Przyjaciółki 17, odcinek 198: Pijana Patrycja w szpitalu po seksie z Arturem. Zabiorą jej syna Mikołaja!

i

Autor: ipla.tv Przyjaciółki 17, odcinek 198: Pijana Patrycja w szpitalu po seksie z Arturem. Zabiorą jej syna Mikołaja!

Przyjaciółki 17, odcinek 198: Pijana Patrycja w szpitalu po seksie z Arturem. Zabiorą jej syna Mikołaja!

2021-03-25 20:52

Patrycja (Joanna Liszowska) z serialu "Przyjaciółki" w 198 odcinku znów upije się z Arturem (Paweł Małaszyński), który namówi ją na namiętny dzień w łóżku z winem i gorzko tego pożałuje. Upojny seks z nowym facetem będzie miał dla Patrycji dramatyczny finał. Kompletnie pijana odbierze niepokojący telefon i dowie się, że jej syn Mikołaj (Adam Kiełczewski) trafił do szpitala i być koniecznie konieczna będzie operacja! Razem z Arturem pojedzie do dziecka, ale w szpitalu czekają na nią tragiczne wieści! Nietrzeźwa Patrycja w 198 odcinku "Przyjaciółek" usłyszy, że nikt nie odda jej syna, póki jest w tym stanie.

"Przyjaciółki" 17 sezon, odcinek 198 - czwartek, 25.03.2021, o godz. 21.05 w Polsacie

Romans Patrycji i Artura w serialu "Przyjaciółek" będzie zmierzał w niebezpiecznym kierunku. Zakochana kobieta nie zauważy, że przy nowym partnerze coraz więcej pije. Poza tym czarujący kucharz, bloger kulinarny i podróżnik wciąż skrywa przed nią wstydliwe tajemnice. Z pozoru idealny kochanek, kandydat na ojca dla Mikołaja to tak naprawdę nieodpowiedzialny facet, któremu nie można ufać. Ale w 198 odcinku "Przyjaciółek" Patrycja jeszcze nie będzie wiedziała, że źle ulokowała uczucia. Co prawda zapali jej się lampka ostrzegawcza po spotkaniu ze "wspólnikiem" Artura i odkryciu, że mężczyzna ją okłamał, ale ukochany zrobi wszystko, by zatrzeć złe wrażenie.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1579: Bosacki za kratkami! Czeka go długa odsiadka. Policja znajdzie mocne dowody przeciwko szantażyście

W 198 odcinku "Przyjaciółek" para spędzi dzień wolny w łóżku. Mikołaj będzie w szkole, więc kochankowie szybko opróżnią dwie butelki wina i będą uprawiać szalony seks na kanapie. Romantyczny nastrój pryśnie kiedy Patrycja odbierze telefon ze szkoły syna z informacją, że Mikołaj jest w szpitalu, bo podejrzewano u niego zapalenie wyrostka.

Pijani kochankowie w 198 odcinku "Przyjaciółek" pojadą do dziecka, ale ich dziwne zachowanie od razu wzbudzi podejrzenia oddziałowej z oddziału pediatrycznego. Pielęgniarka (Magdalena Ostolska) nazwie kochanka Patrycji "konkubentem" i zorientuje się, że oboje bełkoczą i czuć od nich woń alkoholu.

Dojdzie do tego, że w 198 odcinku "Przyjaciółek" Patrycja nie będzie mogła nawet zobaczyć syna. Oddziałowa wezwie matkę chłopca na poważną rozmowę i zagrozi, że zawiadomi policję, że matka dziecka jest pijana. - Niech się pani przyzna ile pani wypiła?- Dwa, góra trzy kieliszki wina... - zacznie się tłumaczyć Patrycja.

- Żeby pani wiedziała, ile dzieci tutaj trafia, które zrobiły sobie krzywdę, kiedy ich matki piły!

- Przecież mój syn był w szkole. Miał nocować u kolegi, a ja mam wolny dzień! Za kogo mnie pani uważa? Jestem normalną matką, a to jest zbieg okoliczności, że dzisiaj napiłam się trochę wina...

- Powinnam wezwać policję, żeby panią przebadali! Niech pani jedzie do domu. I wróci tutaj jutro po syna, trzeźwa! Nie oddam dziecka matce w stanie nietrzeźwości!

Przyjaciółki odcinek 197 ZWIASTUN. Anka znajdzie dowód zdrady Pawła. Inga uwiła się w romans ze studentem

Sprawdź też: Przyjaciółki 17 sezon. Zuza pozna nowego faceta. Połączy ich choroba syna. Tajemniczy Błażej zmieni jej życie w piekło! - ZDJĘCIA

Sytuacja zrobi się naprawdę dramatyczna kiedy w 198 odcinku "Przyjaciółek" Patrycja zda sobie sprawę, że zabiorą jej syna, że Mikołaj zostanie sam na noc w szpitalu, bo musi zostać na obserwacji, a jej nie wpuszczą na oddział w takim stanie. Zdesperowana poprosi o pomoc Ankę (Magdalena Stużyńska), żeby zastąpiła ją przy dziecku. Artur z kolei będzie chciał jak najszybciej opuścić szpital, żeby pielęgniarka nie narobiła im kłopotów. Nawet kosztem tego, że Mikołaj będzie płakał bez mamy...

Dopiero Anka, która jest niepijącą alkoholiczką w 198 odcinku "Przyjaciółek" uświadomi Patrycji, że odkąd jest z Arturem pije coraz więcej.Nawet na każde spotkanie z dziewczynami przynosi butelkę lub dwie wina. Między przyjaciółkami wywiąże się kłótnia. Patrycja zarzuci Ance, że nie jest taka jak ona! Ale kiedy Mikołaj wróci do domu nie będzie potrafiła wyjaśnić synowi dlaczego nie była z nim w nocy w szpitalu. Nagle Patrycja w 198 odcinku "Przyjaciółek" poczuje, że związek z Arturem zmierza w niebezpieczną stronę.

Przyjaciółki 17 odc. 198. Patrycja (Joanna Liszowska)

i

Autor: ipla.tv Przyjaciółki 17 odc. 198. Patrycja (Joanna Liszowska)
Przyjaciółki 17 odc. 198. Patrycja (Joanna Liszowska), Artur (Paweł Małaszyński)

i

Autor: ipla.tv Przyjaciółki 17 odc. 198. Patrycja (Joanna Liszowska), Artur (Paweł Małaszyński)
Przyjaciółki 17 odc. 198. Patrycja (Joanna Liszowska), Artur (Paweł Małaszyński)

i

Autor: ipla.tv Przyjaciółki 17 odc. 198. Patrycja (Joanna Liszowska), Artur (Paweł Małaszyński)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze