacznie szukać Mateusza? Ale będzie już za późno

Katarzyna Cichopek na planie podczas huraganu! Gwiazda "M jak miłość" doszczętnie przemoczona! Nie uwierzysz, co się stało z jej fryzurą!
M jak miłość: Katarzyna Cichopek (Kinga) podczas burzy i gradu w drodze do domu

i

Autor: Instagram

Na razie nie wiadomo jak długo potrwa przerwa na planie "M jak miłość". Wszyscy czekają, aż ulewa i wiatr uspokoją się na tyle, żeby ludzie i sprzęt mogły wrócić na plan. 

Katarzyna Cichopek, Kinga z "M jak miłość, również wpadła w ten kocioł - kiedy wracała do domu, jej auto zaatakował grad! - Zobacz ZDJĘCIA z drogi powrotnej aktorki  do domu.

- Bez żartów! Pada grad! Ejże! Bo szybę zbije! Jezusiu, bo mi szybę zbije! Dzieje się, czy wyjeżdżam z tej masakry? - zdenerwowała się Kinga z "M jak miłość". 

Na szczęście na materiale widać też, że Rafał Mroczek "M jak miłość" znajduje się na planie pod parasolem. Na pewno więc część zdjęć do nowych odcinków serialu w Grabinie powstała i nie zabraknie nowych scen w powakacyjnych odcinkach. 

Zobacz także: M jak miłość. To ona będzie winna tragedii u Mostowiaków. Matka Lilki nigdy sobie nie wybaczy, że tak wychowała córkę

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze