Przyjaciółki. Wyciekły niepublikowane dotąd zdjęcia z 17 sezonu. Tak aktorki radziły sobie na planie

i

Autor: Instagram Przyjaciółki. Wyciekły niepublikowane dotąd zdjęcia z 17 sezonu. Tak aktorki radziły sobie na planie

Przyjaciółki. Wyciekły niepublikowane dotąd zdjęcia z 17 sezonu. Tak aktorki radziły sobie na planie

2021-05-28 10:29

"Przyjaciółki" 17 sezon dobiegł końca, ale z planu serialu wyciekły zdjęcia, których dotąd nikt nie widział! Ujawniły one kulisy kręcenia "Przyjaciółek" i to, co aktorki robią w przerwie od kręcenia poszczególnych scen. Nie od dziś wiadomo, że Małgorzata Socha, Magdalena Stużyńska, Anita Sokołowska i Joanna Liszowska świetnie bawią się w swoim towarzystwie i lubią się prywatnie. Zobaczcie zdjęcia, jak aktorki radziły sobie podczas kręcenia 17 sezonu.

Koniec 17 sezonu "Przyjaciółki". Co się wydarzyło?

17 sezon "Przyjaciółki" mocno pozmieniał życie bohaterek. Inga skupiła się na sporo młodszym Sajmonie (Jakub Sasak), który zawrócił jej w głowie do tego stopnia, że nie zauważyła, że rzekome uczucie jest udawane, a chłopak umawiał się z nią dla głupiego zakładu. Patrycja w 17 sezonie "Przyjaciółki" walczyła z nałogami Artura (Paweł Małaszyński), co wciągnęło ją w poważne problemy, a ostatecznie mężczyzna i tak od niej odszedł.

Anka też nie miała łatwo, bo plotki o Pawle (Bartłomiej Kasprzykowski) rujnowały ich rodzinę, aż w końcu wyszło na jaw, że wszystkie pomówienia o molestowanie są zmyślone. Zuza natomiast poznała w 17 sezonie "Przyjaciółek" Błażeja (Mateusz Damięcki), który w finale poznał Markiewicz ze swoją matką i żoną! 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2458: Oliwka w żałobie!? Madzia będzie miała dość swojego życia

Przyjaciółki, odcinek 204 ZWIASTUN. Anka wypędzi Pawła. Teściowa nastawi ją przeciwko mężowi. Sławek oświadczy się Dorocie

Cały 17 sezon nie był łatwy dla wszystkich bohaterek, a jak wyglądały prace przy nagrywaniu scen? To ujawniają zdjęcia, które wyciekły na profilu serialu "Przyjaciółki" na Instagramie potwierdzają, że aktorki czują się na planie świetnie. Pozytywne fotki pokazują, że kobiety nie nudziły się podczas przerwy między poszczególnymi scenami. Może to jest czynnik, dzięki któremu "Przyjaciółki" doczekały się aż 17 sezonów i nie zapowiada się, żeby na tym poprzestano! 

- Kto tęskni za Przyjaciółkami? Dla tych najbardziej stęsknionych mamy galerię zdjęć z planu zdjęciowego 17. sezonu Przyjaciółek ❤ - można przeczytać w opisie pod zdjęciami. Czekam na 18❤️❤️❤️

Przeczytaj: Koniec M jak miłość. Wypadek Kingi w ostatnim 1594 odcinku doprowadzi do tragedii na otwarciu bistro - ZWIASTUN

Fani serialu "Przyjaciółki" bardzo ucieszyli się z dodatkowych zdjęć, które znalazły się na profilu ukochanego serialu. 

Przyjaciolki to jedyny serial ,który ogladam .Dziś czwartek i niestety trzeba się obejść smakiem?dziękuję za zdjecia ?Czekam z niecierpliwością na następny sezon ???Uwielbiam Was moje kochane⚘?????

Stęsknieni pytają, kiedy 18 sezon ?

Czekam na 18❤️❤️❤️

Fani ewidentnie wyczekują kolejnego sezonu, jednak data jego oficjalnej premiery nie jest jeszcze znana. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze