Przyjaciółki, odcinek 205: Patrycja ofiarą perfidnej intrygi. Artur wykorzysta rodzinny dramat, by ją zmanipulować - ZWIASTUN

2021-05-13 20:34 Agnieszka Pyź
Przyjaciółki, odcinek 205: Patrycja ofiarą perfidnej intrygi. Artur wykorzysta rodzinny dramat, by ją zmanipulować - ZWIASTUN
Autor: Polsat Przyjaciółki, odcinek 205: Patrycja ofiarą perfidnej intrygi. Artur wykorzysta rodzinny dramat, by ją zmanipulować - ZWIASTUN

W 205 odcinku "Przyjaciółki" Patrycja (Joanna Liszowska) odkryje tajemnicę Artura (Paweł Małszyński) i jego trzech byłych żon - Hien (Żaklina Ta Dinh), Helgi (Katarzyna Pilichowska) i Inez (Ewa Porębska). Przekona się na własne uszy, że padła ofiarą intrygi kochanka, który ją wykorzystał choć w grę wchodził dramat w rodzinie. Przypadek sprawi, że Patrycja w 205 odcinku "Przyjaciółki" dowie się po co Artur chciał od niej wyciągnąć pieniądze. Bo nie chodził wcale o uzależnienie Artura od hazardu! Zobaczcie ZWIASTUN "Przyjaciółki".

"Przyjaciółki" 17 sezon, odcinek 205 - czwartek, 13.05.2021, o godz. 21.05 w Polsacie

W 205 odcinku "Przyjaciółki" wyjdzie na jaw co Artur ukrywa przed Patrycją! Od jakiegoś czasu w ich związku nie układa się najlepiej, a wszystko zaczęło się psuć kiedy ukochany Patrycji zaczął coraz więcej pić i też ją w to wciągnął. Niewiele brakowało a przez Artura straciłaby syna Mikołaja (Adam Kiełczewski)! Gorzko pożałowała, że skusiła się na namiętny dzień w łóżku z winem. Bo jej syn właśnie wtedy trafił do szpitala. Od tego momentu między Patrycją i Arturem coś zaczęło się psuć. Ale uczucie było silniejsze od rozumu. Ostatnio w "Przyjaciółki" zakochana, naiwna Patrycja dała się omotać sąsiadowi do tego stopnia, że poszła z nim do kasyna, gdzie przegrali sporo pieniędzy.

Patrz też: Koniec Przyjaciółek. Ślub Doroty i Sławka w ostatnim 206 odcinku skończy się katastrofą - ZDJĘCIA

Dopiero w 205 odcinku "Przyjaciółki" wszystko stanie się jasne dlaczego Artur tak nalegał na kolejne pożyczki i chciał wciągnąć Patrycję w hazard. Między kochankami dojdzie do kłótni, a Artur nie będzie chciał w ogóle z nią rozmawiać. - Ty jesteś obrażony za to, że nie pożyczyłam ci tych pieniędzy? Artur ja musiałam zapłacić czynsz za salon! Poza tym przegraliśmy kupę kasy przez ten twój system!

- Bo w niego nie wierzyłaś! - zarzuci jej Artur. - Ja nie chcę słuchać tych głupot!

Los sprawi, że w 205 odcinku "Przyjaciółki" Patrycja spotka na klatce byłe żony Artura. Helga (Katarzyna Pilichowska), Inez (Ewa Porębska) przekażą jej tragiczne wieści o wypadku Hien, która walczy o życie i wymaga kosztownej operacji. Okaże się, że Artur grał w kasynie, żeby uzbierać całą sumę na zabieg!

Nagle w 205 odcinku "Przyjaciółki" Patrycja zrozumie, że padła ofiarą misternie uknutej intrygi Artura, który zwyczajnie nią manipulował zamiast powiedzieć prawdę o wypadku byłej żony. Ale dopadną ją też wyrzuty sumienia, że nie zaufała Arturowi, że tak łatwo go osądziła, że jest hazardzistą.

Sprawdź też: Przyjaciółki, odcinek 205: Gorąca randka Zuzy i Błażeja skończy się namiętnym uniesieniem

- Dowiedziałam się, że Hien miała wypadek. Chciałam zapytać jak się czuje, czy mogłabym jakoś pomóc? - Patrycja w 205 odcinku "Przyjaciółki" odwiedzi jeszcze Artura, by wszystko wyjaśnić. On jednak potraktuje ją wyjątkowo chłodno. - Dziękuję w jej imieniu. Jej stan jest ciężki, ale stabilny.

- Mogłabym coś zrobić? Słyszałam, że próbujecie się dostać do jakiegoś neurochirurga, który miałby ją operować? - Patrycja zaproponuje kochankowi swoje wsparcie, lecz w 205 odcinku "Przyjaciółki" Artur je odrzuci. - Tak, pracuje w Dreźnie, ale Hien już tam jest... Zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy!

Kiedy w 205 odcinku "Przyjaciółki" dla Patrycji stanie się jasne, że mężczyzna już jej nie chce zada mu ważne pytanie. I będzie miała prawo zażądać odpowiedzi. - Artur, czy te pieniądze, które chciałeś pożyczyć ode mnie były po to, by jej pomóc? - Jakie to ma znaczenie? - Dla mnie ma... Możemy wreszcie normalnie porozmawiać, bo ja tego nie rozumiem! - krzyknie oburzona.

Jednak Artur w 205 odcinku "Przyjaciółki" nie będzie miał sobie nic do zarzucenia. Okłamywał Patrycję, wciągał w hazard i alkohol, lecz teraz będzie zgrywał pokrzywdzonego. - Patrycja, jeśli chcesz stworzyć związek potrzeba jest odrobina zaufania i wiara w drugiego człowieka. A nam tego zabrakło! Naprawdę tego nie rozumiesz? - powie jej na pożegnanie. 

Przyjaciółki 17 odc. 205. Artur (Paweł Małaszyński)
Autor: Polsat Przyjaciółki 17 odc. 205. Artur (Paweł Małaszyński)
Przyjaciółki 17 odc. 205. Artur (Paweł Małaszyński), Patrycja (Joanna Liszowska)
Autor: Polsat Przyjaciółki 17 odc. 205. Artur (Paweł Małaszyński), Patrycja (Joanna Liszowska)
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze