Koniec M jak miłość. Dramat Barbary w ostatnim 1594 odcinku po zniknięciu Mateusza! Będzie nieźle udawała przed rodziną - ZWIASTUN

i

Autor: vod.tvp.pl Koniec M jak miłość. Dramat Barbary w ostatnim 1594 odcinku po zniknięciu Mateusza! Będzie nieźle udawała przed rodziną - ZWIASTUN

Koniec M jak miłość. Dramat Barbary w 1594 odcinku po zniknięciu Mateusza! Będzie ukrywała to przed rodziną - ZWIASTUN

2021-05-25 21:53

W 1594 odcinku "M jak miłość" Barbara (Teresa Lipowska) przeżyje dramatyczne chwile, które ukryje przed rodziną. Na koniec "M jak miłość" przed przerwą wakacyjną seniorka rodu Mostowiaków nie przestanie myśleć o Mateuszu (Krystian Domagała), którego zdradziła żona Lilka (Monika Mielnicka). Wnuk Barbary nagle zniknie w ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość", a kochająca babcia będzie drżała ze strachu, że stanie mu się coś złego. Dramat Barbary zbiegnie się w czasie z radosną chwilą innego wnuka. Nic dziwnego, że Mostowiakowa będzie musiała ukrywać swój ból i udawać przed rodziną, że wszystko jest w porządku. Co będzie dalej z Mateuszem?

"M jak miłość" odcinek 1594 ostatni przed wakacjami - poniedziałek, 31.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1594 odcinku "M jak miłość", ostatnim przed wakacyjną przerwą w rodzinie Mostowiaków rozegrają się dramatyczne momenty. Prorocze okażą się słowa Barbary, która na krótko przed tym co się wydarzy powie do Marysi (Małgorzata Pieńkowska), że nie może znieść cierpienia Mateusza, którego zdradziła i porzuciła Lilka. - Dla jednego szczęście, dla drugiego smutek. Takie jest życie... - westchnie seniorka rodu w 1594 odcinku "M jak miłość". I będzie miała na myśli także Pawła (Rafał Mroczek). Bo od Marysi dowie się o planowanych zaręczynach Pawła z Franką.

Zdradzony Mateusz w 1594 odcinku "M jak miłość" nie pozbiera się po tym co mu zrobiła ukochana. Żona Mostowiaka wyjedzie na zawsze z Grabiny, a przed odjazdem zostawi dla niego list na pożegnanie i swoją obrączkę ślubną. Bardzo zraniony Mostowiak na koniec "M jak miłość" nie będzie chciał nawet poznać ostatnich słów niewiernej Lilki. Wyrzuci list i obrączki do rzeki! Pogrąży się w takiej rozpaczy, że aż żal będzie na niego patrzeć.

Nie przegap: Koniec M jak miłość. Rodzina Zduńskich się powiększy w ostatnim 1594 odcinku. Kinga nie zniesie kolejnej ciąży, ale przepowiednia wróżki się spełni

Schorowane serce Barbary w 1594 odcinku "M jak miłość" będzie musiało poradzić sobie z rozpadem małżeństwa Mateusza, świadomością, że wnuk jeszcze długo nie otrząśnie się po zdradzie Lilki. Na tym jednak nie koniec zmartwień, bo w finale sezonu "M jak miłość" Barbara zacznie się bać, że straci wnuka, że Mateusz zrobi jaką głupotę i stanie mu się krzywda. Dlaczego?

Bo Mostowiak odsunie się od rodziny, zerwie kontakt z babcią, a jedyną osobą, która w 1594 odcinku "M jak miłość" zobaczy jego cierpienie będzie matka Lilki, Krystyna Banach (Dorota Chotecka-Pazura). Mateusz zabierze z domu teściowej ostatnie rzeczy i postanowi zniknąć raz na zawsze.

Koniec M jak miłość. Ciąża Kingi, odrzucone oświadczyny Pawła i samobójstwo Mateusza w ostatnich odcinkach sezonu

Sprawdź też: Mateusz odchodzi z M jak miłość! Barbara nie zatrzyma wnuka w ostatnim 1594 odcinku. Nie będzie wiedziała co się z nim stało

Tymczasem w 1594 odcinku "M jak miłość" Barbara razem z Marysią pojadą do Warszawy na uroczyste otwarcie nowego bistro Kingi (Katarzyna Cichopek), pod zmienioną nazwą "Nasz Zielony Sad". Rogowska przekaże matce, że tego dnia Paweł oświadczy się France, więc chce mieć przy sobie całą rodzinę. Babcia nie opuści wnuka w tak ważnej chwili, choć myślami będzie z  Mateuszem.

Żeby ukryć przed bliskimi zniknięcie Mateusza i strach o niego seniorka rodu na koniec "M jak miłość" będzie udawała przed wszystkimi, że nic się nie dzieje. Korzystając z każdej wolnej chwili będzie próbowała dodzwonić się do Mateusza. I wreszcie w finale sezonu "M jak miłość" przyjdzie przerażająca wiadomość.

"Wyjeżdżam, nie szukajcie mnie... Kocham cię, babciu... i za wszystko przepraszam..."

Na koniec "M jak miłość" M jak miłość" Krystian Domagała odejdzie z serialu na długi czas. Czy na zawsze? To się okaże dopiero w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2021. Póki jednak Mateusz nie zostanie uśmiercony przed scenarzystów, 20-letni aktor ma otwartą furtkę do powrotu do rodziny Mostowiaków.

M jak miłość odc. 1594. Otwarcie bistro Kingi i zaręczyny Pawła i Franki

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1594. Otwarcie bistro Kingi i zaręczyny Pawła i Franki
M jak miłość, odc. 1592: Mateusz (Krystian Domagała), Barbara (Teresa Lipowska)

i

Autor: MTL Maxfilm
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze