Przyjaciółki 18 sezon. Nowy szef Zuzy nieźle zajdzie jej za skórę. Markiewicz kolejny raz pozbędzie się wroga – ZWIASTUN

i

Autor: Polsat Przyjaciółki 18 sezon. Nowy szef Zuzy nieźle zajdzie jej za skórę. Markiewicz kolejny raz pozbędzie się wroga – ZWIASTUN

Przyjaciółki 18 sezon. Nowy szef Zuzy nieźle zajdzie jej za skórę. Markiewicz kolejny raz pozbędzie się wroga – ZWIASTUN

2021-09-02 21:43

W 18 sezonie „Przyjaciółek” Zuza (Anita Sokołowska) nie zazna spokoju i kolejny raz doświadczy cierpienia ze strony mężczyzny! Markiewicz dozna szoku, gdy dowie się, że jej nowym przełożonym jest Konrad (Paweł Ławrynowicz), którego miała już okazję poznać i z pewnością ta znajomość nie była owocna! W 18 sezonie „Przyjaciółek” Zuza tak łatwo mu nie odpuści i jak zawsze będzie mogła liczyć na wsparcie Dagmara (Marcin Korcz)! Czy pani dyrektor z pomocą swojego asystenta postanowią się na nim odegrać i usuną ze stanowiska kolejnego przełożonego?

Dawny znajomy Zuzy jej nowym przełożonym w 18 sezonie „Przyjaciółek”! Zrobi się naprawdę gorąco!

W 18 sezonie „Przyjaciółek” Zuza będzie miała kolejnego szefa, który zastąpi na tym stanowisku Gracjana Zaleśnego (Jakub Wons), ulubieńca prezesa Brocha (John Weisgerber). Przypomnijmy, że Markiewicz długo nie mogła pozbierać po decyzji prezesa, który mimo jej ciężkiej pracy zdegradował ją z dyrektorskiego stanowiska! Markiewicz pracowała dniami i nocami i kursowała między Wiedniem a Warszawą, poświęcając przy tym własną rodzinę i jak się okazało na niewiele jej się to zdało, gdyż prezesowi utknął w pamięci jej jeden błąd, za który srogo jej przyszło zapłacić! Jej nowy przełożony zaczął ją kontrolować i patrzeć jej na ręce, do czego nigdy wcześniej nie była przyzwyczajona, dlatego postanowiła raz na zawsze rozprawić się z rywalem.

Wspólnie z Dagmarem wymyślili chytry plan, w który włączyli jego małżonkę! Pani dyrektor i jej asystent tak doprawili mu rogi, że Zaleśny sam zrezygnował i fotel dyrektora znów stał otworem dla Markiewicz! Niestety w 18 sezonie „Przyjaciółek” okaże się, ze także i tym razem nie przypadnie on Zuzie!

Patrz też: Przyjaciółki 18 sezon. Koniec Dorotki i Sławka? Nie będzie starać się o zwykłego hydraulika i wyleci na Zanzibar - ZWIASTUN

Przyjaciółki, 18 sezon: Ślub Ingi, powrót Artura i trauma Zuzy powraca - ZWIASTUN

W 18 sezonie „Przyjaciółek” Markiewicz pozna swojego nowego szefa, którego jak się okaże bardzo dobrze zna i wcale nie zalicza tej znajomości do udanej. Tak jak pisaliśmy tutaj do obsady „Przyjaciółek” dołączył Paweł Ławrynowicz, którego widzowie bardzo dobrze pamiętali z roli Łukasza Zimnego z „Zawsze warto”, gdzie grał zły charakter! Fani „Przyjaciółek” podejrzewali, że w ich ulubionym serialu będzie podobnie i wcale się nie pomylili, bowiem faktycznie zanosi się na to, że Konrad do najświętszych nie będzie należał.

W 18 sezonie „Przyjaciółek” Zuza będzie w szoku, gdy dowie się, że jej miejsce zajął Konrad i aż będzie nie dowierzać własnym oczom, że los ponownie postawił go na jej drodze. Z kolei nowy przełożony Markiewicz nie będzie ukrywał swojej radości z tego faktu i pokaże na co go stać!

- Witam pani dyrektor – powie z szyderczym uśmiechem nowy szef Zuzy.

- Konrad? – spyta zszokowana widokiem dawnego znajomego.

- Nic się nie zmieniłaś Ziuta – przyzna ironicznie Konrad.

Zobacz także: Przyjaciółki. Dorotka w szczerym wyznaniu o samej sobie! Takich słów nikt by się nie spodziewał

Reakcja Zuzy w „Przyjaciółkach” na widok Konrada nie pozostawi złudzeń! Między nią a jej nowym przełożonym w przeszłości najlepiej się nie układało, a co więcej z pewnością doszło miedzy nimi do ostrego konfliktu! Konrad nieźle zaszedł jej za skórę i tym razem również nie będzie się hamował i zrobi wszystko, aby uprzykrzyć jej życie kolejny raz! Czy w 18 sezonie „Przyjaciółek” Zuza postanowi rozliczyć się z przeszłością? Czy odegra się na Konradzie i z pomocą Dagmara usunie ze swojego życia kolejnego wroga? Jaki plan obmyśli zgrany duet? Tego z pewnością dowiemy się w 18 sezonie „Przyjaciółek”!

Spójrz również: Przyjaciółki. Kolejna tragedia u Strzeleckich! Ich małżeństwo już tego nie przetrwa

Przyjaciółki 17 odc. 205. Zuza (Anita Sokołowska), Gracjan Zaleśny (Jakub Wons)

i

Autor: Polsat Przyjaciółki 17 odc. 205. Zuza (Anita Sokołowska), Gracjan Zaleśny (Jakub Wons)
Przyjaciółki 17, odcinek 204, Zuza (Anita Sokołowska), Dagmar (Marcin Korcz)

i

Autor: Materiały prasowe Polsatu Przyjaciółki 17, odcinek 204, Zuza (Anita Sokołowska), Dagmar (Marcin Korcz)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze