Przyjaciółki, odcinek 204: Zuza dostanie fatalne wieści! Poświęciła rodzinę dla kariery, a teraz wyleci z hukiem

i

Autor: ipla.tv Przyjaciółki, odcinek 204: Zuza dostanie fatalne wieści! Poświęciła rodzinę dla kariery, a teraz wyleci z hukiem

Przyjaciółki, odcinek 204: Zuza dostanie fatalne wieści! Poświęciła rodzinę dla kariery, a teraz wyleci z hukiem

2021-04-29 20:37

W 204 odcinku "Przyjaciółki" Zuza (Anita Sokołowska) będzie skończona w banku! Po serii ostatnich wpadek dyrektor Markiewicz stanie oko w oko z prezesem Brochem (John Weisgerber). Sporo poświęciła dla kariery, ale w obliczu problemów z synem Krzysiem (Aleksander Sułek) praca zeszła na dalszy plan. Szef Zuzy z Wiednia w 204 odcinku "Przyjaciółki" zjawi się w Warszawie, by ogłosić jej zmiany w Mondo Banku. Zostanie zdegradowana, będzie miała nowego szefa, a Gracjan Zaleśny (Jakub Wons) od razu zaprowadzi swoje porządki. Będzie jej naprawdę ciężko!

"Przyjaciółki" 17 sezon, odcinek 204 - czwartek, 6.05.2021, o godz. 21.05 w Polsacie

Ostatnio w "Przyjaciółki" życie Zuzy Markiewicz to seria samych klęsk. Autyzm Krzysia, problemy ze starszym synem Grzesiem (Jan Pieńkowski), który zaczął się buntować i stał się agresywny wobec matki oraz brata, a do tego w 204 odcinku "Przyjaciółki" dojdą kłopoty w pracy. Do siedziby Mondo Banku w Warszawie przyjedzie prezes Broch z Wiednia i przekaże dyrektorce regionalnej swoją decyzję! Zuza będzie skończona na tym stanowisku. A wszystko przez to, że od kiedy poznała diagnozę w sprawie Krzysia praca zeszła na dalszy plan. Z pomocą Dagmara (Marcin Korcz) jakoś wszystko ogarniała, ale nawalili z kilkoma ważnymi raportami.

- Zostałam zdegradowana? - zapyta z niedowierzaniem prezesa. - Nie. Obniżyliśmy rangę twojego stanowiska. Ale to naprawdę najlepsze dla banku i dla ciebie również... - wyjaśni Broch w 204 odcinku "Przyjaciółki". Zuza nie będzie protestować, bo wie, że terapie Krzysia zajmują jej mnóstwo czasu, więc obowiązki w banku odpuściła. Ale nowy szef Zuzy, którym w 204 odcinku "Przyjaciółki" okaże się przystojny, ambitny Gracjan Zaleśny (Jakub Wons) nie pozostawi jej żadnych złudzeń - czekają ją ciężkie dni, jeśli chce zachować i to stanowisko.

Patrz też: Przyjaciółki, odcinek 203: Zuza uderzy syna! Nie poradzi sobie z autyzmem Krzysia

Przyjaciółki, odcinek 203 ZWIASTUN. Zuza uderzy syna! Nie poradzi sobie z autyzmem Krzysia. Paweł rzuci się na Stasia

Sprawdź też: M jak miłość. Patrycja w ciąży nie ucieknie od Argasińskiego! W ostatniej chwili mąż ją przyłapie i zmusi, by wsypała Łukasza. Uwięzieni ją w ich domu - WIDEO

Zuza w 204 odcinku "Przyjaciółki" będzie padała na twarz z wyczerpania, ale pomocną dłoń wyciągną do niej przyjaciółki. To Patrycja (Joanna Liszowska) pierwsza przejrzy na oczy, że samotna matka dwójki dzieci nie poradzi sobie bez ich wsparcia, zwłaszcza teraz, kiedy Krzyś jest w takim stanie. Coraz bardziej zdesperowanej Markiewicz w 204 odcinku "Przyjaciółki" pomoże także Błażej (Mateusz Damięcki), który pokaże jej jak w trudnej sytuacji z autystycznym synem odzyskać radość z bycia mamą i odbudować wieź z synami.

Przyjaciółki 17 odc. 202. Zuza (Anita Sokołowska), Dagmar (Marcin Korcz)

i

Autor: Polsat Przyjaciółki 17 odc. 202. Zuza (Anita Sokołowska), Dagmar (Marcin Korcz)
Przyjaciółki 17 odc. 204. Broch (John Weisgerber), Gracjan Zaleśny (Jakub Wons)

i

Autor: ipla.tv Przyjaciółki 17 odc. 204. Broch (John Weisgerber), Gracjan Zaleśny (Jakub Wons)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze