M jak miłość. Data premiery 1595 odcinka przesunięta! TVP opóźnia start nowego sezonu!

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Data premiery 1595 odcinka przesunięta! TVP opóźnia start nowego sezonu!

M jak miłość. Data premiery 1595 odcinka przesunięta! TVP opóźnia start nowego sezonu!

2021-08-11 20:33

Nie będzie „M jak miłość” na początku września 2021 w telewizji! Zła wiadomość dla fanów serialu, którzy czekają na premierę 1595 odcinka "M jak miłość!" TVP zrezygnowała z pierwotnej daty emisji 1595 odcinka „M jak miłość” i przesunęła ją na późniejszy termin! Tym samym nowy sezon „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej nie wystartuje w poniedziałek 6.09.2021, lecz później, dlatego na nowe odcinki przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać! Nie jest to pierwsza taka decyzja, o czym doskonale wiedzą wszyscy widzowie „M jak miłość”. W zeszłym roku TVP zdecydowała się na podobny krok i także przesunęła na późniejszy termin start nowego sezonu. Dlaczego?!

Kiedy zacznie się "M jak miłość" po wakacjach 2021? Kiedy 1595 odcinek w TVP2?

Wszyscy fani „M jak miłość” będą bardzo niepocieszeni! Widzowie już odliczali dni do premiery nowego sezonu „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej, która pierwotnie miała rozpocząć się w TVP2 w poniedziałek 6 września 2021 o godzinie 20:55, jednak już wiemy, że w tym terminie nie będzie miała miejsca! To straszny cios dla fanów, którzy już nie mogli doczekać się, jak potoczą się losy ich ulubionych bohaterów. Zwłaszcza, że w ostatni sezon „M jak miłość” do końca trzymał w napięciu i zostawił sporo niewiadomych!

Spragnieni widzowie „M jak miłość” z natarciem oczekują na dalsze losy Izy (Adrianna Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski), których rozdzieliła podła intryga Bosackiego (Dariusz Kordek), a także na wieści, co stanie się z Mateuszem (Krystian Domagała), który nagle zniknął bez pożegnania po zdradzie Lilki (Monika Mielnicka) i ślad po nim zaginął!

Patrz też: M jak miłość. Iza i Marcin wreszcie razem szczęśliwi jak nigdy! Chodakowski w końcu wyleczy się z chorej zazdrości

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Powrót Majki. Była Pawła żebraczką. Łukasz skatowany przez Argasińskiego, a Patrycja w szpitalu

Niestety już wiemy, że na start nowego sezonu „M jak miłość” po wakacjach przyjdzie widzom jeszcze trochę poczekać! Jak podaje swiatseriali.interia.pl w TVP zapadła decyzja o zmianie emisji premiery "M jak miłość". Według ich doniesień 1595 odcinek „M jak miłość” ma pojawić się dopiero w poniedziałek 13.09.2021 o 20:55, a wiec tydzień później niż pierwotnie planowano!

Przypomnijmy, że podobna sytuacja miała miejsce już rok temu, gdy TVP również zdecydowała się przesunąć emisję 1523 odcinka "M jak miłość" również tak jak w tym przypadku o tydzień później! Pierwotnie pojawiały się doniesienia, że nowy sezon wystartuje już w poniedziałek 31.08.2020 roku o godzinie 20:55, jednak finalnie pojawił się na antenie w poniedziałek 7 września 2020 roku! 

To ogromne rozczarowanie dla wszystkich fanów „M jak miłość”, którzy od lat z utęsknieniem czekają na nowy sezon ich ulubionego serialu po przerwie wakacyjnej i nie rozumieją, dlaczego startuje on dopiero we wrześniu, w czasie, gdy inne seriale TVP jak choćby „Barwy szczęścia”, pojawiają się dużo wcześniej, a niekiedy już w sierpniu! Niestety teraz wszyscy fani „M jak miłość” będą musieli uzbroić się w cierpliwość i wytrwać jeszcze tydzień dłużej w oczekiwaniu na najchętniej oglądany serial TVP!

Zobacz także: M jak miłość. Taki będzie koniec Michała! Straci ostatnią deskę ratunku. To on zajmie miejsce Pawła Deląga w obsadzie serialu

Czekamy na komentarz TVP w tej sprawie! Dlaczego zapadła decyzja o przesunięciu startu nowego sezonu "M jak miłość". Być może w tym czasie w TVP2 będzie emitowane ważne wydarzenie sportowe lub polityczne. Jak tylko dostaniemy odpowiedź przekażemy wszystkim, czemu TVP opóźnia premierę "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze