Przyjaciółki 18 sezon. Artur wróci do życia Patrycji! Szykuje się ostra walka z Wiktorem!

i

Autor: Polsat Przyjaciółki 18 sezon. Artur wróci do życia Patrycji! Szykuje się ostra walka z Wiktorem!

Przyjaciółki 18 sezon. Artur wróci do życia Patrycji! Szykuje się ostra walka z Wiktorem!

A jednak w 18 sezonie "Przyjaciółek" Artur wróci do Patrycji (Joanna Liszowska)! Jak pamiętamy namiętny amant nagle zniknął w finale 17 sezonu serialu, a Patrycja co rusz odkrywała jego paskudne tajemnice - uzależnienie od hazardu, alkoholizm... W końcu okazało się, że Artur to jednak facet o złotym sercu, tyle że już wszelki ślad po nim zaginął. Ale wróci! Potwierdza to w wywiadzie dla "Tele Tygodnia" Paweł Małaszyński. A to jeszcze nie wszystko, bo jak pisaliśmy jako pierwsi okazuje się, że w nowych odcinkach "Przyjaciółek" wróci także Wiktor (Paweł Deląg)! Który z nich zdobędzie ostatecznie serce Patrycji? Sprawdź co już wiemy!

W "Przyjaciółkach" szykuje się wojna Artura z Wiktorem o Patrycję! Obaj wracają i już są na planie 18 sezonu!

Paweł Małaszyński zdradził, że wrócił na plan 18 sezonu "Przyjaciółek"! W obszernym wywiadzie, którego udzielił w "Tele Tygodniu" dowiadujemy się, że jego bohater zniknął tylko na chwilę! Aktor wrócił na plan nowego sezonu serialu i bardzo się z tego cieszy!

- Robię to co kocham i nie zamierzam z niczego rezygnować - powiedział Małaszyński. Tymi słowami nieco już przypomniał o Arturze, który również kocha życie i nie lubi z niczego rezygnować... Co się z nim działo, kiedy nagle zniknął z życia Patrycji?

Nie przegap: To ona zastąpi Kurdej-Szatan w M jak miłość! Taki będzie koniec historii Joasi i jej wielkiej miłości

Przyjaciółki 17 sezon: Totalne zmiany w życiu przyjaciółek! Syn Zuzy ciężko chory, a Inga znów się zakocha! ZWIASTUN
Przyjaciółki 17 odc. 205. Artur (Paweł Małaszyński), Patrycja (Joanna Liszowska)

i

Autor: Polsat Przyjaciółki 17 odc. 205. Artur (Paweł Małaszyński), Patrycja (Joanna Liszowska)

Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - na plan zdjęciowy "Przyjaciółek" wrócił także serialowy Wiktor! Gwiazdor poinformował o tym na swoim profilu na Instagramie i pochwalił się zdjęciem z Liszowską i małym chłopcem! Czyżby dawni, skłóceni małżonkowie mieli w 18 sezonie przeżyć nawrót namiętności i dorobić się syna?

Pewne jest, że dowiemy się wszystkiego w 18 sezonie "Przyjaciółek". I tego, gdzie zniknął Artur i co się działo z Wiktorem po odejściu od Patrycji. I będziemy obserwować, jak walczą o kobietę, która być może okaże się tą jedyną dla każdego z nich! 

Zobacz koniecznie: Monika Mazur pożegnała się z Na sygnale! Zdradziła co się stanie z Martyną - WIDEO

Przyjaciółki: Wiktor (Paweł Deląg), Patrycja (Joanna Liszowska)

i

Autor: Instagram
Najnowsze