Koniec Przyjaciółek. Anka i Paweł stracą córkę w ostatnim 206 odcinku?! Julka poroni i będzie walczyć o życie

i

Autor: ipla.tv Koniec Przyjaciółek. Anka i Paweł stracą córkę w ostatnim 206 odcinku?! Julka poroni i będzie walczyć o życie

Koniec Przyjaciółek. Anka i Paweł stracą córkę w ostatnim 206 odcinku?! Julka poroni i będzie walczyć o życie - ZWIASTUN

2021-05-20 21:15

"Przyjaciółki" skończą się w dramatycznym momencie, w którym Anka (Magdalena Stużyńska) i Paweł (Bartek Kasprzykowski) znów staną oko w oko ze śmiercią! W ostatnim 206 odcinku "Przyjaciółek" do Strzeleckich dotrze tragiczna wiadomość, że Julka (Nicole Bogdanowicz) w ciąży dostała krwotoku i trafiła do szpitala. To Antek (Maciej Zuchowicz), mąż Julki, zawiadomi ich o co się z nią stało. Dramat rozegra się kiedy w 206 odcinku "Przyjaciółek" Anka i Paweł odetchną z ulgą, bo wyjaśni się afera z oskarżeniem Strzeleckiego o molestowanie studentek. Kiedy przerażeni pojada do szpitala dowiedzą się, że Julka straciła ciążę i walczy o życie. Na koniec "Przyjaciółek" stracą córkę tak jak jednego z synów?

"Przyjaciółki" 17 sezon odcinek 206 ostatni - czwartek, 20.05.2021, o godz. 21.05 w Polsacie

Koniec "Przyjaciółek" w 17 sezonie nastąpi w 206 odcinku kiedy ważyć się będą losy Pawła, jego kariery prawniczej i przyszłości na uczelni gdzie jest wykładowcą i gdzie wybuchała afera po tym jak studentki Kinga (Żaneta Homa) i Gabriela (Weronika Warchoł) oskarżyły go o molestowanie seksualne. Anka nie będzie mogła doczekać aż Paweł stanie przed komisją i sprawa molestowania studentek w końcu się wyjaśni. Niestety Strzeleccy nie będą się spodziewali, że dotknie ich kolejny cios. W ostatnim 206 odcinku "Przyjaciółek" Pawła pogrąży jego córka. Julka dowie się od Zuzy (Anita Sokołowska), że kiedyś ojciec romansował z klientką i oczerni go na akademickim forum.

"Spał z klientką, równie dobrze mógł spać ze studentką. Po moim ojcu można się wszystkiego spodziewać" - komentarz Julki dotrze do komisji, a Paweł w 206 odcinku "Przyjaciółek" dowie się, że to właśnie córka zadała mu ostateczny cios. - Julka mnie zdradziła... - powie zrezygnowany Strzelecki swojej żonie, która jako jedyna jeszcze się od niego nie odwróci.

Patrz też: Koniec Przyjaciółek. Szokująca prawda o Błażeju wyjdzie na jaw w ostatnim 206 odcinku. Zuza nie uwierzy jak mogła dać się tak wrobić

W tym czasie w finale "Przyjaciółek" ciężarna Julka nie będzie mogła się pogodzić z tym kim naprawdę jest jej ojciec. Cała roztrzęsiona zadzwoni do Antka, który nadal będzie na targach książki we Frankfurcie, żeby powiedzieć mężowi jak bardzo nienawidzi własnego taty. - Jeżeli on sypiał ze swoją klientką, to równie dobrze mógł sypiać ze swoją studentką!- Mówiłaś, że ma być ta komisja, nie osądzajmy go jeszcze... - pocieszy ukochaną Antek i jednocześnie poprosi, by ze względu na ciążę zaczęła bardziej o siebie dbać. Ale w 206 odcinku "Przyjaciółek" Julka nie zdoła się uspokoić. - Tyle razy zdradzał moją matkę i dalej mu mało!

- Powiedz lepiej jak się czujesz... Nie mogę się doczekać aż cię zobaczę... I Oliwierka i dzidzię... - zmieni szybko temat Antek. Nagle Julka chwyci się za brzuch, bo dopadnie ją potężny ból. Upadnie na podłogę, a Antek nie będzie wiedział co się z nią dzieje.

