M jak miłość. Bezwzględny Argasiński wyda wyrok na Łukasza. Patrycja zaryzykuje wszystko, aby ratować kochanka

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Bezwzględny Argasiński wyda wyrok na Łukasza. Patrycja zaryzykuje wszystko, aby ratować kochanka

M jak miłość. Bezwzględny Argasiński wyda wyrok na Łukasza. Patrycja zaryzykuje wszystko, aby ratować kochanka

2021-08-03 12:20

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach Argasiński (Karol Strasburger) nie spocznie póki nie dowie się z kim zdradzała go Patrycja (Alżbeta Lenska) i kto jest ojcem jej dziecka! Ordynator ugada szczegóły bestialskiego planu z gangsterem Hermanem (Piotr Łukawski)! W 1596 odcinku „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej Patrycja będzie świadkiem jednej z ich rozmów i przerazi się nie na żarty! Złamie słowo, które dała mężowi i zrobi wszystko, aby ocalić życie Łukasza (Jakub Józefowicz)! To może się dla niej bardzo źle skończyć!

Patrycja świadkiem niebezpiecznej rozmowy swojego męża z gangsterem Hermanem w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach!

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach Argasiński nie odpuści i zrobi wszystko, aby poznać prawdę. Ordynator nie cofnie się przed niczym byleby poznać nazwisko kochanka swojej żony, która nosi w brzuchu jego dziecko. W ostatnim sezonie „M jak miłość” przed przerwą wakacyjną Patrycja obiecała swojemu mężowi, że już nigdy nie spotka się z tajemniczym mężczyzną i zerwie z nim wszelkie kontakty, ale nigdy nie zdradzi mu, kto jest ojcem dziecka! W międzyczasie oczywiście złamała to słowo, aby raz na zawsze zakończyć swój romans z Łukaszem i pozbyć się kochanka ze swojego życia, gdyż wiedziała, że tylko w ten sposób zdoła go ocalić.

W ostatnim sezonie "M jak miłość" przed wakacjami obietnica żony Argasińskiemu nie wystarczyła i uznał, że i tak zrobi wszystko, aby raz na zawsze rozprawić się z mężczyzną. W tym celu wynajął dobrze znanego mu już gangstera Hermana, który obiecał mu ekspresowo zająć się tą sprawą. W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach ordynator już nie będzie mógł się doczekać, aż w końcu pozna jego nazwisko!

Patrz też: Nowa Basia w M jak miłość. Zduński już nie pozna swojej córki

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Powrót Majki. Była Pawła żebraczką. Łukasz skatowany przez Argasińskiego, a Patrycja w szpitalu

W 1596 odcinku „M jak miłość” po wakacjach Argasiński nie zniesie już dłużej czekania i coraz mocniej będzie napierał na gangstera.

- Czy udało się panu wreszcie coś ustalić? - zapyta zniecierpliwiony ciągłym brakiem nowych wieści, jednak z ust gangstera wcale nie usłyszy informacji, na jakie czekał.  

- W ostatnim czasie pana żona nie spotkała się z żadnym mężczyzną. W połączeniach telefonicznych też nie znaleźliśmy niczego podejrzanego – odpowie, czym mocno wkurzy Argasińskiego, który w 1596 odcinku „M jak miłość”  po przerwie wakacyjnej uzna, że na pewno coś przeoczyli.

- Nie ma takiej możliwości. Natomiast możliwe jest, że pana małżonka... zapewne pod wpływem pana perswazji, całkowicie zerwała tę znajomość – zacznie tłumaczyć Argasińskiemu, który przypomni sobie obietnicę niewiernej żony i uzna, że gangster może mieć racje.

Zobacz także: M jak miłość. Marcin kolejny raz wyżyje się na Izie! Chodakowską aż sparaliżuje ze strachu

Jednak w 1596 odcinku „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej nie da tego po sobie poznać i jeszcze raz przypomni Hermanowi, po co go wynajął! Nie będzie jednak świadomy, że całej ich rozmowie przysłuchuje się jego ciężarna żona, która aż osłupieje, gdy dowie się, że jej mąż planuje zabić Łukasza!

- Tak czy inaczej... chcę poznać tożsamość tego mężczyzny... – powie stanowczo.

- Rozumiem. I jeśli uda nam się ją ustalić, czy nadal chce pan radykalnego rozwiązania tej kwestii? – upewni się jeszcze Herman, jednak odpowiedź ordynatora nie pozostawi żadnych złudzeń.

- Chcę tę sprawę zakończyć raz na zawsze… - skończy temat Argasiński.

Jeszcze w 1596 odcinku „M jak miłość” po wakacjach ciężarna Patrycja nie będzie mogła uwierzyć w to, co przed chwilą usłyszała. Słowo dane mężowi, że już nigdy nie spotka się z Łukaszem wówczas przestanie mieć racje bytu, ponieważ tu będzie chodziło o życie mężczyzny, którego przecież w środku serca kocha. Patrycja nie zważając na konsekwencje postanowi spotkać się z kochankiem i ostrzec go przed byłym mężem! Oczywiście będzie wiedziała, że dużo ryzykuje, gdyż jej mąż jest zdolny do wszystkiego, ale w tej chwili to nie będzie miało żadnego znaczenia. Patrycja zrobi wszystko, aby ocalić życie syna swojej przyjaciółki, Marty (Dominika Ostałowska). Czy jej się to uda? Czy Argasiński zemści się również na Patrycji? Tego z pewnością dowiemy się w nowym sezonie M jak miłość” po przerwie wakacyjnej!

 Spójrz również: M jak miłość. Ula i Bartek wychowają nieślubne dziecko? Trauma wnuczki Barbary powróci

M jak miłość, odc. 1589: Argasiński (Karol Strasburger), Herman  (Piotr Łukawski)

i

Autor: tvp/vod
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze