Przyjaciółki, odcinek 203: Zuza uderzy syna! Nie poradzi sobie z autyzmem Krzysia

i

Autor: ipla.tv Przyjaciółki, odcinek 203: Zuza uderzy syna! Nie poradzi sobie z autyzmem Krzysia

Przyjaciółki, odcinek 203: Zuza uderzy syna! Nie poradzi sobie z autyzmem Krzysia

2021-04-29 21:06

W 203 odcinku serialu "Przyjaciółki" Zuza (Anita Sokołowska) straci nad sobą panowanie i uderzy syna! Odkąd dowiedziała się, że Krzyś (Aleksander Sułek) ma autyzm postanowiła walczyć o to, żeby chłopiec żył normalnie, rozwijał się prawidłowo i był nadal jej malutkim, kochanym synkiem jak dawniej. Skupiła na nim całą uwagę. Niestety ucierpi na tym starszy syn Zuzy. Grześ (Jan Pieńkowski) w 203 odcinku "Przyjaciółek" obrazi się na brata, że zabiera mu mamę. Stanie się agresywny do tego stopnia, że w domu Zuzy dojdzie do tragedii. Puszczą jej nerwy i wyżyje się na dziecku.

"Przyjaciółki" 17 sezon, odcinek 203 - czwartek, 29.04.2021, o godz. 21.05 w Polsacie

Autyzm Krzysia, syna Zuzy, w serialu "Przyjaciółki" odbije się na jej relacjach z drugim dzieckiem. Grześ poczuje się odsunięty na boczny tor. W 203 odcinku "Przyjaciółek" rozegrają się dramatyczne sceny w domu Zuzy, kiedy o poranku samotna matka chłopców, zobaczy do czego doprowadził jej jeden błąd. Bo wrażliwy, milczący i ostatnio tak bardzo wycofany Krzyś zbije wazon kiedy usłyszy hałas dobiegający z kuchni. Zniszczy też rysunek starszego brata. - To wszystko przez tego kretyna! - krzyknie Grześ do matki i młodszego brata. A Zuza jak zwykle w 203 odcinku "Przyjaciółek" rzuci wszystko, by skupić się na Krzysiu. 

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1589: Łukasz znów będzie ojcem! Patrycja w ciąży nie powie mu o dziecku

Niestety drugi syn Zuzy w 203 odcinku "Przyjaciółek" zacznie się buntować, że mama nie poświęca mu wcale czasu. Coraz bardziej bezsilna i bezradna Zuza spróbuje kolejny raz dotrzeć do Krzysia, który jednak znów nie odpowie jej ani słowem. - Ja cię bardzo przepraszam, nie wiedziałam, że ten nowy mikser taka hałasuje. A ty się przestraszyłeś tego dźwięku tak? I się zdenerwowałeś? Wiesz, bo to jest normalne, że my się denerwujemy. Tylko przez to, że zbiłeś ten wazon, to zniszczyłeś też rysunki Grzesia. I jemu jest teraz bardzo przykro. Pójdziesz do niego i go przeprosisz?

Grześ, który w 203 odcinku "Przyjaciółek" będzie świadkiem tej sceny zacznie znów krzyczeć na Krzysia. - On nic nie rozumie! Ten kretyn nic nie rozumie! Zuza będzie chciała powstrzymać starszego syna, ale na nic się to zda. - Grzesiu, ile razy cię prosiłam, żebyś tak do niego nie mówił!- On nic nie mówi i jest kretynem!- To jest twój brat!

- Nienawidzę go! - rzuci Grześ, a wytrącona z równowagi Zuza w 203 odcinku "Przyjaciółek" uderzy go. Chłopiec ucieknie od mamy z płaczem. Dręczona wyrzutami sumienia Markiewicz nie zdoła nawet iść na terapię z Krzysiem. 

Przyjaciółki, odcinek 202 ZWIASTUN. Jasiek wyprze się chorego syna Krzysia! Anka dowie się o co studentki oskarżają Pawła

Sprawdź też: Adam z Na dobre i na złe zmarł, ale teraz Grzegorz Daukszewicz wraca w nowej roli. Nawiąże szokujący romans - ZDJĘCIA

Dlatego w 203 odcinku "Przyjaciółek" odwiedzi ją zaniepokojony Błażej (Mateusz Damięcki), ojciec Kuby, chłopca z terapii, na którą chodzi także Krzyś. Tylko jemu Zuza zwierzy się z tego co zrobiła synowi, jak bardzo zawiodła jako matka, bo już z niczym sobie nie radzi. - Krzysiowi jest wszystko jedno czy przy nim jestem czy nie. Patrzy na mnie jakbym była przezroczysta. Nie reaguje kiedy do niego mówię. Nie mogę go przytulić...

- Nieprawda, takie dzieci właśnie potrzebują mocnego przytulenia, silnego docisku - uświadomi ją Błażej. - Krzyś jest najszczęśliwszy kiedy jest sam! - doda Zuza. - Nie, nikt nie jest! Po chwili w 203 odcinku "Przyjaciółek" pokaże Zuzie sztuczkę jak sprawić, żeby Krzyś poczuł się dobrze, by zeszło z niego całe napięcie. 

Przyjaciółki 17 odc. 203. Grześ (Jan Pieńkowski), Zuza (Anita Sokołowska)

i

Autor: ipla.tv Przyjaciółki 17 odc. 203. Grześ (Jan Pieńkowski), Zuza (Anita Sokołowska)
Przyjaciółki 17 odc. 203. Krzyś (Aleksander Sułek), Zuza (Anita Sokołowska)

i

Autor: ipla.tv Przyjaciółki 17 odc. 203. Krzyś (Aleksander Sułek), Zuza (Anita Sokołowska)
Przyjaciółki 17 odc. 203. Zuza (Anita Sokołowska)

i

Autor: ipla.tv Przyjaciółki 17 odc. 203. Zuza (Anita Sokołowska)
Przyjaciółki 17 odc. 202. Zuza (Anita Sokołowska), Błażej (Mateusz Damięcki)

i

Autor: Polsat Przyjaciółki 17 odc. 202. Zuza (Anita Sokołowska), Błażej (Mateusz Damięcki)
Najnowsze