Przyjaciółki 16 sezon, odcinek 185: Ślub Ingi i Maksa skończy się katastrofą. Panna młoda ucieknie! - ZDJĘCIA

2020-09-09 14:27 Ag
Przyjaciółki 16 sezon, odcinek 185: Ślub Ingi i Maksa skończy się katastrofą. Panna młoda ucieknie! - ZDJĘCIA
Autor: AKPA Przyjaciółki 16 sezon, odcinek 185: Ślub Ingi i Maksa skończy się katastrofą. Panna młoda ucieknie! - ZDJĘCIA

W 185 odcinku serialu "Przyjaciółki" ślub Ingi (Małgorzata Socha) i Maksa (Mateusz Janicki) stanie pod znakiem zapytania, bo panna młoda zniknie bez śladu. Początkowe rozbawienie ustąpi miejsca zdenerwowaniu kiedy przyjaciółki Ingi zorientują się, że uciekła z własnego ślubu. Tylko one w 185 odcinku "Przyjaciółek" będą wiedziały co naprawdę przeżywa Inga, która dowiedziała się, że z powodu choroby najpewniej nigdy nie zajdzie w ciążę. A przecież Maks tak marzy, żeby mieć z nią dziecko... Czy ślub w ogóle się odbędzie, a Inga jakimś cudem się pojawi?

"Przyjaciółki" 16 sezon, odcinek 185 (odc. 3) - czwartek, 17.09.2020, o godz. 21.05 w Polsacie

Nie będzie ślubu Ingi i Maksa w serialu "Przyjaciółki"? Romantyczna, zachwycająca ceremonia, którą w najdrobniejszych szczegółach zaplanuje Dorotka (Agnieszka Sienkiewcz), świeżo upieczona wedding planerka w 185 odcinku "Przyjaciółek" zgromadzi licznych gości w ogrodzie w Konstancinie. 

Oprócz przyjaciółek Ingi w 185 odcinku "Przyjaciółek" nie zabraknie oczywiście jej byłych - męża Andrzeja (Adam Adamonis) i kochanka Roberta (Krzysztof Wieszczek). Będą też córki Ingi - Hania (Alicja Wieniawa-Narkiewicz) i Marysia (Zofia Cybul). Ale najważniejszą osobą na ślubie będzie Maks, w napięciu oczekujący na ukochaną przed urzędnikiem stanu cywilnego.

Patrz też: Przyjaciółki 16 sezon, odcinek 185. Zuza rzuci pracę w Wiedniu! Nie pozwoli, żeby kochanka Janka była matką jej synów

Zdenerwowany narzeczony i zniecierpliwieni goście w 185 odcinku "Przyjaciółek" zaczną odliczać minuty do przybycia panny młodej. Nawet jej przyjaciółki: Zuza (Anita Sokołowska), Anka (Magdalena Stużyńska) i Patrycja (Joanna Liszowska) będą się martwić, że coś za długo się spóźnia.

Przyjaciółki 16 sezon ZWIASTUN. Ślub Ingi i Maksa. Paweł Małaszyński w obsadzie!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Niedługo potem w 185 odcinku "Przyjaciółek" okaże się, że Inga zniknęła i nie wiadomo, co się z nią dzieje. Nie odbierze ani telefonu od Maksa, ani od przyjaciółek. Coraz bardziej zniecierpliwieni goście dojdą nawet do wniosku, że ślubu nie będzie, bo panna młoda uciekła. To jednak potwierdzi się w kolejnych odcinkach "Przyjaciółek" 16 sezonu.

Sprawdź też: Przyjaciółki. Dramat Anity Sokołowskiej. Umieściła apel z prośbą o pieniądze na leczenie dla przyjaciółki

Przyjaciółki 16 sezon odc. 185. Zuza (Anita Sokołowska), Anka (Magdalena Stużyńska), Dorotka (Agnieszka Sienkiewicz)
Autor: AKPA Przyjaciółki 16 sezon odc. 185. Zuza (Anita Sokołowska), Anka (Magdalena Stużyńska), Dorotka (Agnieszka Sienkiewicz)
Przyjaciółki 16 sezon odc. 185. Hania (Alicja Wieniawa-Narkiewicz), Anka (Magdalena Stużyńska)
Autor: AKPA Przyjaciółki 16 sezon odc. 185. Hania (Alicja Wieniawa-Narkiewicz), Anka (Magdalena Stużyńska)
Przyjaciółki 16 sezon odc. 185. Maks (Mateusz Janicki)
Autor: AKPA Przyjaciółki 16 sezon odc. 185. Maks (Mateusz Janicki)
Najnowsze