Nowy sezon Przyjaciółek bez Zuzy? Fani wpadli w popłoch

i

Autor: POLSAT Nowy sezon Przyjaciółek bez Zuzy? Fani wpadli w popłoch

Nowy sezon Przyjaciółek bez Zuzy? Fani wpadli w popłoch

2021-07-27 13:59

Szok w 18 sezonie "Przyjaciółek"! Z obsady odjedzie jedna z głównych bohaterek? Właśnie trwają prace nad jesiennym spotem promocyjnym Polsatu, na którym oczywiście nie mogło zabraknąć miejsca dla "Przyjaciółek"! Jednak pojawił się jeden problem, który od razu wychwycili fani, u których zamiast radości zagościł ogromny smutek i rozczarowanie! Na żadnym z ujęć nie widać uwielbianej Zuzy (Anita Sokołowska), przez co widzowie zaczęli się obawiać, że już więcej nie zobaczą jej na ekranach! Czy to już koniec Markiewicz w "Przyjaciółkach"?

Spot promocyjny Polsatu bez Zuzy z "Przyjaciółek"! Czy Markiewicz odejdzie z serialu?

Właśnie trwają prace nad promocyjnym spotem jesiennej ramówki Polsatu. Oczywiście nie mogło zabraknąć w nim uwielbianych "Przyjaciółek", które od lat piastują tam ważną pozycję! Tylko zamiast uśmiechu na ustach fanów pojawił się strach, gdyż na żadnym z ujęć nie widać ulubionej pani dyrektor Markiewicz! "Przyjaciółki" godnie reprezentuje trójka tytułowych bohaterek: Anka (Magdalena Stużyńska), Inga (Małgorzata Socha) i Patrycja (Joanna Liszowska), którym towarzyszą również: Paweł (Bartek Kasprzykowski), a także klub byłych Ingi, czyli Robert (Krzysztof Wieszczek) oraz Andrzej (Adam Adamonis). Niestety nigdzie nie widać Zuzy, co spotkało się ze sporym zmieszaniem wśród fanów, którzy obawiają się , że w 18 sezonie "Przyjaciółek" zabraknie dla niej miejsca w obsadzie!

- Brakuje czwartej ?

- A Zuzę i Dorę to gdzie macie????

- A gdzie Zuza?- Gdzie pani dyrektor? ?

- Brakuje Zuzy @anita_sokolowskaa ?

Patrz też: Przyjaciółki. Brutal Wiktor przejdzie metamorfozę i odzyska Patrycję?! Przez niego straciła dziecko

Koszmarny huragan na planie Przyjaciółek! Latały wszystkie sprzęty - WIDEO

To tylko niektóre komentarze, jakie pojawiły się na Instagramie "Przyjaciółek", pod zdjęciem Anki, Ingi i Patrycji z wielkim napisem "Przyjaciółki". Fani od razu zauważyli, że skład ich uwielbianych bohaterek zdecydowanie odbiega od normy i pełni obaw zaczęli dopytywać, co dzieje się z uwielbianą dyrektor Markiewicz, dla której ostatni 17 sezon "Przyjaciółek" skończył się nieciekawie! Zuza aż rozkwitała w związku z Błażejem (Mateusz Damięcki), który podobnie jak ona wychowywał akustycznego chłopca. Nowy znajomy sprawił, że Zuza w końcu zaczęła się uśmiechać i uwierzyła, że ze wszystkim da sobie radę, jednak tak szybko jak ta nadzieja się pojawiła, to równie prędko zgasła, gdyż prawda o Błażeju wyszła na jaw!

W ostatnim 206 odcinku "Przyjaciółek" Markiewicz aż zamarła, gdy zobaczyła w drzwiach swojego ukochanego jego żonę, z którą niby był w separacji! Wówczas wszystko stało się dla niej jasne! Błażej zabawił się jej kosztem, a ona kolejny raz dała się oszukać! Czy tak przykre doświadczenia spowodują, że nie zobaczymy już Zuzy w 18 sezonie "Przyjaciółek"?

Zobacz także: Przyjaciółki 18 sezon. Paweł w łóżku z kolejną kochanką. Fani nie kryją zniesmaczenia jego nową wybranką!

Wszystkich fanów "Przyjaciółek" uspokajamy! Zuza nie żegna się z kultową produkcją i dalej będziemy mogli podziać losy dyrektor Markiewicz w 18 sezonie "Przyjaciółek"! Anity Sokołowskiej zabrakło w trakcie kręcenia spotu do jesiennej ramówki Polsatu, gdyż aktorka od kilku dni wypoczywa na wakacjach we Włoszech, gdzie ładuje baterię przed kolejnymi wyzwaniami! Jednak jej nieobecność w trakcie kręcenia spotu wcale nie oznacza, ze nie zobaczymy jej w 18 sezonie "Przyjaciółek", a wręcz przeciwnie!

W 18 sezonie "Przyjaciółek" w życiu Markiewicz sporo będzie się działo! Przede wszystkim przejdzie niesamowitą metamorfozę. Markiewicz zmieni kolor włosów, a także zadebiutuje z nową fryzurą, ale oczywiście nie zrezygnuje z gustownych garniturów! Być może zmiany w jej wyglądzie będą spowodowane tym, że w jej życiu pojawi się nowy mężczyzna, z którym będzie walczyć o stanowisko dyrektora! Oprócz tego będzie musiała zmierzyć się z demonami przeszłości, gdyż żona Błażeja, Renata (Izabela Zwierzyńska) tak łatwo jej nie odpuści i będzie śledzić każdy jej ruch, po to, aby się do niej zbliżyć! Może obie panie zmówią się przeciwko Błażejowi i odegrają się na nim w 18 sezonie "Przyjaciółek"? Tego dowiemy się już niebawem!

Spójrz również: Przyjaciółki. Anka i Paweł stracą drugie dziecko?! Nicole Bogdanowicz odchodzi z serialu!

Najnowsze