Przyjaciółki 18 sezon. Nikt się nie spodziewa co będzie wyprawiała Inga z byłymi kochankami!

i

Autor: Instagram Przyjaciółki 18 sezon. Nikt się nie spodziewa co będzie wyprawiała Inga z byłymi kochankami!

Przyjaciółki 18 sezon. Nikt się nie spodziewa co będzie wyprawiała Inga z byłymi kochankami!

2021-06-15 8:40

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla wszystkich fanów „Przyjaciółek”, gdyż właśnie wystartowały zdjęcia do 18 sezonu, który swą premierę będzie miał jesienią! W 18 sezonie „Przyjaciółek” wiele wydarzy się w wątku Ingi (Małgorzata Socha), w którym nie zabraknie scen z udziałem jej byłych Andrzejem (Adam Adamonis) i Robertem (Krzysztof Wieszczek)! Rąbka tajemnicy, co do tego co będzie się działo uchylił na swoim Instagramie Adam Adamonis! Nawet nie spodziewacie się, co wydarzy się w życiu tej trójki w 18 sezonie „Przyjaciółek”!

Co wydarzy się w życiu Ingi, Andrzeja i Roberta w 18 sezonie "Przyjaciółek"?

W 18 sezonie „Przyjaciółek” bardzo dużo wydarzy się w wątku Ingi! Oczywiście nie zabraknie w nim scen z udziałem jej byłych mężów! Adam Adamonis i Małgorzata Socha udostępnili na swoich Instagramach pierwsze zdjęcia z planu 18 sezonu „Przyjaciółek”. Serialowy Andrzej opisał ich wspólne zdjęcie dość wymownym komentarzem „Tego się nie spodziewacie co się tam wydarzy ????”, przez co pod ich wspólnym zdjęciem aż zawrzało od komentarzy zaciekawionych fanów! Jak się okazało jedna z nich być może trafiła w sedno tego, co będzie działo się w 18 sezonie „Przyjaciółek”! Dziewczyna zasugerowała, że Robert i Andrzej pewnie spełnią jedno ze swoich marzeń, na co sam serialowy Andrzej odpisał jej, że jest bardzo blisko rozwiązania! O jakie marzenie chodzi?

Patrz też: Przyjaciółki 18 sezon. Nowy mężczyzna w życiu Zuzy! Zostawi dla niego Błażeja? Już raz nieźle namieszał, a teraz zrobi pogrom u Markiewicz

Koniec Przyjaciółek. Skandal na ślubie Doroty i Sławka i dramatyczne przeżycia Anki i Pawła w ostatnim odcinku

W ostatnim 17 sezonie „Przyjaciółek” klub byłych Ingi, w którego skład wchodzą Andrzej i Robert wymyślili sobie listę marzeń, które chcieliby zrealizować przed emeryturą. Część z nich zaczęli sukcesywnie realizować, jednak do ich listy dołączył nowy pomysł, po tym jak niczego nieświadomi odwiedzili Ingę tuż po jej gorącym seksie z młodym trenerem Sajmonem (Jakub Sasak)! Panowie od razu zauważyli w wyglądzie Ingi pewną zmianę i przypomnieli sobie, że zawsze wyglądała tak po seksie, jednak pomyśleli, że przecież nie ma partnera, więc pewnie zadowala się sama! Wówczas uznali, że po starej znajomości pomogą Gruszewskiej w tym problemie i bez oporów wprost zaproponowali jej trójkąt! Inga natychmiast odrzuciła ich pomysł, jednak komentarz Adama Adamonisa  a Instragramie może świadczyć, że w  18 sezonie „Przyjaciółek” ten pomysł uda się zrealizować, zwłaszcza, że Inga będzie w rozsypce po tym, jak potraktował ją Sajmon!

Zobacz również: Przyjaciółki, 18 sezon: Wiktor wraca do Patrycji! To już pewne, wyciekły zdjęcia Deląga z planu! Będą mieli dziecko?

Przypomnijmy, że w ostatnim 206 odcinku „Przyjaciółek” Inga dowiedziała się od kolegi Sajmona z akademika, że tak naprawdę nic nie znaczyła dla młodego trenera, gdyż chodziło tylko podły zakład, w którym Sajmon miał poderwać mamuśkę! Załamana nie mogła uwierzyć w to co usłyszała, gdyż bardzo zaangażowała się w tą znajomość. Jeszcze w ostatnim 206 odcinku wysłała do niego gorące fotki, które jednak przez pomyłkę dotarły do Andrzeja, przez co jego relacja z Robertem uległa znacznemu pogorszeniu, gdyż mężczyzna poczuł się oszukany i od razu pomyślał, że za jego plecami Inga i Andrzej chcą do siebie wrócić! Wściekły nie chciał słuchać żadnych tłumaczeń Andrzeja i opuścił go raz na zawsze! Jednak w 18 sezonie „Przyjaciółek” wydaje się, że relacja obu panów wróci na właściwe tory i prawdopodobnie już nie będą musieli się kłócić się o Ingę!

Spójrz także: Nowa Dorotka w Przyjaciółkach. Nie weźmie ślubu ze Sławkiem, ale przejdzie totalną przemianę - ZDJĘCIA

Najnowsze