Barwy szczęścia, odcinek 2458: Dramat Agaty po rozstaniu z Patrykiem. Wyjdzie na zawsze do Francji

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2458: Dramat Agaty po rozstaniu z Patrykiem. Wyjdzie na zawsze do Francji

Barwy szczęścia, odcinek 2458: Dramat Agaty po rozstaniu z Patrykiem. Wyjdzie na zawsze do Francji

2021-05-25 8:50

W 2458 odcinku "Barwy szczęścia" Agata (Natalia Zambrzycka) przeżyje załamanie. Jej narzeczeństwo z Patrykiem (Konrad Skolimowski) to na ten moment fikcja, a Pyrka nie poradzi sobie ze stratą chłopaka. Za wszystkie szkody obarczy Oliwkę (Wiktoria Gąsiewska), która ewidentnie podoba się Jezierskiemu. Agata uprze się i za wszelką cenę będzie próbowała skontaktować się z Patrykiem, ale on uparcie się od niej odsunie. Do Pyrki w 2458 odcinku "Barwy szczęścia" nie dotrą przerażające wieści, że jej narzeczony wyjechał na zawsze do Francji!

"Barwy szczęścia" odcinek 2458 - wtorek, 1.06.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2458 odcinku "Barwy szczęścia" Agata kompletnie się załamie. O ślubie, który miał się niedługo odbyć, nie będzie nawet mowy. Co więcej, z Patryk kompletnie się od niej odetnie i nie poinformuje, że zamierza wyjechać i nie wiadomo czy w ogóle wróci! Pyrka za całe zło świata oskarży Oliwkę. To akurat nic dziwnego, skoro dziewczyna zawróciła w głowie Patrykowi. To jednak on zaczął ją adorować i mówić komplementy. Oliwka też się nie popisała, bo pod nieobecność Kajtka (Jakub Dmochowski) chętnie flirtowała z Patrykiem. Chłopak pogubi się i postanowi się od wszystkiego zdystansować. 

Przeczytaj: M jak miłość. Roznerski ożenił się naprawdę! Mikołaj pochwalił się, że już po ślubie - ZDJĘCIA

Agata w 2458 odcinku "Barwy szczęścia" będzie usilnie próbować dogadać się z Patrykiem. To nie będzie jednak możliwe, bo on całkiem się odwróci. Pyrka będzie gotowa przeprosić za swoje zachowanie i pogodzić się, ale co z tego, jeśli Jezierski zniknie. Pryka nie będzie miała pojęcia, że chłopak wyjechał z Polski i udał się do Francji, gdzie chce spokojnie pomyśleć. On też w 2458 odcinku "Barwy szczęścia" także będzie tęsknił za dziewczyną i chyba wreszcie zrozumie, że niepotrzebnie adorował Oliwkę. 

Przeczytaj: Koniec Barw szczęścia. Ślub Reginy i Franka w ostatnim 2466 odcinku z szokującym finałem. Ostatni raz będą razem! Były kochanek zniszczy ceremonię? - ZDJĘCIA

Niestety wnioski Patryka w 2458 odcinku "Barwy szczęścia" nie okażą się przełomowe, bo nie wiadomo, czy on w ogóle wróci do kraju! Możliwe, że postanowi na stałe rozstać się z Agatą i zacząć inne życie. Nie wiadomo czy on i Agata będą jeszcze razem w "Barwy szczęścia". Ich sytuacja na ten moment jest bardzo nieciekawa, a jeśli Jezierski postanowi zostać na stałe za granicą, o ich relacji nie będzie mowy.

Najnowsze