Przyjaciółki 16 sezon, odcinek 184: Patrycja odda Klarę nowym rodzicom! Oni też przeżyli stratę dziecka

2020-09-10 14:38 mp
Przyjaciółki 16 sezon, odcinek 184: Patrycja odda Klarę nowym rodzicom! Oni też przeżyli stratę dziecka
Autor: Polsat Przyjaciółki 16 sezon, odcinek 184: Patrycja odda Klarę nowym rodzicom! Oni też przeżyli stratę dziecka

W 184 odcinku "Przyjaciółek" Patrycja (Joanna Liszowska), nadal będzie przeżywała oddanie Klary (Łucja Michalik) w ręce nowej rodziny zastępczej. Z powodu choroby, sama nie może stać się formalną matką zastępczą dziewczynki. Kiedy w 184 odcinku serialu "Przyjaciółki" pojedzie zawieźć Klarę w odwiedziny do przyszłych rodziców, dowie się dramatycznych faktów z ich życia. Okaże się, że nie tylko ona przeżyła tragiczne momenty. Jak rozmowa wpłynie na postrzeganie przez nią całej sprawy?

"Przyjaciółki" 16 sezon odcinek 184 - czwartek, 09.09.2020, o godz. 21.05 w Polsacie

Poprzedni sezon "Przyjaciółek" zakończył się dla Patrycji bardzo niebezpiecznie. Cierpiąca na tętnicze nadciśnienie płucne, zasłabła w domu Ingi (Małgorzata Socha). Na szczęście jej życie udało się uratować, ale choroba całkowicie wykluczyła kobietę z możliwości adopcji Klary. W 184 odcinku "Przyjaciółek" Patrycja zwiezie Klarę na spotkanie z przyszłymi rodzicami. Pierwsze co zobaczy, to przytulny pokoik dla dziecka. Zaskoczy ja to, że małżeństwo tak szybko zgromadziło wszystkie rzeczy dla dziecka.

- Nie kupiliśmy tego wszystkiego naraz. Trwało to kilka miesięcy. - powie przyszły ojciec.

- A, czyli jeszcze zanim dostaliście zgodę na adopcję, tak? - zapyta zaskoczona Patrycja.

Przeczytaj: Przyjaciółki 16 sezon, odcinek 184. Dramat Zuzy. Kochanka Jaśka zabierze jej syna! Wyjdzie z niego bezwzględny drań

Patrycja w 184 odcinku "Przyjaciółek" dowie się o dramatycznych wydarzeniach z przeszłości rodziców adopcyjnych Klaty.

- To pokój dla naszego synka. Żona poroniła i potem okazało się, że nie może mieć więcej dzieci... - usłyszy kobieta.

Patrycja zostanie zapewniona co do czystych intencji pary. Zapewnią, że chcą dla Klary jak najlepiej i nie pozwolą jej skrzywdzić.

Przeczytaj: Przyjaciółki 16 sezon, odcinek 185. Zuza rzuci pracę w Wiedniu! Nie pozwoli, żeby kochanka Janka była matką jej synów

Patrycja w 184 odcinku "Przyjaciółek", po zostawieniu Klary w odwiedzinach u przyszłych rodziców, zadzwoni do Anki (Magdalena Stużyńska). Przyjaciółka wyczuje, że Patrycja jest w kiepskim stanie. Zaproponuje jej spotkanie, ale kobieta skłamie, że ma już plany.

W 184 odcinku "Przyjaciółek", chociaż Patrycja będzie cierpieć nad utratą dziecka, zapewni Ankę, że przyszli rodzice dziewczynki to dobrzy ludzie. To nieco złagodzi jej ból. Jak ostatecznie rozwiąże się sprawa adopcji Klary? Tego dowiemy się w nadchodzących odcinkach "Przyjaciółek".

Najnowsze