Koniec Przyjaciółek: Zuza odnajdzie miłość swojego życia! Nie uwierzycie kto to będzie

i

Autor: POLSAT Koniec Przyjaciółek: Zuza odnajdzie miłość swojego życia! Nie uwierzycie kto to będzie

Koniec Przyjaciółek. Zuza odnajdzie miłość swojego życia w ostatnim 206 odcinku! Nie uwierzycie kto to będzie

2021-05-20 21:17

W ostatnim 206 odcinku "Przyjaciółki" do Zuzy (Anita Sokołowska) w końcu zacznie uśmiechać się szczęście! Ostatnie problemy w pracy, jak również choroba Krzysia (Olek Sułek) sprawiły, że Markiewicz nie mogła skupić się na sobie i tylko podróżowała między domem a bankiem. W ostatnim 206 odcinku "Przyjaciółek" Zuza przypomni sobie, czym jest miłość! Mężczyzna, którego ostatnio spotkała na swojej drodze wywarł na niej prawdziwe wrażenie. Zuza swojego ukochanego postanowi przedstawić przyjaciółkom w ostatnim 206 odcinku "Przyjaciółek"!

"Przyjaciółki" 17 sezon odcinek 206 ostatni - czwartek, 20.05.2021, o godz. 21.05 w Polsacie

Ostatnio w "Przyjaciółkach" Zuza bardzo dużo przeszła. Pozycja dyrektora w międzynarodowym banku bardzo dużo ją kosztowała i wiele jej poświęciła, jednak problemy, jakich dostarczyła diagnoza Krzysia spowodowała, że Zuza postawiła na rodzinę! Pochłonięta szukała coraz to lepszych terapii, aby pomóc synowi uporać się z autyzmem. Jej zaangażowanie w sprawy rodzinne dostrzegł prezes Broch (John Weisgerber), który oddał jej stanowisko w 204 odcinku "Przyjaciółek" Gracjanowi Zaleśnemu (Jakub Wons). Problemy Zuzy w "Przyjaciółkach" spowodowały, że zamknęła się w sobie i odwróciła się od przyjaciółek: Ingi (Małgorzata Socha), Patrycji (Joanna Liszowska) i Anki (Magdalena Stużyńska), gdyż uznała, że jej nie rozumieją. Na szczęście pod koniec sezonu "Przyjaciółek" w życiu Zuzy pojawiło się światełko w tunelu!W ostatnim 206 odcinku "Przyjaciółek" Zuza przypomni sobie, czym jest miłość do drugiego człowieka!

Patrz też: Koniec Przyjaciółek. Patrycja zostanie sama w ostatnim 206 odcinku! Artur odejdzie bez pożegnania

Koniec Przyjaciółek. Skandal na ślubie Doroty i Sławka i dramatyczne przeżycia Anki i Pawła w ostatnim odcinku

W ostatnim 206 odcinku "Przyjaciółek" Zuza w końcu rozwiedzie się z Jaśkiem (Marek Bukowski) i zostanie singielką. Jednak długo po tej decyzji nie będzie rozpaczać, mając jeszcze w głowie ostatnią randkę z Błażejem (Mateusz Damięci), przy którym poczuła, że może choć na chwilę oderwać się od problemów i być naprawdę szczęśliwa! Ich namiętny pocałunek w taksówce sprawił, że Markiewicz ponownie zaczęła wierzyć w miłość! Zauroczona mężczyzną zacznie coraz bardziej angażować się w ta relację! Po namowach przyjaciółek w ostatnim 206 odcinku "Przyjaciółek", które chętnie by go poznały, zgodzi się przyprowadzić go na ślub do Dorotki (Agnieszka Sienkiewicz) i Sławka (Kacper Kuszewski).

Spójrz także: Koniec Przyjaciółek. Dramat Anki i Pawła w ostatnim 206 odcinku. Odkryją dlaczego studentki wrobiły go w molestowanie! Będzie za tym stała była kochanka Pawła

W ostatnim 206 odcinku "Przyjaciółek" Błażej od razu przypadnie do gustu Indze, Ance i Patrycji, aż będą się zastanawiały , gdzie tacy faceci jeszcze się uchowali! Zuza z uśmiechem na ustach wyjawi przyjaciółkom, że Błażej zyskuje dopiero przy bliższym poznaniu. Jeszcze w ostatnim 206 odcinku "Przyjaciółek" para ponownie zacznie się namiętnie całować!

- To twoja wina, tak pięknie wyglądasz, że nie mogę się od ciebie oderwać. Jeszcze nigdy żadna kobieta nie zrobiła na mnie takiego wrażenia jak ty - wyzna jej Błażej.

- Jakoś ci nie wierzę - odpowie mu Zuza. Jednak mężczyzna szybko zapewni ją, że to prawda.

- A matka twojego syna? - będzie dopytywać Markiewicz, ale Błażej odpowie jej stanowczo, że nie. Jednak Zuza tak szybko w to nie uwierzy i doda - Mówisz tak dlatego, że odeszła.

- Czy możemy teraz o tym nie rozmawiać - Błażej szybko utnie ten temat i zacznie całować Zuzę, która po chwili zaproponuje mu, żeby przenieśli się do jej mieszkania! - Wiesz co... wydaje mi się, że nikt by się nie zorientował jakbyśmy się stąd urwali.

- O niczym innym nie marzę - odpowie.

- Ja mam wolną chatę - powie Zuza. Błażej spojrzy na nim zdziwionym wzrokiem i z wyrzutem powie - Dopiero teraz o tym mówisz? Następnie w ostatnim 206 odcinku "Przyjaciółek" weźmie ją za rękę i opuszczą uroczystość!

Zobacz również: Koniec Przyjaciółek. Anka i Paweł stracą córkę w ostatnim 206 odcinku?! Julka poroni i będzie walczyć o życie - ZWIASTUN

Jeszcze w ostatnim 206 odcinku "Przyjaciółek" Błażej wpadnie na pomysł, aby przedstawić ją swojej mamie! Zuza nie będzie miała nic przeciwko i wybierze się wraz z Błażejem do jego mieszkania! Tam jednak przeżyje szok, gdy zobaczy żonę Błażeja!

Jak potoczą się dalsze losy Zuzy i Błażeja? Czy zakochani stworzą prawdziwy związek czy może Zuza rozczaruje się po raz kolejny? Tego dowiemy się w nowym sezonie "Przyjaciółek"!

Patrz także: Koniec Przyjaciółek. Ślub Doroty i Sławka w ostatnim 206 odcinku skończy się skandalem i awanturą o pieniądze - ZDJĘCIA

Najnowsze