Przyjaciółki, odcinek 205: Patrycja ofiarą perfidnej intrygi. Artur wykorzysta rodzinny dramat, by ją zmanipulować - ZWIASTUN

i

Autor: Polsat Przyjaciółki, odcinek 205: Patrycja ofiarą perfidnej intrygi. Artur wykorzysta rodzinny dramat, by ją zmanipulować - ZWIASTUN

Przyjaciółki, odcinek 205: Patrycja ofiarą perfidnej intrygi. Artur wykorzysta rodzinny dramat, by ją zmanipulować - ZWIASTUN

2021-05-13 20:34

W 205 odcinku "Przyjaciółki" Patrycja (Joanna Liszowska) odkryje tajemnicę Artura (Paweł Małszyński) i jego trzech byłych żon - Hien (Żaklina Ta Dinh), Helgi (Katarzyna Pilichowska) i Inez (Ewa Porębska). Przekona się na własne uszy, że padła ofiarą intrygi kochanka, który ją wykorzystał choć w grę wchodził dramat w rodzinie. Przypadek sprawi, że Patrycja w 205 odcinku "Przyjaciółki" dowie się po co Artur chciał od niej wyciągnąć pieniądze. Bo nie chodził wcale o uzależnienie Artura od hazardu! Zobaczcie ZWIASTUN "Przyjaciółki".

"Przyjaciółki" 17 sezon, odcinek 205 - czwartek, 13.05.2021, o godz. 21.05 w Polsacie

W 205 odcinku "Przyjaciółki" wyjdzie na jaw co Artur ukrywa przed Patrycją! Od jakiegoś czasu w ich związku nie układa się najlepiej, a wszystko zaczęło się psuć kiedy ukochany Patrycji zaczął coraz więcej pić i też ją w to wciągnął. Niewiele brakowało a przez Artura straciłaby syna Mikołaja (Adam Kiełczewski)! Gorzko pożałowała, że skusiła się na namiętny dzień w łóżku z winem. Bo jej syn właśnie wtedy trafił do szpitala. Od tego momentu między Patrycją i Arturem coś zaczęło się psuć. Ale uczucie było silniejsze od rozumu. Ostatnio w "Przyjaciółki" zakochana, naiwna Patrycja dała się omotać sąsiadowi do tego stopnia, że poszła z nim do kasyna, gdzie przegrali sporo pieniędzy.

Patrz też: Koniec Przyjaciółek. Ślub Doroty i Sławka w ostatnim 206 odcinku skończy się katastrofą - ZDJĘCIA

Dopiero w 205 odcinku "Przyjaciółki" wszystko stanie się jasne dlaczego Artur tak nalegał na kolejne pożyczki i chciał wciągnąć Patrycję w hazard. Między kochankami dojdzie do kłótni, a Artur nie będzie chciał w ogóle z nią rozmawiać. - Ty jesteś obrażony za to, że nie pożyczyłam ci tych pieniędzy? Artur ja musiałam zapłacić czynsz za salon! Poza tym przegraliśmy kupę kasy przez ten twój system!

- Bo w niego nie wierzyłaś! - zarzuci jej Artur. - Ja nie chcę słuchać tych głupot!

Los sprawi, że w 205 odcinku "Przyjaciółki" Patrycja spotka na klatce byłe żony Artura. Helga (Katarzyna Pilichowska), Inez (Ewa Porębska) przekażą jej tragiczne wieści o wypadku Hien, która walczy o życie i wymaga kosztownej operacji. Okaże się, że Artur grał w kasynie, żeby uzbierać całą sumę na zabieg!

Nagle w 205 odcinku "Przyjaciółki" Patrycja zrozumie, że padła ofiarą misternie uknutej intrygi Artura, który zwyczajnie nią manipulował zamiast powiedzieć prawdę o wypadku byłej żony. Ale dopadną ją też wyrzuty sumienia, że nie zaufała Arturowi, że tak łatwo go osądziła, że jest hazardzistą.

Sprawdź też: Przyjaciółki, odcinek 205: Gorąca randka Zuzy i Błażeja skończy się namiętnym uniesieniem

- Dowiedziałam się, że Hien miała wypadek. Chciałam zapytać jak się czuje, czy mogłabym jakoś pomóc? - Patrycja w 205 odcinku "Przyjaciółki" odwiedzi jeszcze Artura, by wszystko wyjaśnić. On jednak potraktuje ją wyjątkowo chłodno. - Dziękuję w jej imieniu. Jej stan jest ciężki, ale stabilny.

- Mogłabym coś zrobić? Słyszałam, że próbujecie się dostać do jakiegoś neurochirurga, który miałby ją operować? - Patrycja zaproponuje kochankowi swoje wsparcie, lecz w 205 odcinku "Przyjaciółki" Artur je odrzuci. - Tak, pracuje w Dreźnie, ale Hien już tam jest... Zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy!

Kiedy w 205 odcinku "Przyjaciółki" dla Patrycji stanie się jasne, że mężczyzna już jej nie chce zada mu ważne pytanie. I będzie miała prawo zażądać odpowiedzi. - Artur, czy te pieniądze, które chciałeś pożyczyć ode mnie były po to, by jej pomóc? - Jakie to ma znaczenie? - Dla mnie ma... Możemy wreszcie normalnie porozmawiać, bo ja tego nie rozumiem! - krzyknie oburzona.

Jednak Artur w 205 odcinku "Przyjaciółki" nie będzie miał sobie nic do zarzucenia. Okłamywał Patrycję, wciągał w hazard i alkohol, lecz teraz będzie zgrywał pokrzywdzonego. - Patrycja, jeśli chcesz stworzyć związek potrzeba jest odrobina zaufania i wiara w drugiego człowieka. A nam tego zabrakło! Naprawdę tego nie rozumiesz? - powie jej na pożegnanie. 

Przyjaciółki 17 odc. 205. Artur (Paweł Małaszyński)

i

Autor: Polsat Przyjaciółki 17 odc. 205. Artur (Paweł Małaszyński)
Przyjaciółki 17 odc. 205. Artur (Paweł Małaszyński), Patrycja (Joanna Liszowska)

i

Autor: Polsat Przyjaciółki 17 odc. 205. Artur (Paweł Małaszyński), Patrycja (Joanna Liszowska)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze