Koniec Barw szczęścia. Patryk zada Agacie ostateczny cios w ostatnim 2465 odcinku! Wszystko przez Oliwkę

i

Autor: Artrama Koniec Barw szczęścia. Patryk zada Agacie ostateczny cios w ostatnim 2465 odcinku! Wszystko przez Oliwkę

Koniec Barw szczęścia. Patryk zada Agacie ostateczny cios w ostatnim 2465 odcinku! Wszystko przez Oliwkę

2021-05-24 13:36

W 2465 odcinku "Barwy szczęścia" Patryk (Konrad Skolimowski) zada Agacie ostateczny cios! Jezierski bardzo się zmienił, odkąd Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) zawróciła mu w głowie, a on całkowicie odetnie się od Agaty! Pyrka nie będzie nawet wiedziała gdzie jej narzeczony jest! Niestety na smutkach się nie skończy, bo zadziorny i uparty Patryk zrobi dziewczynie świństwo. Zakończy tę relację w "Barwy szczęścia" najgorzej z możliwych sposobów. Takiego finału nikt się nie spodziewa.

"Barw szczęścia" odcinek 2465 ostatni przed wakacjami - piątek, 11.06.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2465 odcinku "Barwy szczęścia" Agata przeżyje niemały szok. Będzie się łudziła, że da się jeszcze uratować związek z Patrykiem. Oboje nie będą się jednak do siebie odzywać. Wzajemnie zrzucą na siebie winę i obarczą odpowiedzialnością za rozpad związku. Oboje będą odczuwać tęsknotę, ale żadne nie będzie się chciało odezwać. Prawda jest taka, że w ich relacji najbardziej namieszała Oliwka. Patryk w poprzednich odcinkach "Barwy szczęści" mocno ją adorował i w ogóle nie pamiętał, że przecież ma narzeczoną i niedługo bierze ślub...

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1593: Tajemnica Magdy sprzed lat! Nawet Budzyński nie wie, że była kochanką ojca kolegi - ZWIASTUN

Kryzys Agaty i Patryka w 2465 odcinku "Barwy szczęścia" osiągnie już taki poziom, że w całą sytuację wtrąci się Justin (Jasper Sołtysiewicz), za którym Pyrka nie przepada i o to również kłóciła się z Patrykiem. Justin będzie jednak próbował załagodzić ostry konflikt i zacznie namawiać przyjaciela, by odezwał się do narzeczonej. On jednak okaże się bardzo uparty i zrobi coś okropnego. Zamiast do Agaty, on odezwie się w "Barwy szczęścia" do Oliwki! Przecież to głównie przez nią związek się rozpadł.

Przeczytaj: M jak miłość. Nowa Basia w rodzinie Pawła i Franki. Córka Zduńskiego będzie zupełnie inna - ZDJĘCIA

Patryk w "Barwy szczęścia" podejmie bardzo dziwna decyzję. Zamiast do Agaty, on odezwie się do Oliwki, która ewidentnie bardzo mu się spodobała. Z próby interwencji Justina wyjdzie niewiele. Agata nie będzie świadoma, że narzeczony zamiast się z nią godzić i przepraszać, odzywa się do jej rywalki. Takiego zamieszania w "Barwy szczęścia" chyba między nimi nie było. Nie wiadomo póki co, czy w ogóle do siebie jeszcze wrócą. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze