Barwy szczęścia. Bolesny cios dla Agaty! Jeszcze nie pozbierała się po śmierci matki, a teraz kolejna wielka strata

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia. Bolesny cios dla Agaty! Jeszcze nie pozbierała się po śmierci matki, a teraz kolejna wielka strata

Barwy szczęścia. Bolesny cios dla Agaty! Jeszcze nie pozbierała się po śmierci matki, a teraz kolejna wielka strata

Agata (Natalia Zambrzycka) z serialu w "Barwy szczęścia" przeżyje poważne załamanie nerwowe! Pyrka jeszcze nie doszła doszła do siebie po stracie matki (Iza Kuna), a już dotknęła ją kolejna tragiczna strata. W dodatku Agata zupełnie przestanie rozumieć co tak naprawdę się stało i po prostu zapadnie się w sobie. Zaczyna się ciężki czas w życiu Pyrki w "Barwach szczęścia". A może jeszcze to wszystko da się jakoś odkręcić? Sprawdź, co już wiemy!

"Barwy szczęścia". Agata załamie się po rozstaniu z Patrykiem. Ona nadal go kocha!

W 2466 odcinku "Barw szczęścia", pierwszym po wakacjach 2021 do Agatę odwiedzą Iwona (Izabela Zwierzyńska)  i Kasia (Katarzyna Glinka). Po rozstaniu z Patrykiem (Konrad Skolimowski) Pyrka będzie w fatalnym stanie. Małomówna, nieobecna duchem, często zapłakana Agata wzbudzi niepokój siostry i przyjaciółki. Jest pewne, że Agata nie tylko nie poradzi sobie z rozstaniem z Patrykiem, ale nawet przestanie rozumieć, że do niego doszło!

Kasia i Iwona w 2466 odcinku "Barw szczęścia" zaczną rozmawiać na temat związków i stwierdzą, że żadna z nich nie znalazła szczęścia w miłości. Nawet Kasia zdradzi, że nie wszystko z Łukaszem (Michał Rolnicki) jest w porządku, a długa rozłąka im szkodzi. 

Zobacz też: M jak miłość. Okrucieństwo Mostowiaka wobec całej rodziny! Nawet Marek nie znajdzie wyrodnego syna

Barwy szczęścia ZWIASTUN. Ogromne zmiany w nowym sezonie. Tych bohaterów zabraknie po wakacjach 2021?
Barwy szczęścia odc. 2455. Patryk (Konrad Skolimowski)

i

Autor: Artrama

- Jak was tak słucham, to już nie wiem, o co nam z Patrykiem właściwie poszło - włączy się do rozmowy niespodziewanie nieobecna duchem Agata.

- No właśnie. Byliście tacy zakochani, planowaliście ślub. Co się stało? - zapyta Kasia.

I niestety, w tym momencie 2466 odcinka "Barw szczęścia" Agata znów zamknie się w sobie i zamilknie.

- Trzeba myśleć pozytywnie. Sama już nie pamiętam, ile razy próbowałam ułożyć sobie życie z różnymi facetami. I w końcu mi się udało - spróbuje pocieszyć ją Kasia.

- Mama zawsze znajdowała sposób, żeby tematy skomplikowane stawały się proste - doda smutno Agata.

W 2466 odcinku "Barw szczęścia" Agata uświadomi sobie, że nie tylko straciła miłość swojego życia, ale bardzo brak jej mamy... Ujawniamy, że Kasia przyjmie na siebie rolę zastępczej matki Pyrków i spróbuje obu dziewczynom poskładać życie na nowo! Czy to się uda i Agata wróci do Patryka, którego nigdy nie przestała kochać?

Nie przegap: Aneta z M jak miłość pierwszy raz o ciąży! Grożą Janyst surowe kary jak ujawni kiedy urodzi dziecko Olka

Barwy szczęścia odc. 2465. Agata (Natalia Zambrzycka)

i

Autor: Artrama
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze