Koniec Przyjaciółek. Ślub Doroty i Sławka w ostatnim 206 odcinku skończy się skandalem i awanturą o pieniądze - ZDJĘCIA

i

Autor: Polsat Koniec Przyjaciółek. Ślub Doroty i Sławka w ostatnim 206 odcinku skończy się skandalem i awanturą o pieniądze - ZDJĘCIA

Koniec Przyjaciółek. Ślub Doroty i Sławka w ostatnim 206 odcinku skończy się skandalem i awanturą o pieniądze - ZDJĘCIA

2021-05-20 21:13

Koniec serialu "Przyjaciółki" 17 upłynie pod znakiem ślubu Doroty (Agnieszka Sienkiewicz) i Sławka (Kacper Kuszewski). Ale Dorotka nie byłaby sobą, gdyby wszystkiego nie zepsuła. Tuż przed skromną ceremonią w swojej rezydencji zostanie bez grosza przy duszy! Ogłosi bankructwo, a komornik zajmie dosłownie wszystko. Biedna Dorota w ostatnim 206 odcinku "Przyjaciółek" zacznie rozpaczać, a Sławek widząc jej stan postanowi odwołać ślub. Dla niej jednak to będzie jasny sygnał, że skromny hydraulik, w którym się zakochała nie chce się żenić, bo teraz nie dobierze się do jej pieniędzy. Ślub w finale "Przyjaciółek" skończy się skandalem, a para się rozstanie. Ujawniamy szczegóły!

"Przyjaciółki" 17 odcinek 206 ostatni - czwartek, 20.05.2021, o godz. 21.05 w Polsacie

Ślub Doroty i Sławka w 206 odcinku "Przyjaciółek", ostatnim 17 sezonu stanie pod znakiem zapytania kiedy milionerka zacznie wprowadzać w życie swój plan przejrzenia prawdziwych intencji narzeczonego. Dobry, troskliwy, pracowity, a przede wszystkim cierpliwy Sławek nigdy nie dał jej powodów, by myślała, że jest z nią dla pieniędzy. A jednak na koniec "Przyjaciółek" Dorota ubzdura sobie tak bardzo, że ukochany może ją okłamywać, że nie cofnie się przed niczym, żeby go zdemaskować. Dlatego wymyśli akcję z komornikiem i nagłym bankructwem.

W ostatnim 206 odcinku "Przyjaciółek" Dorota "straci" wszystko, ale Sławek nie będzie miał pojęcia, że narzeczona go oszukuje. Chcąc pomóc załamanej utratą majątku Dorocie, zaproponuje przełożenie daty ślubu. Ona dojdzie do wniosku, że miała rację i ukochany związał się z nią tylko dla pieniędzy. - Damy radę. Ja zarabiam, jesteśmy zdrowi, to najważniejsze! - zapewni ją Sławek, zanim w 206 odcinku "Przyjaciółek" Dorota zdobędzie "dowód" jego winy"

- Ale pieniądze też są ważne... - przyzna Dorota szlochając, że nie ma już nic.  - No tak, trudno się z tym nie zgodzić. I Mirandka miała zapewnioną przyszłość... - zauważy skromny hydraulik.

- A my mogliśmy sobie pozwolić na odrobinę luksusu! Przecież mieliśmy płynąć w podróż poślubną moim jachtem...Jacht pójdzie pod młotek. Tak jak ten dom!

- No właśnie, tego domu to mi najbardziej żal... - stwierdzi Sławek. A Dorota w 206 odcinku "Przyjaciółek" już będzie miała pewność, że chodzi mu tylko o kasę. - Tak, będzie ci przykro, że już nie będziemy tu mieszkać? Serce mi się kraje, że będę biedna! Jak można upaść tak na dno?! - wyzna Dorota.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1592: Lilka po totalnej metamorfozie wróci z Australii. Zdradzi Mateusza ze starszym milionerem. Będzie uprawiać seks za pieniądze

Dojdzie do tego, że w finale "Przyjaciółek" Dorota nie zjawi się na ślubie, w salonie własnego domu, gdzie będą na nią czekali goście i Sławek. Zamknie się w swojej sypialni i wpuści do siebie tylko Ingę (Małgorzata Socha). Jedynie jej zwierzy się, że nie może wyjść za kogoś, kto chce tylko jej pieniędzy. W imieniu panny młodej Inga przekaże Sławkowi, że ślubu nie będzie. Tymczasem w ostatnim 206 odcinku "Przyjaciółek" Dorota znajdzie intercyzę, przygotowaną przez Sławka, który będzie chciał rozdzielności majątkowej. I zrozumie jak była głupia.

W 206 odcinku "Przyjaciółek" Dorota przybiegnie na ślub w ostatniej chwili. Okłamie Sławka, że miała atak paniki, ale teraz chce zostać jego żoną. Nagle pan młody się rozmyśli. Tuż przed złożeniem przysięgi małżeńskiej powie, że nie chce ślubu. - Bardzo mi przykro Dorota, bardzo cię przepraszam... Ale nie jestem gotowy...

Ślub Doroty i Sławka w 206 odcinku "Przyjaciółek" skończy się katastrofalną awanturą, podczas której panna młoda będzie krzyczeć i bić ukochanego.- Niemożliwe! To się nie dzieje! Dopiero Inga przywoła ją do porządku. Mimo to Sławek odejdzie. 

Koniec Przyjaciółek. Skandal na ślubie Doroty i Sławka i dramatyczne przeżycia Anki i Pawła w ostatnim odcinku

Sprawdź też: Na dobre i na złe, odcinek 811: Falkowicz po śmierci Kasi będzie wrakiem człowieka! Zamknie się z dziećmi w domu

Między narzeczonymi w 206 odcinku "Przyjaciółek" dojdzie do poważnej konfrontacji. Tym razem to Sławek zdemaskuje Dorotę. - To ty nie chciałaś brać tego ślubu! Bałaś się, że chcę się ożenić z tobą tylko dla twoich pieniędzy! Chciałem wykupić na licytacji komorniczej twoją ukochaną bransoletkę... Ale wiesz co? Nie było żadnej licytacji!

- Dobrze przyznaję. Przez chwilę miałam poczucie, że chcesz się ze mną związać dla mojego majątku, ale tylko przez chwilę!

- O jedną chwilę za długo! Najwyraźniej nie masz do mnie zaufania! Bardzo mnie to zabolało...

- Byłam idiotką! Ty ze mną zrywasz?

- Kocham cię... Ale jeśli chcesz, żebym się z tobą ożenił, to będziesz musiała się postarać. Masz pole do popisu! - doda Sławek w finale 206 odcinka "Przyjaciółek". I choć ostatecznie ślubu nie będzie, to zakochani pogodzą się i ocalą swój związek.

Przyjaciółki 17 odc. 206. Dorota (Agnieszka Sienkiewicz), Sławek (Kacper Kuszewski)

i

Autor: Polsat Przyjaciółki 17 odc. 206. Dorota (Agnieszka Sienkiewicz), Sławek (Kacper Kuszewski)
Przyjaciółki 17 odc. 206. Dorota (Agnieszka Sienkiewicz), Inga (Małgorzata Socha)

i

Autor: ipla.tv Przyjaciółki 17 odc. 206. Dorota (Agnieszka Sienkiewicz), Inga (Małgorzata Socha)
Przyjaciółki 17 odc. 206. Sławek (Kacper Kuszewski)

i

Autor: Polsat Przyjaciółki 17 odc. 206. Sławek (Kacper Kuszewski)
Przyjaciółki 17 odc. 206. Dorota (Agnieszka Sienkiewicz), Sławek (Kacper Kuszewski)

i

Autor: ipla.tv Przyjaciółki 17 odc. 206. Dorota (Agnieszka Sienkiewicz), Sławek (Kacper Kuszewski)
Przyjaciółki 17 odc. 206. Sławek (Kacper Kuszewski), Inga (Małgorzata Socha)

i

Autor: Polsat Przyjaciółki 17 odc. 206. Sławek (Kacper Kuszewski), Inga (Małgorzata Socha)

ZOBACZCIE więcej zdjęć ze ślubu Doroty i Sławka w finale "Przyjaciółek" w GALERII >>>

Najnowsze