M jak miłość. Kamil zamieni Anitę na matkę Poli? Wyrodna Weronika pokaże, na co ją stać

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Kamil zamieni Anitę na matkę Poli? Wyrodna Weronika pokaże, na co ją stać

M jak miłość. Kamil zamieni Anitę na matkę Poli? Wyrodna Weronika pokaże, na co ją stać

Kamil w "M jak miłość" da się uwieśc wyrodnej matce swojej córki? Na to dokładnie się zapowiada! Szokującą nowinę ogłosił Marcin Bosak na profilu Eweliny Kudeń Nowosielskiej na Instagramie! Gwiazdor w otoczeniu serialowej córki (Hania Nowosielska) i dawnej kochanki dużo mówi o miłości, wybaczeniu i... dzikiej namiętności! Weronika znajdzie lepszy kluczyk do dawnego Kamila, niż urocza i dobra Anita (Melania Grzesiewicz)? Zobacz koniecznie co tam się dzieje na WIDEO i w GALERII ZDJĘĆ!

Ale zwrot akcji w "M jak miłość"! Kamil da się uwieść swojej dawnej kochance i rzuci Anitę?

Niesamowite WIDEO opublikowała gwiazda "M jak miłość" na swoim profilu na Instagramie. Ewelina Kudeń-Nowosielska zdradza w nim wiele tajemnic z planu serialu! Mała Hania jest aktualnie kontuzjowana, a długo nie mogła zrozumieć, jak to jest, że jej osobista mama w domu jest dobra, a na planie taka zła. Aktorka ujawniła wszystkim, że matka Poli wcale nie jest taka okropna, jak się wszystkim wydaje... Ale największą sensację ogłosił Marcin Bosak, kiedy dołączył do nagrania!

Kamil z "M jak miłość" pokazał się wszystkim cały rozpromieniony, w uśmiechach w towarzystwie serialowej kochanki i córki. Ale największy szok przeżyli wszyscy, kiedy zaczął mówić o... miłości!

Zobacz też: Na Wspólnej, odcinek 3272: Michał porwany przez Klaudię! Upodobni się do Kingi, żeby zabić Brzozowskiego? - ZDJĘCIA

M jak miłość. Wyrodna matka Poli wcale nie jest taka zła? Ewelina Kudeń-Nowosielska zdradza największe tajemnice!
M jak miłość. Pola (Hanna Nowosielska), Weronika (Ewelina Kudeń-Nowosielska), Kamil (Marcin Bosak)

i

Autor: Instagram M jak miłość. Pola (Hanna Nowosielska), Weronika (Ewelina Kudeń-Nowosielska), Kamil (Marcin Bosak)

- Będzie się działo, kurcze, na gruuubo - zacznie Bosak. - Czas powrotów, czas przebaczenia, czas wielkiej miłości - będzie kontynuował Kamil z "M jak miłość". 

Jakby tego było mało, Weronika z "M jak miłość" będzie słuchała tych słów cała rozradowana i nie będzie umiała powstrzymać się od zalotnych spojrzeń i uśmiechów. Tym samym zachęci kolegę z planu i serialowego kochanka do dalszych zwierzeń.  

- Miłości dzikiej, zwariowanej przede wszystkim! - doda Bosak

- Mhm, mhm, właśnie tak! - potwierdzi uśmiechnięta aktorka.

Czy faktycznie Weronika znajdzie sposób w nowym sezonie "M jak miłość", aby pozbyć się uwielbianej przez Polę i coraz bardziej docenianej przez Gryca, Anity? Jak to osiągnie? Zapowiadają się naprawdę ciekawe zwroty akcji w wątku przygód "wyrodnej matki Poli"!

Nie przegap: Ostateczna decyzja Joanny Koroniewskiej o powrocie do M jak miłość. Fani nie mogą uwierzyć

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze