Koniec Przyjaciółek. Dramat Anki i Pawła w ostatnim 206 odcinku. Odkryją dlaczego studentki wrobiły go w molestowanie! Będzie za tym stała była kochanka Pawła

i

Autor: IPLA.TV Koniec Przyjaciółek. Dramat Anki i Pawła w ostatnim 206 odcinku. Odkryją dlaczego studentki wrobiły go w molestowanie! Będzie za tym stała była kochanka Pawła

Koniec Przyjaciółek. Dramat Anki i Pawła w ostatnim 206 odcinku. Odkryją dlaczego studentki wrobiły go w molestowanie! Będzie za tym stała była kochanka Pawła

2021-05-20 21:13

Koniec serialu "Przyjaciółki" będzie wyjątkowo dramatyczny! W ostatnim 206 odcinku "Przyjaciółki" Paweł (Bartek Kasprzykowski) w końcu stanie przed komisją w kwestii molestowania studentek. Tuż przed sprawą nóż w plecy wbije mu własna córka (Nicole Bogdanowicz)! Na domiar złego na uczelni spotka byłą kochankę Ewę Wiśniewską (Gabriela Oberbek). To właśnie ona będzie stała za całą nagonką, jaka rozpętała się wokół Strzeleckiego. W ostatnim 206 odcinku "Przyjaciółki" Ewa wyjawi, Pawłowi, dlaczego postanowiła się na nim zemścić i czemu w swoją intrygę zaangażowała studentki!

"Przyjaciółki" 17 sezon odcinek 206 ostatni - czwartek, 20.05.2021, o godz. 21.05 w Polsacie

W ostatnim 206 odcinku "Przyjaciółki" dowiemy się jak potoczą się dalsze losy Pawła na uczelni, który został oskarżony przez swoje studentki Kingę (Żaneta Homa) i Gabrielę (Weronika Warchoł) o molestowanie seksualne. W ostatnim 206 odcinku "Przyjaciółki" nastanie długo wyczekiwany moment zarówno dla Pawła i Anki (Magdalena Stużyńska), która broniła męża i wierzyła w jego niewinność, jak i całej rodziny Strzeleckich, która już góry wydała na niego wyrok.

Paweł w ostatnim 206 odcinku "Przyjaciółki" stanie przed komisją. Całej tej sytuacji z pewnością nie pomoże fakt, że tuż przed osądem Julka oczerni ojca na akademickim forum. Julka dowie się od Zuzy (Anita Sokołowska), że jej ojciec miał kiedyś romans ze swoją klientką. Po tych słowach w ostatnim 206 odcinku "Przyjaciółki" Julka bez wahania postanowi wbić ojcu szpilę i na forum doda wymowny wpis, który dotrze do komisji. "Spał z klientką, równie dobrze mógł spać ze studentką. Po moim ojcu można się wszystkiego spodziewać".

Patrz też: Koniec Przyjaciółek. Szokująca prawda o Błażeju wyjdzie na jaw w ostatnim 206 odcinku. Zuza nie uwierzy jak mogła dać się tak wrobić

Przyjaciółki, odcinek 204 ZWIASTUN. Anka wypędzi Pawła. Teściowa nastawi ją przeciwko mężowi. Sławek oświadczy się Dorocie

Komentarz Julki w ostatnim 206 odcinku "Przyjaciółki" bardzo dotknie Pawła, który zwierzy się Ance, że jego własna córka go zdradziła. W międzyczasie w ostatnim 206 odcinku "Przyjaciółki" na uczelni zjawi się dawna kochanka Pawła, Ewa Wiśniewska niegdyś była wspólniczka Ingi (Małgorzata Socha). To dzięki przyjaciółce, Anka odkryje, że Ewa nosi takie same nazwisko jak jedna ze studentek Pawła - Gabriela, a ta zbieżność nazwisk z pewnością nie jest przypadkowa, gdyż to właśnie Gabriela Wiśniewska rozpoczęła nagonkę na Pawła, odbierając jego każde słowo czy gest Pawła jako molestowanie!

W ostatnim 206 odcinku "Przyjaciółki" Ewa pojawi się na sprawie razem ze swoją siostrą Gabrielą, aby ją wesprzeć. Nie omieszka ominąć okazji i wyrzuci swoje żale w kierunku Pawła! - Pamiętasz mnie? - zwróci się pogardliwie.

- Czego pani chce? Zniszczyć nas? Czy szuka pani zemsty po latach? - wyrzuci jej Anka, która natychmiast stanie w obronie męża.

- Raczej sprawiedliwości... - odpowie Ewa.

- Sprawiedliwości? I dlatego namówiła pani siostrę, żeby urządziła nagonkę na mojego męża? - wyrzuci jej Strzelecka. Jednak dawna kochanka Pawła tak łatwo nie odpuści i dalej w ostatnim 206 odcinku "Przyjaciółek" będzie uparcie broniła swojego zdania!

- Nagonkę? Widzę, że nadal nie wierzysz do czego jest zdolny twój mąż!

- Mój mąż nie molestował studentek! - wykrzyczy jej.

Spójrz także: Koniec Przyjaciółek. Ślub Doroty i Sławka w ostatnim 206 odcinku skończy się skandalem i awanturą o pieniądze - ZDJĘCIA

W ostatnim 206 odcinku "Przyjaciółki" Strzelecki załamany całą sytuacją nie będzie chciał już słuchać podłych oskarżeń i odciągnie żonę od byłej kochanki. - Daj spokój Anka, to już nie ma znaczenia! Aczkolwiek Ewa dopiero będzie się rozkręcać. Jeszcze w ostatnim 206 odcinku "Przyjaciółki" wyjawi Strzeleckim, dlaczego postanowiła się na nim zemścić, włączając w to inne studentki.

- Wiesz, że byłam z tobą w ciąży? Dla ciebie to była tylko przygoda, a dla mnie... Ciągle o tym myślę! To dziecko nie było niczemu winne. Mogłam je urodzić i podać cię o alimenty! Ale stchórzyłam. Wstydziłam się, że jestem w ciąży z żonatym facetem. Tacy faceci jak on nigdy się nie zmieniają. Wykorzystują i porzucają! Bez uczuć i bez szacunku! - wygranie Pawłowi.

Do rozmowy w ostatnim 206 odcinku "Przyjaciółki" swoje trzy grosze dorzuci również Gabriela. - Albo chcą tylko przelecieć studentki!

Patrz też: Przyjaciółki, odcinek 205: Anka publicznie upokorzona przez studentkę Pawła! Już nigdy mu nie uwierzy - ZWIASTUN

W ostatnim 206 odcinku "Przyjaciółek" dojdzie do nieoczekiwanego zwrotu akcji! W obronie Pawła stanie... Kinga, która jeszcze przed chwilą zeznała przed komisją, że Paweł proponował studentkom seks za zaliczenie i ona padła jego ofiarą. Kobieta przyzna się, że skłamała, gdyż Paweł nigdy nie posunął się za daleko. To ona chciała przespać się z nauczycielem, jednak Strzelecki był odporny na jej zaloty.

Niestety radość Strzeleckich w ostatnim 206 odcinku "Przyjaciółek" nie będzie trwała długo, gdyż spadnie na nich kolejny cios! Z telefonu od Antka (Maciej Zuchowicz) dowiedzą się, że Julka doznała krwotoku i straciła dziecko! Córka Anki i Pawła w ostatnim 206 odcinku "Przyjaciółek" będzie walczyła o życie! Czy Julka przeżyje? Tego dowiemy się dopiero w nowym sezonie "Przyjaciółek", jeżeli w ogóle powstanie!

Zobacz również: Przyjaciółki, odcinek 205: Patrycja ofiarą perfidnej intrygi. Artur wykorzysta rodzinny dramat, by ją zmanipulować - ZWIASTUN

Najnowsze

Materiał sponsorowany