M jak miłość. Lilka zostawi bogatego kochanka i zacznie szukać Mateusza? Ale będzie już za późno

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Lilka zostawi bogatego kochanka i zacznie szukać Mateusza? Ale będzie już za późno

M jak miłość. Lilka zostawi bogatego kochanka i zacznie szukać Mateusza? Ale będzie już za późno

Sensacyjny zwrot akcji w "M jak miłość"! Lilka (Monika Mielnicka) wróci i w 1595 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2021 zacznie szukać Mateusza (Krystian Domagała)? Jeżeli niewierna żona Mostowiaka zrozumie, jak wielki popełniła błąd porzucając wyjątkowego męża dla bogatego kochanka, nie będzie miała problemu, aby wykonać ten sam manewr w odwrotną stronę. Czy Lilka w nowym sezonie "M jak miłość" przegna Ethana (Paweł Roman) na cztery wiatry i przyleci skruszona do Grabiny szukać ukochanego Mateusza? Tak twierdzi przynajmniej jedna, bardzo ważna postać w 1595 odcinku "M jak miłość". Sprawdź co już wiemy!

Czy Lilka wróci do "M jak miłość" w nowym sezonie po wakacjach 2021?

Jak pisaliśmy TUTAJ - w "M jak miłość" po wakacjach 2021 - skrzywdzony przez ukochaną żonę Mateusz postąpi okrutnie wobec rodziny Mostowiaków. W finale 21 sezonu serialu zniknął i w pożegnalnym sms do Barbary prosił, a by nikt go nie szukał. Następnie udał się nad rzekę i wszelki słuch po nim zaginął. A wszystko przez Lilkę, która okrutnie złamała mu serce...

Przypomnijmy - Mateusz i Lilka w "M jak miłość" polecieli do Marka (Kacper Kuszewski) do Australii zarobić na godne życie. Mieli zamiar pobyć tam kilka lat i wrócić, aby w Polsce żyć tak, jak sobie wymarzyli. Niestety, wrócili już osobno. Lilka u boku bogatego kochanka Ethana, a Mateusz przygnał za nią, aby błagać, by do niego wróciła. Ale jej w głowie był już obiecany wyjazd do Paryża z milionerem, więc po młodym małżeństwie Mostowiaków nie został nawet pył!   

Zobacz koniecznie: Barwy szczęścia. Kasia znów będzie matką! Zajmie się córkami zmarłej przyjaciółki

Kacper Kuszewski nie wróci do "M jak miłość"
M jak miłość odc. 1592. Lilka (Monika Mielnicka), Krystyna Banach (Dorota Chotecka), Ethan Anderson (Paweł Roman

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1592. Lilka (Monika Mielnicka), Krystyna Banach (Dorota Chotecka), Ethan Anderson (Paweł Roman

W nowym sezonie "M jak miłość" zobaczymy wielki dramat Mostowiaków po zaginięciu Mateusza. Barbara przeżyje załamanie, Marcin (Mikołaj Roznerski) z Jakubem (Krzysztof Kwiatkowski) włączą się w poszukiwania, ale nawet policja nie wpadnie na trop Mateusza.

Matka Lilki weźmie w "M jak miłość" cała winę za córkę na siebie - czytaj więcej TUTAJ>>> Banachowa uzna, że tragicznie Lilkę wychowała, skoro była zdolna aby zrobić coś tak podłego. Na szczęście będzie miała u swego boku byłego komendanta policji, Staszka (Sławomir Holland). I to właśnie on przewidzi, że Lilka wszystko zrozumie i wróci szukać Mateusza!

- Jeśli coś mu się stało, to ja sobie do końca życia nie wybaczę, że to wszystko przez moją córkę... - Krystyna wypłacze się Staszkowi. - Boże, jak ja ją wychowałam!

- Nie mów tak! Nie ma w tym twojej winy... A Lilka? Przyjdzie czas, że zrozumie swój błąd... - spróbuje ją pocieszyć były komendant.

- I co z tego? Będzie już za późno, żeby go naprawić!

Czy odejście Moniki Mielnickiej z "M jak miłość" było tylko chwilowe i tak naprawdę aktorka wróci, aby szukać serialowego męża? Na razie produkcja serialu milczy na ten temat, ale wszystko wyjdzie na jaw zaraz po wakacjach 2021.   

Nie przegap: Barwy szczęścia. Bolesny cios dla Agaty! Jeszcze nie pozbierała się po śmierci matki, a teraz kolejna wielka strata

M jak miłość, odc. 1592: Mateusz (Krystian Domagała)

i

Autor: MTL Maxfilm
Najnowsze