Monika Mazur pożegnała sie z Na sygnale! Zdradziła co się stanie z Martyną - WIDEO

i

Autor: Instagram/ Artrama Monika Mazur pożegnała sie z Na sygnale! Zdradziła co się stanie z Martyną - WIDEO

Monika Mazur pożegnała się z Na sygnale! Zdradziła co się stanie z Martyną - WIDEO

2021-06-23 8:44

Martyna z "Na sygnale", którą gra Monika Mazur ma już za sobą pożegnanie z serialem. Dopiero co 30-letnia aktorka wróciła na plan po przerwie związanej z urodzeniem synka Leosia, a już podzieliła się ze swoimi fanami smutną wiadomością, że rozstaje się z ekipą "Na sygnale". Właśnie Mazur pożegnała się z rolą Martyny Strzeleckiej i zapowiedziała, że w nowym sezonie po wakacjach 2021 w życiu jej bohaterki zajdą ważne zmiany. Co się stanie z Martyną? Czy pożegnała się z "Na sygnale" na dłużej? Zobaczcie specjalne WIDEO!

Czy Martyna odejdzie z "Na sygnale" po wakacjach 2021?

Monika Mazur odchodzi z "Na sygnale"? Zaledwie trzy miesiące temu jej bohaterka Martyna Strzelecka wróciła do ekipy ratowników medycznych w Leśnej Górze, urodziła córkę Lidkę (Lena Kabała), a w jej małżeństwie z Piotrem zapanowała prawdziwa sielanka. Choć "Na sygnale" zniknęło z telewizji na całe wakacje, to aktorzy stale kręcą nowe odcinki kolejnego sezonu, które będą emitowane od września. Niespodziewanie Monika Mazur ogłosiła na Instagramie, że pożegnała się z "Na sygnale" i w najbliższym czasie nie zagra uwielbianej przez widzów Martyny! Co się stało? Czy rozstanie z produkcją serialu było planowane? Jaki los czeka Martynę, Piotra i ich córeczkę Lidkę?

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach 2021. Smutne pożegnanie Lenki. Córka Kingi i Piotrka opuści rodziców w nowym sezonie. Na zawsze?

Monika Mazur na swoim Instagramie umieściła specjalne pożegnanie z fanami "Na sygnale" i jednocześnie ujawniła co spotka Martynę w nowym sezonie po wakacjach 2021. Przy okazji uspokoiła też wszystkich, którzy już niepokoją się, że kolejne odcinki "Na sygnale" nie są emitowane w TVP! Serialowa Martyna zapewniła, że nie rozstaje się z serialem na zawsze, choć odpoczynek od pracy jest jej bardzo potrzebny.

Monika Mazur pożegnała się z Na sygnale! Zdradziła co się stanie z Martyną

Sprawdź też: Sonia i Janek nie wrócą do M jak miłość! Barbara Wypych i Tomas Kollarik nie pojawili się na planie

- Właśnie zakończyłam zdjęcia do kolejnej transzy "Na sygnale". Nagrywany dla was wrześniowe odcinki. Mamy już ich sześć. Teraz ciągle pytacie dlaczego nie ma "Na sygnale". Zaczęła się przerwa wakacyjna, tak jak to jest zawsze w telewizji. Po prostu przez okres wakacji odcinki nie są puszczane. Ale spokojnie, wracamy na jesieni - powiedziała Monika Mazur na Instagramie. 

- Przypominam, że Martyna został influencerką! Mam już wolne. Spotykamy się ponownie w połowie lipca... Udaję się na zasłużony odpoczynek, bo ten czas dał mi w kość i psychicznie jestem bardzo zmęczona. Wyjeżdżamy na wieś z Leosiem naładować akumulatory - wyznała gwiazda "Na sygnale".

Pierwsze wakacje ekranowej Martyny z "Na sygnale" z synem Leosiem i mężem Tomaszem Chrapustą nie skończą się na pewno na tym jednym wyjeździe. Aktorka w ostatnim wywiadzie przyznała, że chce całą rodziną wyjechać na Sardynię. Ale na urlop do Włoch zabiorą też inną gwiazdę "Na sygnale". - Towarzyszyć nam będzie serialowa Basia, czyli Anna Wysocka z mężem i dwójką dzieci, więc nasz synek będzie miał się z kim bawić - powiedziała w magazynie "Świat Seriali".

Na sygnale odc. 319.  Martyna Strzelecka (Monika Mazur-Chrapusta), Piotr (Dariusz Wieteska)

i

Autor: Artrama Na sygnale odc. 319. Martyna Strzelecka (Monika Mazur-Chrapusta), Piotr (Dariusz Wieteska)
Na sygnale odc. 296. Martyna (Monika Mazur), Lidia (Lena Kabała)

i

Autor: Artrama Na sygnale odc. 296. Martyna (Monika Mazur), Lidia (Lena Kabała)
Najnowsze