Przyjaciółki, odcinek 205: Zuza zmieni się dla Błażeja nie do poznania! Gorący finał pierwszej randki - ZWIASTUN

i

Autor: Polsat Przyjaciółki, odcinek 205: Zuza zmieni się dla Błażeja nie do poznania! Gorący finał pierwszej randki - ZWIASTUN

Przyjaciółki, odcinek 205: Zuza zmieni się dla Błażeja nie do poznania! Gorący finał pierwszej randki - ZWIASTUN

2021-05-13 20:41

W 205 odcinku "Przyjaciółki" odbędzie się gorąca randka Zuzy (Anita Sokołowska) i Błażeja (Mateusz Damięcki). Tym razem nie będzie mowy o żadnym barze mlecznym, tak jak miało to miejsce w poprzednich odcinkach "Przyjaciółek". Wystrojona i gotowa na wszystko Markiewicz, uwiedzie przystojnego mężczyznę! Za na mową Ingi (Małgorzata Socha) zapomni na chwilę o problemach i da się ponieść chwili. Zuzę i Błażeja czekają namiętne chwile tylko we dwoje! Wylądują w łóżku? Na pewno w 205 odcinku "Przyjaciółki" Zuza zmieni się dla Błażeja nie do poznania! Zobaczcie ZWIASTUN!

"Przyjaciółki" 17 sezon, odcinek 205 - czwartek, 13.05.2021, o godz. 21.05 w Polsacie

Zuza w 205 odcinku "Przyjaciółki" przełamie się i na spróbuje na chwilę oderwać się od problemów z Krzysiem (Olek Sułek). To Inga wypchnie ją na randkę z Błażejem. Seksownie ubrana Zuza będzie liczyła, że na spotkaniu wydarzy się coś więcej niż rozmowa.

"I jak randka?" - napisze w smsie do Zuzy Inga, na co Markiewicz da znać przyjaciółce, że tylko tańczyli.

"Masz go pocałować!!!" - nadejdzie kolejna wiadomość. 

Zuza w 205 odcinku "Przyjaciółki" spróbuje "przypadkowo" wpaść na Błażeja, ale on nie do końca zrozumie aluzję. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1592: Lilka po totalnej metamorfozie wróci z Australii. Zdradzi Mateusza ze starszym milionerem. Będzie uprawiać seks za pieniądze

Zuza w "Przyjaciółkach" będzie trochę rozczarowana, że Błażej nie odczytał jej zamiarów. Tym bardziej, że randka będzie bardzo udana, a mężczyzna pokaże swoją rozrywkową stronę. Oboje w 205 odcinku "Przyjaciółki" wsiądą do jednej taksówki.

- Ja tam na tych schodach to się nie potknęłam. Chciałam cię pocałować... - powie śmiało Markiewicz.

- A myślisz, że dlaczego ja wszedłem z tobą do tej taksówki? - zapyta wprost Błażej.

Życzenie Ingi się spełni, bo para zacznie się namiętnie całować w taksówce.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1593: Argasiński ojcem dziecka Patrycji! Wyda mu Łukasza, żeby zapobiec tragedii

W 205 odcinku "Przyjaciółki" Zuza dopnie swego, a Błażej na pewno nie będzie narzekał. Chociaż tym razem rozjadą się do swoich domów, można liczyć, że ta znajomość na stanie na jednym pocałunku. Zuza w 17 sezonie serialu "Przyjaciółki" ma bardzo trudny czas, związany z autyzmem Krzysia, więc odskocznia jaką jest nowa miłość, zdecydowanie się jej należy! O tym, czy para faktycznie zwiąże się ze sobą na stałe, dowiemy się wkrótce. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze