Koniec M jak miłość. Wypadek Kingi w ostatnim 1594 odcinku doprowadzi do tragedii na otwarciu bistro - ZWIASTUN

i

Autor: vod.tvp.pl Koniec M jak miłość. Wypadek Kingi w ostatnim 1594 odcinku doprowadzi do tragedii na otwarciu bistro - ZWIASTUN

Koniec M jak miłość. Wypadek Kingi w ostatnim 1594 odcinku doprowadzi do tragedii na otwarciu bistro - ZWIASTUN

2021-05-27 14:22

W ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" Kinga (Katarzyna Cichopek) przekona się na własnej skórze jak okrutny może być los. Dzień otwarcia nowego bistro "Nasz Zielony Sad" na koniec sezonu "M jak miłość" będzie dla Zduńskiej wyjątkowo pechowo. Nie dość, że Kinga będzie podejrzewała, że jest w ciąży, to jeszcze ona i Piotrek (Marcin Mroczek) zostaną brutalnie napadnięci. A w finale tuż przed imprezą w bistro w 1594 odcinku "M jak miłość" Kinga będzie miała wypadek. Wystarczy chwila, by doszło do tragedii, w której ucierpi także jej mąż. Zobaczcie WIDEO z "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1594 ostatni przed wakacjami - poniedziałek, 31.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Finał "M jak miłość" przed wakacjami 2021 przejdzie do historii ze względu na serię dramatycznych wydarzeń w życiu Kingi i Piotrka! Nie dość, że Zduńscy będą umierali ze strachu, że Kinga jest w ciąży i będą mieli kolejne, piąte dziecko, a nawet bliźniaki, to jeszcze w ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" małżonkowie padną ofiarami napadu. Zaatakuje ich niebezpieczny zbir, który rzuci się najpierw na Kingę, a potem na Piotrka. Dlaczego? Bo będą chcieli uratować przed śmiercią bezbronnego pieska. Na domiar złego na koniec "M jak miłość" na otwarciu nowego bistro Kingi ze zmienioną nazwą "Nasz Zielony Sad" dojdzie do kolejnej tragedii.

Patrz też: Koniec M jak miłość. Duch Lucjana w nowym bistro Kingi w ostatnim 1594 odcinku! Franka uczci pamięć zmarłego dziadka w wyjątkowy sposób – WIDEO

Wystarczy chwila nieuwagi, by w 1594 odcinku "M jak miłość" Kinga zaliczyła upadek. Wypadek wydarzy się kiedy Zduńska będzie dopinała wszystko na ostatni guzik i zawieszała balony przed rozpoczęciem imprezy. Nagle straci równowagę, bo Piotrek podejdzie do niej znienacka i przestraszy ukochaną. Szczęśliwie na koniec "M jak miłość" Kinga upadając wpadnie prosto w ramiona Piotrka!  - Kochanie na dziś nam wystarczy ekstremalnych przygód - oceni Zduński czule całując żonę. - Z tobą jestem gotowa na każdą...

To właśnie pocałunek Zduńskich w ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" doprowadzi do kolejnej niebezpiecznej sytuacji. Bo na Piotrka rzuci się nagle kuzyn Franki (Dominika Kachlik). Wyrywny do bójki góral Mikołaj (Marcin Bobak) pomyśli, że to Paweł dobiera się do Kingi i od razu przystąpi do ataku na Zduńskiego. Powali go na podłogę i nawet krzyk Kingi go nie powstrzyma.

Koniec M jak miłość. Duch Lucjana w finale sezonu w 1594 odcinku! Takich scen w serialu jeszcze nie było

Sprawdź też: M jak miłość. Szczęście Franki i Pawła nie potrwa długo! Po wakacjach zginie z rąk byłego narzeczonego bandyty?

Dopiero Franka i jej stryj Jędrzej Gutowski (Piotr Majerczyk) w 1594 odcinku "M jak miłość" powstrzymają awanturnika. Na tyle, że Piotrek wyjdzie z bójki prawie bez szwanku. Na tym jednak nie koniec tragedii u Zduńskich. Na imprezie w bistro spadnie na nim kolejna wstrząsająca wiadomość. Tym razem o wybuchu w domu rodziców! Matka Kingi, Krysia Filarska (Hanna Mikuć) i ojciec Magdy (Anna Mucha), Wojtek Marszałek (Emilian Kamiński), po eksplozji nie będą mieli dachu nad głową. Zduńscy nie będą mogli tak tego zostawić, więc podejmą odważną decyzję!

M jak miłość, odc. 1594: Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość odc. 1594. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1594. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)
M jak miłość, odc. 1594. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)

i

Autor: MTL Maxfilm
Najnowsze