M jak miłość. Brudna gra wyrodnej matki Poli! To już koniec Anity i Kamila?

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Brudna gra wyrodnej matki Poli! To już koniec Anity i Kamila?

M jak miłość. Brudna gra wyrodnej matki Poli! To już koniec Anity i Kamila?

2021-08-05 14:27

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach Weronika (Ewelina Kudeń-Nowosielska) zamieni życie Anity (Melania Grzesiewicz) i Kamila (Marcin Bosak) w piekło! Wyrodna matka Poli (Hania Nowosielska) będzie grać bardzo nieczysto i pokaże nam na, co ją stać! W nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej Weronika będzie robiła dobrą minę do złej gry! Przybierze maskę i raz będzie udawać dobrą ciocię, dzięki czemu znacznie zbliży się do swojej rywalki, a następnie zamieni się diablicę, która nie cofnie się przed niczym, póki nie osiągnie swojego celu!

Kolejne intrygi Weroniki w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach!

W ostatnim sezonie „M jak miłość” związek Anity i Kamila kiełkował bardzo powoli. Gryc ciągle łudził się, że uda mu się odzyskać Magdę (Anna Mucha) z rąk Andrzeja (Krystian Wieczorek), ale prawnik nieźle się przeliczył. Wówczas coraz większą uwagę zaczął przykuwać do Anity, którą początkowo traktował wyłącznie jako opiekunkę do swojego dziecka, a na dodatek nabijał się z jej wyglądu! Z czasem przywiązanie Poli do Anity stało się tak silne, że również i sam Kamil zaczął patrzeć na sekretarkę milszym okiem! Rozpoczął swoje starania o serce koleżanki, jednak sporo musiał się napracować, żeby przekonać do siebie Anitę. Już wiemy, że w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej prawnik osiągnie swój cel i zaciągnie sekretarkę do łóżka. Pola będzie w siódmym niebie, gdyż stwierdzi, że w końcu będą mogli być prawdziwą rodziną. Niestety na rodzinną sielankę nie pozwoli im Weronika, która w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach da o sobie znać!

Patrz też: Nowa Basia w M jak miłość. Zduński już nie pozna swojej córki

M jak miłość. Matka Poli odbierze córkę Kamilowi? Weronika pożałuje, że oddała mu dziecko!

Na oficjalnym profilu „M jak miłość” na Instagramie pojawiło się wspólne zdjęcie Anity i Kamila z Polą na rękach. Cała trójka barwnie uśmiecha się do zdjęcia i wygląda niczym prawdziwa rodzina. Ale czy szczęśliwa? Z takim pytaniem zwróciło się samo „M jak miłość” do swoich fanów, na które oczywiście nie omieszkała odpowiedzieć główna zainteresowana. Weronika zamieściła dość wymowny komentarz, jednak z pewnością nie możemy być pewni jego szczeckości, gdyż pobrzmiewa w nim lekka ironia!

- Szczęśliwa #rodzina? To się jeszcze okaże ? #byledowrześnia #mjakmiłość.

- Trzymam kciuki ??❤ - skomentowała zdjęcie Weronika z „M jak miłość”.

Spójrz również: M jak miłość. Podrywacz Tadeusz w końcu się zakocha. Nie uwierzycie, kim będzie jego wybranka!

Już wiemy, że w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach w życiu Anity i Kamila ponownie pojawi się Weronika, która tak łatwo nie da o sobie zapomnieć. Wyrodna matka Poli, która podrzuciła ją Grycowi niczym rzecz, gdyż córka tylko przeszkadzała jej w nowym związku i karierze, nagle się opamięta i postanowi zawalczyć o córkę. Na jej drodze stanie Kamil, który zrobi wszystko, aby uniemożliwić jej ten cel. Mama Poli zjawi się u niego z wizytą już w 1599 odcinku „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej i zażąda spotkania z córką, na które Gryc oczywiście się nie zgodzi i tym samym wypowie Weronice otwartą wojnę! Wyrodna matka Poli doskonale zda sobie sprawę ile dla jej córki znaczy Anita, dlatego postanowi przeciągnąć ją na swoją stronę i zagra bardzo nieczysto względem Gryca. Bardzo możliwe, że jej się to uda, gdyż sekretarka z pewnością nie zna wszystkich smaczków z życia próżnego prawnika i tutaj zdecydowanie przegrywa z Weroniką.

Zobacz także: M jak miłość. Bezwzględny Argasiński wyda wyrok na Łukasza. Patrycja zaryzykuje wszystko, aby ratować kochanka

M jak miłość. Anita (Melania Grzesiewicz), Pola (Hania Nowsielska), Weronika (Ewelina Kudeń-Nowosielska)

i

Autor: Instagram M jak miłość. Anita (Melania Grzesiewicz), Pola (Hania Nowsielska), Weronika (Ewelina Kudeń-Nowosielska)

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach wyrodna matka Poli spróbuje ich skłócić, aby jeszcze mocniej zbliżyć się do samego Gryca i zająć jej miejsce! Weronika nie cofnie się przed niczym i bardzo możliwe, że tylko wykorzysta Anitę do swojego celu, a po wszystkim zniszczy także ją! Na profilu Melani Grzesiewicz pojawiły się zdjęcia, które nie pozostawiają żadnych złudzeń. Ktoś postanowił się na niej zemścić i prawdopodobnie będzie to sama Weronika! Kto wie, może Anita wcale nie chciała brać udziału w jej brudnej grze i w taki sposób przyszło jej za to zapłacić? Tego z pewnością dowiemy się w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej!

Patrz także: M jak miłość. Marcin kolejny raz wyżyje się na Izie! Chodakowską aż sparaliżuje ze strachu

M jak miłość. Anita (Melania Grzesiewicz)

i

Autor: Instagram M jak miłość. Anita (Melania Grzesiewicz)
Najnowsze