Barwy szczęścia, odcinek 2458: Oliwka w żałobie!? Madzia będzie miała dość swojego życia

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2458: Oliwka w żałobie!? Madzia będzie miała dość swojego życia

Barwy szczęścia, odcinek 2458: Oliwka w żałobie!? Madzia będzie miała dość swojego życia

2021-05-27 22:29

W 2458 odcinku "Barwy szczęścia" Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) przeżyje dramat. Dziewczyna po wyjeździe Kajtka (Jakub Dmochowski) została sama z problemami, a nie pomógł fakt, że Patryk (Konrad Skolimowski) zaczął ją mocno adorować. Z kolejną dawką koszmarnych wieści odwiedzi ją Madzia (Natalia Sierzputowska), która miała osiągnąć sukces w modelingu, a jak sama się zwierzy, wylądowała na dnie. To dla Oliwki z "Barwy szczęścia" będzie zbyt wiele, usłyszy przerażające słowa od przyjaciółki, która nazwie swoje życie koszmarem i pomyłką... Oliwka przewidzi najgorsze?

"Barwy szczęścia" odcinek 2458 - wtorek, 1.06.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2458 odcinku "Barwy szczęścia" Oliwka poczuje, że spadło na nią zbyt wiele. Przecież ma swoje problemy, a Madzia nie da jej żyć. Załamana zacznie zwierzać się ze swoich spraw, a najgorsze będzie to, że wypowie przerażające słowa, które poświadczą za jej koszmarnym stanem psychicznym.

- Zostawiłam studia, nie mam pracy, a modeling, na który wszystko postawiłam, okazuje się ślepą uliczką - zwierzy się Madzia, a Oliwka zaproponuje, by koleżanka zajęła się kursami lub wolontariatem. - Nie mam pieniędzy na kursy ani czasu na wolontariaty. Muszę szukać pracy - odburknie. - Zróbmy tak. Dzisiejszy dzień poświęcimy na płakanie i użalanie się nad sobą. A jutro pomyślimy, co dalej - Oliwka pomimo wszystko spróbuje zachować pozory optymizmu.

Sprawa w 2458 odcinku "Barwy szczęścia" będzie jednak fatalna. Madzia stwierdzi, że nie ma ratunku dla jej parszywego życia...

Przeczytaj: Koniec M jak miłość. Duch Lucjana w nowym bistro Kingi w ostatnim 1594 odcinku! Franka uczci pamięć zmarłego dziadka w wyjątkowy sposób – WIDEO

Oliwka w 2458 odcinku "Barwy szczęścia" wspomni nawet o żałobie!

- Musi wystarczyć, bo tygodnia żałoby żadna z nas nie zniesie - powie do koleżanki. 

To jednak nie będzie żart na miejscu, ponieważ Madzia zacznie wygadywać bardzo niepokojące rzeczy o sobie i swoim zmarnowanym życiu. Pod wpływem emocji przypomni sobie jednak o Mikołaju (Kacper Młynarkiewicz). 

- Może nie wszystko stracone - rzuci i wybiegnie. Oliwka przestanie cokolwiek rozumieć z zachowania Madzi, bo dziewczyna zacznie zachowywać się coraz dziwniej.

Przeczytaj: M jak miłość. Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski okłamali widzów. To najtrudniejszy czas w ich życiu - WIDEO

W 2458 odcinku "Barwy szczęścia" Madzia skontaktuje się z Mikołajem, który wyzna jej, że uczęszcza na terapię. 

- Zamiast tracić energię na obsesje na punkcie kolejnych kobiet, zacząłem o siebie dbać. Dużo ćwiczę, dobrze się odżywiam, inwestuję w siebie - wyzna.

- (...) Moja kariera stanęła w miejscu i nie masz pojęcia, jak bardzo mnie to frustruje - zwierzy się Madzia.

Mikołaj pomoże dziewczynie i w 2458 odcinku "Barwy szczęścia" podaruje jej kontakt do londyńskiej agencji modelek. To wyciągnie Madzię z dołka, w którym stanęło jej życie? Jeśli tak, Oliwka może przestać się martwić i myśleć o żałobie.

Najnowsze