Przyjaciółki. Brutal Wiktor przejdzie metamorfozę i odzyska Patrycję?! Przez niego straciła dziecko

i

Autor: Instagram Przyjaciółki. Brutal Wiktor przejdzie metamorfozę i odzyska Patrycję?! Przez niego straciła dziecko

Przyjaciółki. Brutal Wiktor przejdzie metamorfozę i odzyska Patrycję?! Przez niego straciła dziecko

2021-07-08 13:46

Już wiemy, że w 18 sezonie "Przyjaciółek" ponownie pojawi się Wiktor (Paweł Deląg) i to w spektakularnym stylu! Jeleński przejdzie metamorfozę i zmieni się w przykładnego mężczyznę? Bardzo możliwe, że w 18 sezonie "Przyjaciółek" Wiktor przejdzie metamorfozę i ze wszystkich sił spróbuje odzyskać Patrycję (Joanna Liszowska), której życie jeszcze dwa sezony temu zamienił w istne piekło! Jeleński był brutalem, który psychicznie, a nawet fizycznie znęcał się nad Patrycją, jednak ta zaślepiona chorą miłością umiała mu wszystko wybaczyć! Jednak miarka się przebrała, a Wiktor zniknął bez słowa! W 18 sezonie "Przyjaciółek" będzie musiał sporo się napracować, aby odzyskać to, co stracił!

Metamorfoza Wiktora w nowym sezonie "Przyjaciółek"? W ten sposób uda mu się odzyskać Patrycję?

Związek Patrycji i Wiktora w "Przyjaciółkach" nigdy nie był idealny. Choć z początku Jeleński był czarującym i urokliwym mężczyzną, to z czasem wyszło na jaw jego prawdziwe oblicze. Wiktor tylko z pozoru był ciepłym mężczyzną! W rzeczywistości okazał się brutalem, który znęcał się nad Patrycją psychicznie i z dumą ją poniżał i upokarzał. Jednak jej miłość do Wiktora była tak silna, że zakochana Kochan potrafiła na wszystko przymknąć oko. Zaraz po wybuchach złości Wiktor ją przepraszał, ale jego przeprosiny nigdy nie były prawdziwe, gdyż za jakiś czas historia lubiła się powtarzać.

Pierwsza lampka ostrzegawcza w "Przyjaciółkach" pojawiła się u Kochan, gdy jej ukochany po raz pierwszy ją uderzył! Już wtedy Inga (Małgorzata Socha), Anka (Magdalena Stużyńska) i Zuza (Anita Sokołowska) próbowały przemówić jej do rozsądku i radziły, aby jak najszybciej zakończyły tą znajomość! Niestety Patrycji nie przyszło to tak łatwo i cały czas łudziła się, że Wiktor w końcu się zmieni! Niestety, na marne... Nie dość, że się nie zmienił, to jeszcze zaczął ją zdradzać z opiekunką Klary (Łucja Michalik)! Kochan nawet chciała wybaczyć mu zdradę, jednak wydarzyło się coś, co raz na zawsze przekreśliło jej związek z Wiktorem!

Patrz też: Przyjaciółki 18 sezon. Totalna metamorfoza Zuzy! Zmieni się nie do poznania – ZDJĘCIA

Przyjaciółki 18 sezon. Anka znajdzie sobie młodszego faceta! Nieźle załatwi Pawła

W 169 odcinku "Przyjaciółek" Wiktor zniknął bez słowa, gdy dowiedział się, że nie jest prawdziwym ojcem Klary, którą Kochan pokochała jak własną córkę, choć w rzeczywistości była ona owocem związku Jeleńskiego i Wiki (Roma Gąsiorowska). Jeleński bardzo przejmował się losem córki i za wszelką cenę starał się ją odzyskać z rąk psychopatki Wiki, ale gdy poznał prawdę po prostu ją porzucił jak zwykłą rzecz, nie mówiąc już o swojej ukochanej! Zostawił Patrycję samą z chorym dzieckiem i w ogóle nie przejmował się ich losem! To przez jego ucieczkę Patrycja w pojedynkę nie mogła wychowywać dziewczynki, do której tak mocno się przywiązała, gdyż nie pozwalał na to jej stan zdrowia! Patrycja w końcu w 184 odcinku "Przyjaciółek" musiała oddać Klarę rodzinie adopcyjnej, a Wiktor odebrał jej to, co tak bardzo kochała! Takich rzeczy z pewnością się nie wybacza, jednak w 18 sezonie "Przyjaciółek" Jeleński chyba w końcu zda sobie sprawę, do czego doprowadził i postanowi naprawić swoje błędy!

