Przyjaciółki 16 sezon, odcinek 184. Dramat Zuzy. Kochanka Jaśka zabierze jej syna! Wyjdzie z niego bezwzględny drań

2020-09-10 11:10 mp
Przyjaciółki 16 sezon, odcinek 184. Dramat Zuzy. Kochanka Jaśka zabierze jej syna! Wyjdzie z niego bezwzględny drań
Autor: Ipla Przyjaciółki 16 sezon, odcinek 184. Dramat Zuzy. Kochanka Jaśka zabierze jej syna! Wyjdzie z niego bezwzględny drań

W 184 odcinku "Przyjaciółek" Zuza (Anita Sokołowska) przeżyje kryzys. Jej synowie przybywają pod opieką Jaśka (Marek Bukowski) w Gdańsku. Pracująca w Wiedniu matka ma z nimi ograniczony kontakt. Kiedy w 184 odcinku Zuza z "Przyjaciółek" dostanie pocztą papiery rozwodowe, dotrze do niej, że może stracić dzieci. Będzie starała się porozmawiać z Jaśkiem, ale zrobi to za niego jego kochanka! Ze względu na to, że Jasiek jest biologicznym ojcem tylko jednego z chłopców, będzie chciał ich rozdzielić. W 184 odcinku "Przyjaciółek" Zuza nie będzie mogła się pogodzić z takim obrotem sprawy.

"Przyjaciółki" 16 sezon odcinek 184, czwartek, 10.09.2020, o godz. 21.05 w Polsacie

Zuza w 184 odcinku "Przyjaciółek" po rozstaniu z Jaśkiem kontynuuje pracę w Wiedniu. Niestety, z tego powodu jej dzieci zostały pod opieką byłego partnera, który mieszka w Gdańsku. W 184 odcinku "Przyjaciółek" Zuza otrzyma papiery rozwodowe i zda sobie sprawę, że Jasiek nie odpuści jeśli chodzi o opiekę nad dziećmi. Nie spodziewa się jednak, że mężczyzna będzie na tyle bezwzględny, że nie będzie chciał z nią nawet rozmawiać. Kiedy kobieta zadzwoni przez Internet do dzieci, zobaczy jak te za nią tęsknią. W 184 odcinku "Przyjaciółek" wiadomość, że były partner nie chce się z nią widzieć, przekaże jej Sabina (Anna Jażdżyk) - jego obecna dziewczyna. 

Przeczytaj: Przyjaciółki 16 sezon, odcinek 185: Ślub Ingi i Maksa skończy się katastrofą. Panna młoda ucieknie! - ZDJĘCIA

Dla Zuzy z "Przyjaciółek" to jeden z najtrudniejszych okresów jej życia. Kiedy w 184 odcinku "Przyjaciółek" wreszcie dodzwoni się do Jaśka, będzie starała się załagodzić sytuację. Niestety, usłyszy gorzkie słowa.

- Zuza nie oszukujmy się, dzieci są dla ciebie ciężarem - dosadnie stwierdzi Jasiek.

Sytuację komplikuje fakt, że tylko jeden z chłopców jest biologicznym synem Jaśka. Dlatego żąda aby Krzysiu zamieszkał z nim, co oznaczałoby rozdzielenie zżytego ze sobą rodzeństwa.

- Przecież oni są rodzeństwem, powinni mieszkać razem... - stwierdzi zapłakana Zuza.

Przeczytaj: Przyjaciółki 16 sezon, odcinek 184: Anka będzie miała romans ze Sławkiem?! Odbije Dorotce hydraulika? - ZWIASTUN

W 184 odcinku "Przyjaciółek" Zuza będzie załamana tym co usłyszy. Zaprotestuje przeciwko rozdzieleniu synów.

- No to oddaj mi też Grzesia. Traktuję go jak syna, wiesz o tym, a ty będziesz matką na odległość, tak jak ci to pasuje. - stwierdzi nieugięty Jasiek.

Rozmowa z Jaśkiem w 184 odcinku "Przyjaciółek" nie pozostawi kobiecie złudzeń. Zrozumie, że Jasiek nie liczy się z jej zdaniem i jest gotowy na każdy chwyt, aby dopiąć swego. Zuza załamie się tym faktem.

Przyjaciółki 16 sezon ZWIASTUN. Ślub Ingi i Maksa. Paweł Małaszyński w obsadzie!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze