M jak miłość. Iza oskarży Marcina o rozpad ich małżeństwa! Nie wytrzyma, że za jej plecami umawia się z inną

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Iza oskarży Marcina o rozpad ich małżeństwa! Nie wytrzyma, że za jej plecami umawia się z inną

M jak miłość. Iza oskarży Marcina o rozpad ich małżeństwa! Nie wytrzyma, że za jej plecami umawia się z inną

2021-08-11 12:30

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach Iza (Adrianna Kalska) już dłużej nie wytrzyma z Marcinem (Mikołaj Roznerski), który przekroczy już wszelkie możliwe granice. Chodakowski nic nie zrozumie i dalej skutecznie będzie rozwalał ich małżeństwo tylko tym razem posunie się już za daleko! W 1595 odcinku „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej Marcin będzie grał na dwa fronty, czym doprowadzi biedną Izę do szału! Chodakowska nie zniesie tego, że w życiu jej męża znów pojawi się kobieta, która przekreśliła wszystko, co było miedzy nimi!

Marcin będzie grał na dwa fronty w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach! Iza już będzie miała serdecznie dość!

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach konflikt w małżeństwie Chodakowskich będzie trwał w najlepsze! Marcin ciągle nie będzie umiał zaufać swojej żonie, a w jego głowie będą przewijać się obrazki z pamiętnej seks taśmy z udziałem Izy i Michała (Paweł Deląg), którą zmontował i dostarczył mu Bosacki (Dariusz Kordek). Przypomnijmy, że drań postanowił zemścić się na Chodakowskim za to, że zniszczył jego małżeństwo i pozbawił go dostatniego życia pod płaszczykiem żony (Małgorzata Sadowska). W tym celu najpierw odurzył narkotykami Izę i Michała, a następnie sfingował ich romans, aby doprowadzić Marcina do obłędu, co finalnie mu się udało! Chodakowski wpadł w sidła chorobliwej zazdrości i sprawił, że w 1591 odcinku „M jak miłość” Iza powiedziała dość!

Wydawało się, że w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej Chodakowscy wreszcie się pogodzą, gdyż sam Marcin wrzucił na swojego Instagrama ich rodzinne zdjęcie, na który małżonkowie razem z Mają (Laura Jankowska) i Szymkiem (Staś Szczypiński) emanują szczęściem, jednak nic bardziej mylnego! W pierwszym 1595 odcinku „M jak miłość” po wakacjach konflikt między Chodakowskimi tylko będzie narastał.

Patrz też: M jak miłość. Data premiery 1595 odcinka przesunięta! TVP opóźnia start nowego sezonu!

M jak miłość po wakacjach 2021. Marcin użyje dzieci, żeby wkraść się w łaski Izy!

Jak podaje swiatseriali.interia.pl w 1595 odcinku „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej Iza wróci do domu, ale szybko pożałuje swojej decyzji, gdyż Marcin ciągle nic nie zrozumie. Chodakowska będzie świadkiem rozmowy swojego męża z Bosackim, który będzie kontaktował się z nim na prośbę swojej byłej klientki. Bosacka poprosi detektywa, aby raz na zawsze przemówił jej byłemu mężowi do rozsądku i przestał ją nagabywać! Marcin oczywiście przyjmie jej zgłoszenie i o dziwo na spokojnie spróbuje przemówić Janowi do rozsądku, choć drań będzie go podpuszczał i kolejny raz pokaże mu swoją wyższość.

W 1595 odcinku „M jak miłość” po wakacjach Iza usłyszy tylko fragment rozmowy męża i nie będzie wiedziała, w jakim celu ciągle kontaktuje się z Bosackim, ale sam fakt tak mocno ją zirytuje, że urządzi Marcinowi awanturę!

- Wciąż nie możesz tej sprawy odpuścić... Po co rozmawiasz z Bosackim?! Dlaczego w końcu tego nie zostawisz?! Nie widzisz, że to jest chore?! – wykrzyczy mu prosto w twarz, jednak Marcin w 1595 odcinku „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej nic sobie z tego nie zrobi.

- To jest moja praca... – rzuci tylko Marcin.

- To zobacz, do czego ta twoja praca doprowadziła! – krzyknie zapłakana Iza.

Zobacz także: M jak miłość. Taki będzie koniec Michała! Straci ostatnią deskę ratunku. To on zajmie miejsce Pawła Deląga w obsadzie serialu

Niestety w 1595 odcinku „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej sytuacja miedzy Chodakowskimi zrobi się coraz bardziej napięta, a Marcin ciągle nie będzie mógł zapomnieć o przeszłości. Ciągłe kontakty Marcina z Bosackimi doprowadzą Izę do szału, gdyż nie będzie mogła uwierzyć, dlaczego jej mąż znów buszuje w sprawie, która doprowadziła ich związek do rozpadu. W 1596 odcinku „M jak miłość” po wakacjach Chodakowska już dłużej tego nie wytrzyma i kolejny raz ucieknie od swojego męża tylko tym razem z dziećmi, zostawiając go samego, aby jeszcze raz mógł przemyśleć swoje zachowanie i być może w końcu się opamiętać!

Spójrz również: M jak miłość. Brudna gra wyrodnej matki Poli! To już koniec Anity i Kamila?

M jak miłość odc. 1589: Anna Bosacka (Małgorzata Sadowska)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość odc. 1568. Marcin (Mikołaj Roznerski), Anna Bosacka (Małgorzata Sadowska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1568. Marcin (Mikołaj Roznerski), Anna Bosacka (Małgorzata Sadowska)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze