Przyjaciółki, odcinek 205: Anka publicznie upokorzona przez studentkę Pawła! Już nigdy mu nie uwierzy - ZWIASTUN

2021-05-13 20:38 Małgorzata Pala
Przyjaciółki, odcinek 205: Anka publicznie upokorzona przez studentkę Pawła! Już nigdy mu nie uwierzy - ZWIASTUN
Autor: Materiały prasowe Polsatu Przyjaciółki, odcinek 205: Anka publicznie upokorzona przez studentkę Pawła! Już nigdy mu nie uwierzy - ZWIASTUN

W 205 odcinku "Przyjaciółki" Anka (Magdalena Stużyńska) przeżyje publiczne upokorzenie i to przez studentkę Kingę (Żaneta Homa), która oskarża Pawła (Bartłomiej Kasprzykowski) o molestowanie! Plotki o mężu rujnują rodzinę Strzeleckich, a Anka dłużej tego nie wytrzyma! Naskoczy na studentkę na korytarzu uczelni w 205 odcinku "Przyjaciółki" i właśnie tam rozegra się prawdziwy dramat. Paweł ma na koncie już kilka zdrad żony i zapowiada się, że to co usłyszy Anka, tylko pogorszy jego i tak beznadziejną sytuację! Zobaczcie ZWIASTUN 205 odcinka "Przyjaciółki"!

"Przyjaciółki" 17 sezon, odcinek 205 - czwartek, 13.05.2021, o godz. 21.05 w Polsacie

W 205 odcinku "Przyjaciółki" zrozpaczona Anka nie będzie umiała pogodzić się z rozłamem rodzinnym, przez plotki o mężu, które wydają się być prawdą. Po tym, jak w poprzednich odcinkach "Przyjaciółek" dostała roznegliżowane zdjęcia na maila, będzie miała niemal pewność, że Paweł dopuścił się molestowania, a oskarżenia na uczelni są prawdą.

Za całą sytuację najmocniej zapłaci jego rodzina, bo Staś (Antoni Borowski) wyniósł się do Julki (Nicole Bogdanowicz), a córka jest tak wściekła na rodziców, że nawet nie zdecydowała się poinformować ich o ciąży. W 205 odcinku "Przyjaciółki" Anka nie wytrzyma dłużej plotek rujnujących ich życie. Osobiście pobiegnie na uczelnię, gdzie zaczepi studentkę Pawła i narobi sobie wstydu na całą akademię. 

Przeczytaj: Koniec M jak miłość. Mateusz po zdradzie Lilki opuści Mostowiaków na zawsze w ostatnim 1594 odcinku! Nawet Barbara go nie zatrzyma w Grabinie

Anka w 205 odcinku "Przyjaciółki" postanowi sprawdzić plotki o Pawle u źródła.

- Czy pani wysłała mojemu mężowi roznegliżowane zdjęcia? - zapyta Anka studentkę.

- Co? Ja? – odpowie zaskoczona pytaniem Kinga.

- Ktoś wysyłał z anonimowego konta do naszej kancelarii - dopowie roztrzęsiona prawniczka. 

- Ja nic nie wysyłałam.

Niech mi pani powie szczerze, błagam panią. Czy coś między wami było, jakiś romans? To jest bardzo ważne dla mnie, dla mojej rodziny - będzie drążyć zrozpaczona Anka w "Przyjaciółkach"

- Niech mnie pani zostawi - powie stanowczo dziewczyna.

Przeczytaj: Koniec Stulecie Winnych 3. Ania zniszczy rodzinę Winnych w ostatnim 39 odcinku. Spełnią się jej najgorsze wizje

Anka w 205 odcinku "Przyjaciółki" nie odpuści.

- Proszę pani, czy mój mąż panią molestował, namawiał, zmuszał do czegoś? Niech mi pani powie, bo to nam rujnuje życie! - prawie wykrzyczy Strzelecka, budząc popłoch na uczelni.

- Niech mi pani da spokój! Jest komisja i ona to wszystko wyjaśni – przyzna zdenerwowana studentka.

- A może ktoś panią manipulował? – Anka nie doczeka się odpowiedzi w "Przyjaciółkach", co chyba jeszcze bardziej ją dobije.

Wszystko wskazuje na to, że Paweł znalazł się w koszmarnych tarapatach i mało kto będzie mógł go z tego wyciągnąć. 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze