Koniec M jak miłość. Kinga w ciąży oskarży Piotrka, że wpakował ją w piąte dziecko w 1594 odcinku! Wizyta u ginekolga potwierdzi najgorsze?

i

Autor: VOD TVP Koniec M jak miłość. Kinga w ciąży oskarży Piotrka, że wpakował ją w piąte dziecko w 1594 odcinku! Wizyta u ginekolga potwierdzi najgorsze?

Koniec M jak miłość. Kinga w ciąży oskarży Piotrka, że wpakował ją w piąte dziecko w 1594 odcinku! Wizyta u ginekolga potwierdzi najgorsze?

2021-05-26 10:46

W ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" przed wakacjami emocji z pewnością nie zabraknie! Kindze (Katarzyna Cichopek) od rana będą jej towarzyszyć mdłości. Piotrek (Marcin Mroczek) od razu zasugeruje, że jego żona na pewno jest w ciąży! Spanikowana Zduńska oskarży męża, że wpakował ją w kolejne dziecko! W ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" przed przerwą wakacyjną Kinga będzie miała faktyczne powody, aby podejrzewać, że niebawem przywitają nowego potomka. Z tego względu siłą zaciągnie męża do ginekologa! Czy lekarz potwierdzi ich obawy? Jaką diagnozę usłyszy Zduńska?

"M jak miłość" odcinek 1594 ostatni przed wakacjami - poniedziałek, 31.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" przed wakacjami emocji w wątku Kingi i Piotrka na pewno nie zabrkanie, gdyż Zduńscy będą przekonani, że ich rodzina niebawem się powiększy! A przecież nieco ponad rok temu w ich rodzinie zagościły urocze bliźniaczki Emilka (Julia Kempka) i Zuzia (Marcelina Kempka), które dołączyły do Miśka (Aleksander Bożyk) i Lenki (Marysia Głowacka). Po trzeciej ciąży Zduńscy obiecali sobie, że już więcej nie będą mieć dzieci. Jednak w ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" przed przerwą wakacyjną Kinga nie będzie czuła się najlepiej i od rana będą towarzyszyć jej mdłości. Piotrek od razu zasugeruje, że jego żona na pewno jest w ciąży, ale Zduńska przed tą myślą będzie broniła się rękami i nogami. Piotrek widząc cierpienie żony tak łatwo nie odpuści i zasugeruje, aby wykonała test ciążowy!

- A może ja jednak pojadę do apteki i kupię ten test? - zapyta.

- Nie! Koniec tematu - odpowie zdecydowanie Kinga, po czym doda - Jedź Piotrek, bo się ze wszystkim nie wyrobimy!

- Ale musimy to sprawdzić. Powinniśmy być odpowiedzialni - będzie ciągnął Zduński.

- Na to odpowiedzialność to już trochę za późno! - odpowie mu z przekąsem po czym, zaabsorbowana słowami męża, doda - W poniedziałek umówię się do swojej ginekolożki...a teraz leć! Nie ma cię tu już!- No dobra, pa - powie Piotrek i wyjdzie.

Patrz też: M jak miłość. Szczęście Franki i Pawła nie potrwa długo! Po wakacjach zginie z rąk byłego narzeczonego bandyty?

Koniec M jak miłość. Ciąża Kingi, odrzucone oświadczyny Pawła i samobójstwo Mateusza w ostatnich odcinkach sezonu

Jeszcze w ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" przed przerwą wakacyjną przypuszczenia Piotrka nie dadzą Kindze spokoju, gdyż nie będzie mogła się na niczym skupić. Roztargniona spojrzy w kalendarz i obliczy, kiedy ostatni raz uprawiali seks. Wtedy w ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" przed wakacjami zda sobie sprawę, że naprawdę mogła zajść w ciążę! Natychmiast podbiegnie do Piotrka, który zjawił się w Naszym Zielonym Sadzie i bez słowa wyjaśnienia, zaciągnie go siłą do ginekologa!

- Co jest? - zapyta zdziwiony.

- Daj jedziemy. Szybko! Ale już! Moje rzeczy, poczekaj - powie spanikowana.

- Gdzie? - dopyta żonę, ale nie uzyska żadnej konkretnej odpowiedzi. Pomyśli jednak, że Kinga zapomniała czegoś kupić i dopyta ją do której czynna jest hurtowania, jednak, gdy usłyszy miejsce, do którego jadą bardzo się zdziwi!

- Nie jedziemy do hurtowni tylko do ginekologa! - odpowie mu załamana.- Co? Przecież rano mówiłaś, że to niemożliwe! - powie zdezorientowany.

- Mówiła, ale zmieniłam zdanie. Wszystko przeliczyłam. Błagam cię pojedź tam ze mną bo po prostu umieram ze strachu..

- Dobra spokojnie, nie panikuj - postara się uspokoić żonę. - Jakoś to będzie, damy sobie radę. Mamy duży dom, pomieścimy się - powie z nadzieją, aby dodać Kindze trochę otuchy, jednak ona spojrzy na wszystko realnie.

- Co ty w ogóle mówisz? Wypluj te słowa! Odpukaj to wszystko i przestań być taki optymistyczny, bo znowu mnie zemdli - powie zirytowana.

Spójrz także: Leszek wróci do M jak miłość po wakacjach 2021! Nie wytrzyma z tęsknoty za Joasią? Krajewski nabrał wszystkich!

Następnie w ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" przed wakacjami zaniepokojony Piotrek będzie czekał na żonę pod gabinetem ginekologa. Kiedy Kinga wyjdzie z gabinetu i nic się nie odzywając, pokaże mu tylko dwa palce, to od razu pomyśli, że faktycznie jest w ciąży, a na dodatek, że ponownie szykują im się bliźniaki! Przerażony w ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" przed przerwą wakacyjną aż usiądzie z wrażenia, a zatroskana Zduńska zapyta go, czy dobrze się czuje.

- Co to znaczy? - zapyta przejęty i pokaże w stronę żony dwa palce.

- To...znak zwycięstwa...fałszywy alarm. A co myślałeś? - odpowie pewnie żona, a Piotrek odetchnie z ulgą.

- Myślałem, że to znowu ciąża bliźniacza - odeprze, ale Kinga tylko go wyśmieje.

- Ale wiesz...jak tak sobie myślę, że ten Nasz Zielony Sad to tak jakby trochę nasze nowe dziecko. Taki jakby poród, więc może Cyganka jednak miała rację - powie uspokojona.

- Jaka Cyganka? - zapyta Piotrek.

- Ach...chodź opowiem ci po drodze - odeprze.

Spójrz również: Koniec M jak miłość. Ala i Ewka wyrzekną się Lilki w ostatnim 1594 odcinku! Staną murem za Mateuszem. Nie będzie miała do czego wracać

W ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" przed wakacjami okaże się, że Cyganka faktycznie miała rację, że w rodzinie Zduńskich pojawi się niebawem nowa osoba. Będzie to Saper, pies, którego Kinga i Piotrek znaleźli, gdy agresywny właściciel porzucił go w worku na pastwę losu. Jednak na szczęście w ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" przed przerwą wakacyjną wbrew obawom Zduńskich Kinga nie będzie ponownie w ciąży, co oznacza, że na ich drodze nie pojawi się jeszcze piąte dziecko!

Patrz też: Koniec M jak miłość. Dramat Barbary w 1594 odcinku po zniknięciu Mateusza! Będzie ukrywała to przed rodziną - ZWIASTUN

Najnowsze