Sonia i Janek nie wrócą do M jak miłość! Barbara Wypych i Tomas Kollarik nie pojawili się na planie

i

Autor: MTL Max Film Sonia i Janek nie wrócą do M jak miłość! Barbara Wypych i Tomas Kollarik nie pojawili się na planie

Sonia i Janek nie wrócą do M jak miłość! Barbara Wypych i Tomas Kollarik nie pojawili się na planie

2021-06-22 8:30

Szok dla fanów "M jak miłość"! Sonia (Barbara Wypych) i Janek (Tomas Kollarik) byli jedną z ulubionych par w "M jak miłość", ale po tragicznych wydarzeniach i ślubie, do którego nigdy nie doszło przez dramatyczny postrzał Morawskiego, niedoszła młoda para uciekła z Grabiny. Ich historia została przerwana i nie pojawili się do końca minionego sezonu. Prace nad kolejnymi odcinkami "M jak miłość" trwają, inni aktorzy wrócili na plan, ale trudno szukać jakiegokolwiek znaku, że Sonia i Janek również wracają. To może oznaczać tylko jedno - Barbara Wypych i Tomas Kollarik zrezygnowali z udziału w serialu. To chwilowa sytuacja czy odejście na stałe?

Koniec Soni i Janka w "M jak miłość"? Barabra Wypych i Tomas Kollarik odeszli i nie grają w nowym sezonie 

To już pewne, że Barabra Wypych i Tomas Kollarik odeszli z "M jak miłość"?! Wszystko na to wskazuje, ponieważ aktorzy nie wrócili na plan serialu, mimo że prace nad kolejnymi odcinkami "M jak miłość" trwają w najlepsze! Gwiazdy hitu TVP często dzielą się z fanami ciekawostkami z planu, wrzucają zdjęcia i wideo.

Wiadomo już, że na planie "M jak miłość" intensywnie pracują np. serialowa Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek), Anita (Melania Grzesiewicz), Kamil (Marcin Bosak) czy Budzyńscy. Większość aktorów z "M jak miłość" wróciła na plan i pojawia się sporo przecieków na temat poszczególnych wątków. Jak dotąd, nie ma żadnych informacji, co dalej z Sonią i Jankiem, ich powrotem i dalszymi losami. 

Przeczytaj: Lilka w M jak miłość zdradziła Mateusza, a teraz Monika Mielnicka pokazała swojego chłopaka nago! Ostre sceny w rzece! Wszystko widać - WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Powrót Majki. Była Pawła żebraczką. Łukasz skatowany przez Argasińskiego, a Patrycja w szpitalu

Historia Soni i Janka w "M jak miłość" została nagle przerwana i zakończona ich wyjazdem z Grabiny. Wszystko przez zawód Morawskiego i jego wplątanie się w obronę świadka koronnego, późniejsze zatargi z mafią i ściganie go przez bandytów. W minionym sezonie "M jak miłość" miało dość do ślubu, ale tuż przed kościołem Janek został postrzelony. Kula trafiła go tak, że istniało wielkie prawdopodobieństwo, że Morawski nie odzyska sprawności. Po operacji okazało się jednak, że pojawiła się nadzieja, a policjant i Sonia postanowili uciec i nie narażać nikogo na niebezpieczeństwo. Od tej pory nikt ich nie widział. 

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2021. Marcin zażąda rozwodu! Iza zupełnie się załamie, ostatnią deską ratunku będzie Aleksandra

Wygląda na to, że Brabara Wypych i Tomas Kollarik nie mają zamiaru wracać do "M jak miłość". Nie wiadomo czy jest to decyzja na stałe, czy może jednak pojawią się w późniejszych odcinkach nowego sezonu. "M jak miłość" pojawi się w TVP na jesień, ale w początkowych wątkach nie znajdą się dalsze losy Soni i Janka. Nie wiadomo czy ich historia będzie kontynuowana. Jest jednak prawdopodobieństwo, że skoro nagle zniknęli, tak samo nagle się w końcu pojawią. Póki co aktorzy nie biorą udziału w kręceniu kolejnych scen do "M jak miłość".

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze