Koniec Przyjaciółek. Anka i Paweł stracą córkę w ostatnim 206 odcinku?! Julka poroni i będzie walczyć o życie - ZWIASTUN

2021-05-20 21:15 Agnieszka Pyź
Koniec Przyjaciółek. Anka i Paweł stracą córkę w ostatnim 206 odcinku?! Julka poroni i będzie walczyć o życie
Autor: ipla.tv Koniec Przyjaciółek. Anka i Paweł stracą córkę w ostatnim 206 odcinku?! Julka poroni i będzie walczyć o życie

"Przyjaciółki" skończą się w dramatycznym momencie, w którym Anka (Magdalena Stużyńska) i Paweł (Bartek Kasprzykowski) znów staną oko w oko ze śmiercią! W ostatnim 206 odcinku "Przyjaciółek" do Strzeleckich dotrze tragiczna wiadomość, że Julka (Nicole Bogdanowicz) w ciąży dostała krwotoku i trafiła do szpitala. To Antek (Maciej Zuchowicz), mąż Julki, zawiadomi ich o co się z nią stało. Dramat rozegra się kiedy w 206 odcinku "Przyjaciółek" Anka i Paweł odetchną z ulgą, bo wyjaśni się afera z oskarżeniem Strzeleckiego o molestowanie studentek. Kiedy przerażeni pojada do szpitala dowiedzą się, że Julka straciła ciążę i walczy o życie. Na koniec "Przyjaciółek" stracą córkę tak jak jednego z synów?

"Przyjaciółki" 17 sezon odcinek 206 ostatni - czwartek, 20.05.2021, o godz. 21.05 w Polsacie

Koniec "Przyjaciółek" w 17 sezonie nastąpi w 206 odcinku kiedy ważyć się będą losy Pawła, jego kariery prawniczej i przyszłości na uczelni gdzie jest wykładowcą i gdzie wybuchała afera po tym jak studentki Kinga (Żaneta Homa) i Gabriela (Weronika Warchoł) oskarżyły go o molestowanie seksualne. Anka nie będzie mogła doczekać aż Paweł stanie przed komisją i sprawa molestowania studentek w końcu się wyjaśni. Niestety Strzeleccy nie będą się spodziewali, że dotknie ich kolejny cios. W ostatnim 206 odcinku "Przyjaciółek" Pawła pogrąży jego córka. Julka dowie się od Zuzy (Anita Sokołowska), że kiedyś ojciec romansował z klientką i oczerni go na akademickim forum.

"Spał z klientką, równie dobrze mógł spać ze studentką. Po moim ojcu można się wszystkiego spodziewać" - komentarz Julki dotrze do komisji, a Paweł w 206 odcinku "Przyjaciółek" dowie się, że to właśnie córka zadała mu ostateczny cios. - Julka mnie zdradziła... - powie zrezygnowany Strzelecki swojej żonie, która jako jedyna jeszcze się od niego nie odwróci.

Patrz też: Koniec Przyjaciółek. Szokująca prawda o Błażeju wyjdzie na jaw w ostatnim 206 odcinku. Zuza nie uwierzy jak mogła dać się tak wrobić

W tym czasie w finale "Przyjaciółek" ciężarna Julka nie będzie mogła się pogodzić z tym kim naprawdę jest jej ojciec. Cała roztrzęsiona zadzwoni do Antka, który nadal będzie na targach książki we Frankfurcie, żeby powiedzieć mężowi jak bardzo nienawidzi własnego taty. - Jeżeli on sypiał ze swoją klientką, to równie dobrze mógł sypiać ze swoją studentką!- Mówiłaś, że ma być ta komisja, nie osądzajmy go jeszcze... - pocieszy ukochaną Antek i jednocześnie poprosi, by ze względu na ciążę zaczęła bardziej o siebie dbać. Ale w 206 odcinku "Przyjaciółek" Julka nie zdoła się uspokoić. - Tyle razy zdradzał moją matkę i dalej mu mało!

- Powiedz lepiej jak się czujesz... Nie mogę się doczekać aż cię zobaczę... I Oliwierka i dzidzię... - zmieni szybko temat Antek. Nagle Julka chwyci się za brzuch, bo dopadnie ją potężny ból. Upadnie na podłogę, a Antek nie będzie wiedział co się z nią dzieje.

Koniec Przyjaciółek. Skandal na ślubie Doroty i Sławka i dramatyczne przeżycia Anki i Pawła w ostatnim odcinku

Sprawdź koniecznie: Koniec Przyjaciółek. Ślub Doroty i Sławka w ostatnim 206 odcinku skończy się skandalem i awanturą o pieniądze - ZDJĘCIA

Tymczasem w 206 odcinku "Przyjaciółek" na uczelni pojawi się była kochanka Pawła, Ewa Wiśniewska (Gabriela Oberbek), z którą zdradzał Ankę wiele lat temu. To z pomocą Ingi (Małgorzata Socha) Anka odkryje, że dawna wspólniczka przyjaciółki z przedszkola ma to samo nazwisko co studentka Gabriela Wiśniewska. Ewa okaże się siostrą oskarżycielki, która rozdmuchała całą aferę z molestowaniem. - Pamiętasz mnie? - zapyta była kochanka Pawła z pogardą w głosie. - Czego pani chce? Zniszczyć nas? Czy szuka pani zemsty po latach? - Anka od razu stanie w obronie męża. - Raczej sprawiedliwości... - wyjaśni Ewa.

- Sprawiedliwości? I dlatego namówiła pani siostrę, żeby urządziła nagonkę na mojego męża? - Strzelecka przesranie nad sobą panować, jednak była kochanka Pawła także w 206 odcinku "Przyjaciółek" nie będzie miała sobie nic do zarzucenia. - Nagonkę? Widzę, że nadal nie wierzysz do czego jest zdolny twój mąż!- Mój mąż nie molestował studentek!

- Daj spokój Anka, to już nie ma znaczenia! - Strzelecki nie będzie chciał więcej słuchać podłych oskarżeń. Po chwili Ewa w 206 odcinku "Przyjaciółek" wyjawi dlaczego chciała zniszczyć Pawła i wciągnęła w swoją intrygę siostrę oraz jej koleżanki ze studiów. - Wiesz, że byłam z tobą w ciąży? Dla ciebie to była tylko przygoda, a dla mnie... Ciągle o tym myślę! To dziecko nie było niczemu winne. Mogłam je urodzić i podać cię o alimenty! Ale stchórzyłam. Wstydziłam się, że jestem w ciąży z żonatym facetem. Tacy faceci jak on nigdy się nie zmieniają. Wykorzystują i porzucają! Bez uczuć i bez szacunku!

- Albo chcą tylko przelecieć studentki! - zarzuci mu Gabriela. Nieoczekiwanie na koniec "Przyjaciółek" głos zabierze Kinga, która zeznała przed komisją, że Paweł ją wykorzystał i zmuszał do seksu za zaliczenie. Studentka przyzna się, że kłamała, a Strzelecki nigdy nic jej nie zrobił. To ona miała na niego ochotę, lecz Paweł nigdy nie przekroczył dozwolonych granic.

Kiedy w ostatnim 206 odcinku "Przyjaciółek" afera z molestowaniem dobiegnie końca Anka odbierze telefon od Antka. Razem z Pawłem od razu pojadą do szpitala do Julki, gdzie spadną na nich wstrząsające wiadomości. Ciężarna córka dostała krwotoku i nie udało się uratować życia dziecka. Ale nie to będzie najgorsze! Bo Julka też będzie walczyła o życie. - To była ciąża pozamaciczna... Córka jest w stanie zagrożenia życia. Jest teraz operowana... - przekaże im pielęgniarka.

- To jest moja wina... - szepnie załamany Paweł, a Anka tylko przytuli się do męża. O tym co będzie z Julką, czy przeżyje i wybaczy Pawłowi to co się stało dowiemy się dopiero w kolejnym 18 sezonie "Przyjaciółek". Jeśli w ogóle kolejna seria będzie nakręcona! Bo żadna decyzja w tej sprawie jeszcze nie zapadła.

Przyjaciółki 17 odc. 206. Julka (Nicole Bogdanowicz)
Autor: ipla.tv Przyjaciółki 17 odc. 206. Julka (Nicole Bogdanowicz)
Przyjaciółki 17 odc. 206. Anka (Magdalena Stużyńska), Paweł (Bartek Kasprzykowski)
Autor: ipla.tv Przyjaciółki 17 odc. 206. Anka (Magdalena Stużyńska), Paweł (Bartek Kasprzykowski)
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze