Przyjaciółki. Kolejna tragedia u Strzeleckich! Ich małżeństwo już tego nie przetrwa

i

Autor: Ipla.tv Przyjaciółki. Kolejna tragedia u Strzeleckich! Ich małżeństwo już tego nie przetrwa

Przyjaciółki. Kolejna tragedia u Strzeleckich! Ich małżeństwo już tego nie przetrwa

2021-08-03 13:26

W 18 sezonie „Przyjaciółek” koszmar Strzeleckich się nie skończy i wciąż tragedia będzie goniła tragedię! Ledwo, co udało się oczyścić Pawła (Bartek Kasprzykowski) z zarzutów o molestowanie studentek, to już na szali położono życie Julki (Nicole Bogdanowicz), która straciła ciąże i trafiła na stół operacyjny. W 18 sezonie „Przyjaciółek” na Ankę (Magdalena Stużyńska) i Pawła spadnie kolejny cios i wrócą sprawy z przeszłości. Ich małżeństwo kolejny raz zawiśnie na włosku i będzie o krok od rozwiązania!

Kolejny koszmar u Anki i Pawła w 18 sezonie „Przyjaciółek”! 

Los nie oszczędza Anki i Pawła w „Przyjaciółkach” i niestety co sezon jedna tragedia goniła kolejną. Notoryczne zdrady Pawła, alkoholizm Anki, upadek Strzeleckiego oraz jego późniejsze problemy z alkoholem  i tragiczna śmierć Franka (Kajetan Borowski) w katastrofie lotniczej to tylko niektóre aspekty z życia Strzeleckich, które w ostatnim 17 sezonie „Przyjaciółek” poszerzyły się o sprawę molestowania studentek przez Pawła i dramatyczną walkę o życie Julki. Choć pierwsza ze spraw na szczęście zakończyła się dobrze, gdyż finalnie Strzeleckiego oczyszczono z zarzutów, gdy dowiedziono, że byłą to jedynie podła zemsta jednej z byłych kochanek Pawła, Ewy Wiśniewskiej (Gabriela Oberek), to druga pozostała jedną wielką niewiadomą. W ostatnim 206 odcinku „Przyjaciółek” Strzeleccy dowiedzieli się, że ciężarna Julka dostała krwotoku i straciła dziecko, ale co gorsze, że byłą to ciąża pozamaciczna i właśnie trwa walka o jej życie.

Patrz też: Przyjaciółki 18 sezon. Paweł w łóżku z kolejną kochanką. Fani nie kryją zniesmaczenia jego nową wybranką!

Przyjaciółki 18 sezon. Anka znajdzie sobie młodszego faceta! Nieźle załatwi Pawła

W 17 sezonie „Przyjaciółek” Strzeleccy będą drżeć o życie córki i nawzajem będą obwiniać się, że doprowadzili ją do takiego stanu. Choć jeszcze w ostatnim 206 odcinku „Przyjaciółek” sam Paweł uznał, że to on jest winny tej sytuacji, gdyż jego córka bardzo zaangażowała się w jego sprawę molestowania studentek i nawet w dniu komisji zamieściła na forum bardzo niekomfortowy wpis na temat własnego ojca „Spał z klientką, równie dobrze mógł spać ze studentką. Po moim ojcu można się wszystkiego spodziewać”, to w 18 sezonie „Przyjaciółek” dostanie się również Ance. Małżonkowie będą obwiniać się, że zbyt mocno zajęli się życiem zawodowym Pawła i tym samym całkowicie oddalili się od dzieci, które bardzo ich potrzebowały. Walka z hejtem zajmowała im każdą wolną chwilę, przez co kompletnie odwrócili się od ciężarnej Julki i zaniedbali Stasia (Antoni Borowski), który nie wytrzymał całej sytuacji z ojcem, uciekł z domu i przyjął wspólny front z siostrą!

Spójrz również: Nowy sezon Przyjaciółek bez Zuzy? Fani wpadli w popłoch

W 18 sezonie „Przyjaciółek” na szczęście Julka przeżyje operacje, jednak to będzie jedyna dobra informacja, gdyż córka Strzeleckich będzie całkowicie załamana i nie poradzi sobie ze stratą dziecka. Całkowicie załamie się psychicznie i nikt nie będzie w stanie jej pomóc, co tylko spotęguje napiętą atmosferę w domu Strzeleckich, którzy coraz mocniej zaczną się obwiniać za stan córki. Na domiar złego w 18 sezonie „Przyjaciółek” Anka i Paweł tak bardzo przejmą się stanem Julki, że kompletnie przestaną zauważać Stasia, który zacznie sprawiać problemy wychowawcze. Syn kolejny raz wypnie się na ojca i kompletnie się od niego oddali. Paweł już nie będzie umiał do niego dotrzeć, a konflikt na ich linii tylko się spotęguje! Nawet Anka nie będzie w stanie załagodzić tej sytuacji…

Zobacz także: Przyjaciółki 18 sezon. Zuza przyjaciółką żony Błażeja? Połączy siły z Renatą i się na nim odegra?

Przyjaciółki 17 odc. 206. Julka (Nicole Bogdanowicz)

i

Autor: ipla.tv Przyjaciółki 17 odc. 206. Julka (Nicole Bogdanowicz)
Przyjaciółki 17 odc. 206. Anka (Magdalena Stużyńska), Staś (Antoni Borowski)

i

Autor: Polsat Przyjaciółki 17 odc. 206. Anka (Magdalena Stużyńska), Staś (Antoni Borowski)
Najnowsze