Przyjaciółki 18 sezon. Nowy mężczyzna w życiu Zuzy! Zostawi dla niego Błażeja? Już raz nieźle namieszał, a teraz zrobi pogrom u Markiewicz

i

Autor: Instagram/Polsat Przyjaciółki 18 sezon. Nowy mężczyzna w życiu Zuzy! Zostawi dla niego Błażeja? Już raz nieźle namieszał, a teraz zrobi pogrom u Markiewicz

Przyjaciółki 18 sezon. Nowy mężczyzna w życiu Zuzy! Zostawi dla niego Błażeja? Już raz nieźle namieszał, a teraz zrobi pogrom u Markiewicz

2021-06-15 8:41

W 18 sezonie „Przyjaciółek” w życiu Zuzy (Anita Sokołowska) pojawi się kolejny mężczyzna, który porządnie namiesza w jej życiu. Jak podejrzewają fani nowy bohater zrobi w życiu Markiewicz prawdziwy przewrót, gdyż znają go bardzo dobrze z innej produkcji Polsatu! Jaką rolę odegra w jej życiu nowy bohater i czy wpłynie na jej związek z Błażejem (Mateusz Damięcki)? Czy w 18 sezonie „Przyjaciółek” Zuza zwiąże się z kolejnym mężczyzną i zostawi dla niego Błażeja, do którego zbliżyła się przez chorobę Krzysia (Olek Sułek)?

Jaką rolę odegra nowy bohater w życiu Zuzy Markiewicz w "Przyjaciółkach"?

Dla wszystkich fanów serialu „Przyjaciółki” mamy bardzo dobrą wiadomość! Cała obsada wróciła już na plan, co oznacza tylko jedno! Już na jesieni będzie kolejny 18 sezon „Przyjaciółek”, w którym jak zwykle wiele się wydarzy, szczególnie w wątku Zuzy! Przypomnijmy, że 17 sezon „Przyjaciółek” dla Markiewicz nie układał się najlepiej. Ciągłe kursy między Polską a Szwajcarią, choroba Krzysia, rozwód z Jaśkiem (Marek Bukowski) i ciąża jego nowej partnerki Sabiny (Anna Jażdżyk), utrata stanowiska na rzecz nowego dyrektora Gracjana Zaleśnego (Jakub Wons) czy pogorszenie relacji z przyjaciółkami: Ingą (Małgorzata Socha), Patrycją (Joanna Liszowska) i Anką (Magdalena Stużyńska). Na szczęście część z tych problemów udało jej się rozwiązać jeszcze w 17 sezonie „Przyjaciółek”! Wspólnie z pomocą Dagmara (Marcin Korcz) udało się pozbyć niechcianego dyrektora, w trudnych chwilach jak zawsze wspierały ją przyjaciółki, a także choroba Krzysia, dzięki pomocy Błażeja nie była jej już taka straszna. To Błażej sprawił, że Zuza znów zaczęła się uśmiechać i przypomniała sobie czym jest miłość! Jednak w 18 sezonie „Przyjaciółek” w jej życiu pojawi się inny mężczyzna! Czy zniszczy jej związek z Błażejem?

Patrz też: Przyjaciółki, 18 sezon: Wiktor wraca do Patrycji! To już pewne, wyciekły zdjęcia Deląga z planu! Będą mieli dziecko?

Koniec Przyjaciółek. Skandal na ślubie Doroty i Sławka i dramatyczne przeżycia Anki i Pawła w ostatnim odcinku

W 18 sezonie „Przyjaciółek” na ekranach zobaczymy Pawła Ławrynowicza, który zagra nowego szefa Zuzy! Na Instagramie „Przyjaciółek” pojawił się post, który zdradził pewne smaczki tego, co będzie działo się w 18 sezonie „Przyjaciółek”. Osobę Pawła Ławrynowicza widzowie Polsatu bardzo dobrze kojarzą z roli Łukasza Zimnego w „Zawsze warto”, gdzie grał zły charakter! Pod zdjęciem od razu posypały się tysiące komentarzy od fanów, którzy ze smutkiem stwierdzają, że pewnie podobną postać zagra w „Przyjaciółkach”!

„Ciężko mu będzie zaufać po jego roli w "Zawsze warto" ?”

„O nie..mam złe wspomnienia z tym aktorem po ostatnim serialu ??”

„Myśle że charakter podobny do tego z Zawsze Warto ;)”

„Uuuuhuhu jakoś widzę czarny charakter?”

Zobacz także: Przyjaciółki. Wyciekły niepublikowane dotąd zdjęcia z 17 sezonu. Tak aktorki radziły sobie na planie

To tylko niektóre z komentarzy, jakie widnieją pod zdjęciem nowego bohatera serialu „Przyjaciółki”! Fani przeczuwają, że nowy szef Zuzy sprawi, że kolejny raz będzie miała pod górkę! Jednak czy rzeczywiście tak będzie? A może nowy bohater w 18 sezonie „Przyjaciółek” zagości w jej życiu na dłużej i zastąpi jej Błażeja? Przypomnijmy, że w ostatnim 206 odcinku „Przyjaciółek” Zuza doznała szoku, gdy w mieszkaniu Błażeja zauważyła jego byłą żonę, która przytula ich wspólnego syna! Czy Błażej cały czas ją okłamywał? Czy Zuza postanowi się na nim odegrać i wciągnie w to nowego szefa? A może odegra on w jej życiu zupełnie inną rolę? Odpowiedzi na te pytania z pewnością poznamy w nowym 18 sezonie „Przyjaciółek” już jesienią!

 Spójrz również: Przyjaciółki. Fatalna wpadka po finale 17 sezonu! Ostatni odcinek już był, a fani wściekli za to ujęcie

Najnowsze