Spójrz również: Przyjaciółki 18 sezon. Nikt się nie spodziewa co będzie wyprawiała Inga z byłymi kochankami!

W 18 sezonie "Przyjaciółek" Wiktor przejdzie metamorfozę i z brutala zmieni się w przykładnego mężczyznę, świecącego przykładem? Bardzo możliwe, że Wiktor w końcu się ogranie i zrozumie, do czego doprowadził! Jeleński zrobi wszystko, aby naprawić swoje relacje z Patrycją i chyba ponownie mu się to uda! Paweł Deląg, który ostatnio odszedł z "M jak miłość" w ostatnim czasie jest bardzo aktywny na swoim Instagramie i chętnie wrzuca zdjęcie z planu "Przyjaciółek". Ostatnie zdjęcie z podpisem samego zainteresowanego nie budzi wątpliwości. Wiktor wróci i osiągnie swój cel! Jego komentarz "A mówią ze powroty są bolesne ;)" przy zdjęciu z Joanną Liszowską może oznaczać tylko jedno! Patrycja wybaczy swojemu mężowi wszelkie krzywdy, jakie jej wyrządził i do niego wróci!

Sama Joanna Liszowska również pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z Wiktorem z "Przyjaciółek". Ich uśmiechnięte twarze wskazują na to, że para zapomni o wszystkim co złe i na nowo spróbuje ułożyć swoje życie. Serialowa Patrycja sama co nie co zdradziła swoim opisem, że w 18 sezonie "Przyjaciółek" wróci do Wiktora i wybaczy mu jego winy! Te uśmiechnięte buźki mówią wszystko! "No i jest...pojawił się On..Wiktor... I co teraz będzie???????‍♀️ Z @paweldelag na planie 18 sezonu @przyjaciolkipolsat ????"

Zobacz także: Przyjaciółki 18 sezon. Nowy mężczyzna w życiu Zuzy! Zostawi dla niego Błażeja? Już raz nieźle namieszał, a teraz zrobi pogrom u Markiewicz

Czy w nowym sezonie "Przyjaciółek" Patrycja ponownie zwiąże się z Wiktorem i na dobre zapomni o Arturze (Paweł Małaszyński), który był marnym pocieszeniem po Jeleńskim, gdyż dostarczył jej wiele nieprzyjemności? Niestety Kochan zamieniła jednego brutala na drugiego, który wykańczał ją w inny sposób, choć ten drugi przynajmniej nigdy nie podniósł na nią ręki! Ale podobnie jak Wiktor zniknął bez słowa i zostawił ją samą! Wiemy już, że w 18 sezonie "Przyjaciółek" nie zabraknie również samego Artura, więc między byłymi Patrycji zapowiada się ciekawa walka! Którego z nich wybierze? Czy Jeleński, aby na pewno może być pewny swego? Tego z pewnością dowiemy się w nowym sezonie "Przyjaciółek", jednak my życzylibyśmy Patrycji, aby w końcu ułożyła sobie życie i mogła być naprawdę szczęśliwa z normalnym facetem u jej boku!

Patrz także: Przyjaciółki 18 sezon: Artur wciągnie Pawła Strzeleckiego w pijaństwo i hazard! Anka już dłużej nie wytrzyma

Przyjaciółki 14 sezon, odc. 165. Patrycja (Joanna Liszowska), Wiktor (Paweł Deląg)

i

Autor: Polsat Przyjaciółki 14 sezon, odc. 165. Patrycja (Joanna Liszowska), Wiktor (Paweł Deląg)
Przyjaciółki 16 sezon odc. 183. Klara (Łucja Michalik), Patrycja (Joanna Liszowska)

i

Autor: Polsat Przyjaciółki 16 sezon odc. 183. Klara (Łucja Michalik), Patrycja (Joanna Liszowska)
Najnowsze