Koniec Przyjaciółek. Skandal na ślubie Doroty i Sławka i dramatyczne przeżycia Anki i Pawła w ostatnim odcinku

Sprawdź koniecznie: Koniec Przyjaciółek. Ślub Doroty i Sławka w ostatnim 206 odcinku skończy się skandalem i awanturą o pieniądze - ZDJĘCIA

Tymczasem w 206 odcinku "Przyjaciółek" na uczelni pojawi się była kochanka Pawła, Ewa Wiśniewska (Gabriela Oberbek), z którą zdradzał Ankę wiele lat temu. To z pomocą Ingi (Małgorzata Socha) Anka odkryje, że dawna wspólniczka przyjaciółki z przedszkola ma to samo nazwisko co studentka Gabriela Wiśniewska. Ewa okaże się siostrą oskarżycielki, która rozdmuchała całą aferę z molestowaniem. - Pamiętasz mnie? - zapyta była kochanka Pawła z pogardą w głosie. - Czego pani chce? Zniszczyć nas? Czy szuka pani zemsty po latach? - Anka od razu stanie w obronie męża. - Raczej sprawiedliwości... - wyjaśni Ewa.

- Sprawiedliwości? I dlatego namówiła pani siostrę, żeby urządziła nagonkę na mojego męża? - Strzelecka przesranie nad sobą panować, jednak była kochanka Pawła także w 206 odcinku "Przyjaciółek" nie będzie miała sobie nic do zarzucenia. - Nagonkę? Widzę, że nadal nie wierzysz do czego jest zdolny twój mąż!- Mój mąż nie molestował studentek!

- Daj spokój Anka, to już nie ma znaczenia! - Strzelecki nie będzie chciał więcej słuchać podłych oskarżeń. Po chwili Ewa w 206 odcinku "Przyjaciółek" wyjawi dlaczego chciała zniszczyć Pawła i wciągnęła w swoją intrygę siostrę oraz jej koleżanki ze studiów. - Wiesz, że byłam z tobą w ciąży? Dla ciebie to była tylko przygoda, a dla mnie... Ciągle o tym myślę! To dziecko nie było niczemu winne. Mogłam je urodzić i podać cię o alimenty! Ale stchórzyłam. Wstydziłam się, że jestem w ciąży z żonatym facetem. Tacy faceci jak on nigdy się nie zmieniają. Wykorzystują i porzucają! Bez uczuć i bez szacunku!

- Albo chcą tylko przelecieć studentki! - zarzuci mu Gabriela. Nieoczekiwanie na koniec "Przyjaciółek" głos zabierze Kinga, która zeznała przed komisją, że Paweł ją wykorzystał i zmuszał do seksu za zaliczenie. Studentka przyzna się, że kłamała, a Strzelecki nigdy nic jej nie zrobił. To ona miała na niego ochotę, lecz Paweł nigdy nie przekroczył dozwolonych granic.

Kiedy w ostatnim 206 odcinku "Przyjaciółek" afera z molestowaniem dobiegnie końca Anka odbierze telefon od Antka. Razem z Pawłem od razu pojadą do szpitala do Julki, gdzie spadną na nich wstrząsające wiadomości. Ciężarna córka dostała krwotoku i nie udało się uratować życia dziecka. Ale nie to będzie najgorsze! Bo Julka też będzie walczyła o życie. - To była ciąża pozamaciczna... Córka jest w stanie zagrożenia życia. Jest teraz operowana... - przekaże im pielęgniarka.

- To jest moja wina... - szepnie załamany Paweł, a Anka tylko przytuli się do męża. O tym co będzie z Julką, czy przeżyje i wybaczy Pawłowi to co się stało dowiemy się dopiero w kolejnym 18 sezonie "Przyjaciółek". Jeśli w ogóle kolejna seria będzie nakręcona! Bo żadna decyzja w tej sprawie jeszcze nie zapadła.

Przyjaciółki 17 odc. 206. Julka (Nicole Bogdanowicz)

i

Autor: ipla.tv Przyjaciółki 17 odc. 206. Julka (Nicole Bogdanowicz)
Przyjaciółki 17 odc. 206. Anka (Magdalena Stużyńska), Paweł (Bartek Kasprzykowski)

i

Autor: ipla.tv Przyjaciółki 17 odc. 206. Anka (Magdalena Stużyńska), Paweł (Bartek Kasprzykowski)
Najnowsze