M jak miłość. Iza i Marcin wreszcie razem szczęśliwi jak nigdy! Chodakowski w końcu wyleczy się z chorej zazdrości

i

Autor: Instagram M jak miłość. Iza i Marcin wreszcie razem szczęśliwi jak nigdy! Chodakowski w końcu wyleczy się z chorej zazdrości

M jak miłość. Iza i Marcin wreszcie razem szczęśliwi jak nigdy! Chodakowski w końcu wyleczy się z chorej zazdrości

2021-08-10 10:29

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach wreszcie stanie się to, na co czekają wszyscy fani Izy (Adrianna Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski)! Chodakowski w końcu się opamięta i zrozumie, ile miał do stracenia przez swoja chorobliwą zazdrość! W nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej Iza wybaczy Marcinowi i ich małżeństwo ku ogromnej uciesze Mai (Laura Jankowska) i Szymka (Staś Szczypiński) uda się uratować! Zdjęcie na Instagramie Mikołaja Roznerskiego nie pozostawia żadnych złudzeń. Chodakowscy są wreszcie w komplecie i emanują szczęściem!

Iza i Marcin wreszcie się pogodzą w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach! Szymek i Maja szaleją ze szczęścia!

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach Iza i Marcin wreszcie się pogodzą, choć droga do tego wcale nie będzie łatwa! Marcin ciągle nie będzie mógł pogodzić się z tym, że Iza go okłamała i nie przyznała się od razu, co zaszło miedzą nią a Michałem (Paweł Deląg) w Krakowie. Na domiar złego Marcin wreszcie dowie się, że Ostrowski rozstał się z Joasią (Barbara Kurdej Szatan), którą jak zapewniła Iza, kocha ponad życie. Niestety jeszcze w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej Chodakowski nie będzie wiedział, że to Joasia kolejny raz dała kosza Michałowi i będzie przekonany, że jej szef rozstał się Joasią właśnie dla Izy!

Oprócz tego w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej ciągle o sobie będzie przypominał drań Bosacki (Dariusz Kordek), który będzie nachodził Chodakowskiego i śmiał mu się prosto w twarz, obiecując, że niebawem dostarczy mu kolejne sekstaśmy z jego gorącą żoną tylko tym razem w jego towarzystwie! Bosacki znów zmanipuluje Marcinem i doprowadzi do tego, że Iza w końcu nie wytrzyma z zazdrością męża i w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach złoży pozew rozwodowy!

Patrz też: M jak miłość. Taki będzie koniec Michała! Straci ostatnią deskę ratunku. To on zajmie miejsce Pawła Deląga w obsadzie serialu

M jak miłość po wakacjach 2021. Marcin użyje dzieci, żeby wkraść się w łaski Izy!

Wtedy w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach sprawy posuną się za daleko i za ratowanie ich małżeństwa wezmą się ich bliscy! Marcin wpadnie w obroty Aleksandry (Małgorzata Pieczyńska) i Barbary (Teresa Lipowska), jak również przyjacielowi do rozsądku kolejny raz spróbuje przemówić Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski) i ich połączone siły wreszcie wstrząsną Marcinem. W nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej Chodakowski w końcu się opamięta i dojdzie do niego, ile może stracić przez swoją chorobliwą zazdrość! Zacznie walczyć o żonę i do swojego celu oczywiście wykorzysta swoją tajną broń, czyli Maję i Szymka!

Wszystko wskazuje na to, że w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej uda mu się udobruchać żonę i w końcu znów będą szczęśliwi w komplecie! Mikołaj Roznerski pochwalił się na swoim Instagramie zdjęciem, na którym wreszcie widzimy całą rodzinę Chodakowskich z ogromnymi uśmiechami na twarzach! Iza i Marcin są wtuleni w swoje pociechy i w końcu znów są wspaniałą rodziną! Opis zdjęcia Chodakowskiego z „M jak miłość” nie pozostawia żadnych złudzeń! W końcu udało się wstrząsnąć Marcinem, który zrozumiał swój błąd i zaczął walczyć o swoją rodzinę! Jak widzimy wreszcie mu się to udało!

-  Stęskniłem się za swoimi Ziomeczkami z Emki @mjakmilosc.official ❤️ Pięknego tygodnia Wam ? – skomentował zdjęcie Marcin z „M jak miłość”.

Zobacz także: M jak miłość. Brudna gra wyrodnej matki Poli! To już koniec Anity i Kamila?

Pod rodzinnym zdjęciem Chodakowskich z „M jak miłość” posypała się lawina serduszek od fanów, którzy już nie mogą doczekać się aż w końcu w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej zobaczą Izę i Marcina znów w komplecie, bez żadnych sporów i kłótni, a szczęśliwych i zakochanych jak na wspólnym zdjęciu z Mają i Szymkiem! Miejmy tylko nadzieję, że Marcinowi już nic głupiego nie strzeli do głowy i kolejny raz nie da się już nikomu zmanipulować, gdyż jak sam miał okazję zobaczyć, ma za dużo do stracenia!  

Spójrz również: Nowa Basia w M jak miłość. Zduński już nie pozna swojej córki

Najnowsze