Nowa Dorotka w Przyjaciółkach. Nie weźmie ślubu ze Sławkiem, ale przejdzie totalną przemianę - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Nowa Dorotka w Przyjaciółkach. Nie weźmie ślubu ze Sławkiem, ale przejdzie totalną przemianę - ZDJĘCIA

Nowa Dorotka w Przyjaciółkach. Nie weźmie ślubu ze Sławkiem, ale przejdzie totalną przemianę - ZDJĘCIA

2021-06-14 12:23

Agnieszka Sienkiewicz, czyli Dorotka z serialu "Przyjaciółki" nie wygląda już jak wcześniej! Przeszła metamorfozę, która może zwiastować wielkie zmiany u cwanej i przebiegłej Dorotki. Jej ślub ze Sławkiem (Kacper Kuszewski) w poprzednim sezonie "Przyjaciółki" okazał się porażką i może właśnie dlatego Dorotka zdecyduje się całkowicie zmienić swoje życie. Sienkiewicz pochwaliła się zdjęciami po metamorfozie i zapowiada wielki "powrót do gry". Co czeka szaloną miłośniczkę luksusu w nadchodzącym sezonie "Przyjaciółek"?

Dorotka z serialu "Przyjaciółki" przeszła metamorfozę! 

Gwiazdy serialu "Przyjaciółki" wróciły na plan i nagrywają kolejne sceny hitu Polsatu. Agnieszka Sienkiewicz od lat wciela się w przyjaciółkę Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska), Patrycji (Joanna Liszowska) i Anki (Magdalena Stużyńska). Rozpuszczona bogaczka długo nie mogła znaleźć odpowiedniego partnera, aż w końcu pojawił się Sławek. Skromny i pomocny mężczyzna nie jest milionerem, ale i tak skradł serce szalonej Dorotce. Niestety planowany ślub pod koniec poprzedniego sezonu "Przyjaciółek" okazał się porażką, a narzeczeństwo nie wypowiedziało sakramentalnego "tak". Może właśnie dlatego Dorotka przejdzie metamorfozę i zmieni wizerunek?

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2021. Smutne pożegnanie Lenki. Córka Kingi i Piotrka opuści rodziców w nowym sezonie. Na zawsze?

Przyjaciółki, odcinek 204 ZWIASTUN. Anka wypędzi Pawła. Teściowa nastawi ją przeciwko mężowi. Sławek oświadczy się Dorocie

Agnieszka Sienkiewicz pokazała zdjęcia na Instagramie, gdzie pozuje w zupełnie nowej fryzurze. Dotąd przyzwyczaiła fanów do głębokiego odcienia brązu, a teraz stała się niemal blondynką! W nadchodzącym sezonie serialu "Przyjaciółki" Dorotka postawi na zmiany. Dotyczą one tylko wyglądu, czy raczej i partnera?

- Dorotka ! Wracamy do gry - podpisała zdjęcie Sienkiewicz.

To, co spotka Dorotkę w nowych "Przyjaciółkach" jest owiane tajemnicą, ale znając ją, na pewno nudy nie będzie! 

Przeczytaj: Gwiazda M jak miłość wyznała, że jest ciężko chora! Iga Krefft przeszła załamanie psychicznie. Było z nią bardzo źle

Nadchodzący sezon serialu "Przyjaciółki" zmieni życie nie tylko Dorotki. Zuzę czeka batalia z nowym szefem, który mocno pokrzyżuje jej plany, do do Patrycji wróci Wiktor (Paweł Deląg)! Inga, po dziwnym związku z młodym Sajmonem (Jakub Sasak) może wreszcie pozna kogoś porządnego, a Anka będzie liczyć, że Paweł (Bartłomiej Kasprzykowski) nie wywinie jej kolejnego numeru. Fani "Przyjaciółek" mogą być zadowoleni, bo aktorki pracują już nad kolejnymi wątkami, żeby zaspokoić ciekawość widzów na jesień. 

Najnowsze