​​​​M jak miłość po wakacjach 2021. Marcin zażąda rozwodu! Iza zupełnie się załamie, ostatnią deską ratunku będzie Aleksandra

i

Autor: MTL Maxfilm ​​​​M jak miłość po wakacjach 2021. Marcin zażąda rozwodu! Iza zupełnie się załamie, ostatnią deską ratunku będzie Aleksandra

​​​​M jak miłość po wakacjach 2021. Marcin zażąda rozwodu! Iza zupełnie się załamie, ostatnią deską ratunku będzie Aleksandra

To Marcin w "M jak miłość" po wakacjach 2021 postawi Izie (Adriana Kalska) twarde ultimatum i zażąda rozwodu! Dramatyczna historia, która rozbiła szczęśliwe małżeństwo Chodakowskich to efekt mściwego spisku manipulanta Bosackiego (Dariusz Kordek). Drań dosypał narkotyki do drinków Izy i Michała (Paweł Deląg), a następnie nakręcił film z ich rzekomej "wspólnej nocy", który Chodakowskiemu przesłał. Niestety, Marcin nie stanął na wysokości zadania - zamiast zająć się traumą Izy, oszalał z zazdrości! Po wakacjach nie będzie lepiej - osamotniona Iza zabierze dzieci i wyjedzie do Grabiny, a Marcin postawi jej w odpowiedzi ostateczne ultimatum i zażąda rozwodu! Jedynym ratunkiem dla rodziny w "M jak miłość" po wakacjach 2021 będzie Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska), która stanie po stronie synowej i zrobi wszystko, żeby jej pomóc. Czy uda jej się wyciągnąć Izę z psychicznej zapaści?

"M jak miłość" po wakacjach 2021. Marcin zażąda rozwodu! Iza załamie się psychicznie

Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - Iza w "M jak miłość" z Szymikiem i Mają po wakacjach 2021 wyjedzie do Grabiny z pomysłem, aby spróbować poskładać swoje życie na nowo. Tam zajmie sią nią Marysia, która sama doskonale zna trudy małżeńskiego życia, a i nie raz była doskonałym doradcą w tych sprawach dla swoich synów, Piotrka (Marcin Mroczek) i Pawła (Rafał Mroczek). Czy jednak kochana Rogowska udźwignie ciężar, jaki spadnie na barki kruchutkiej Izy?

Marysia Rogowska zdecyduje się wziąć Izę pod swoje skrzydła i pomóc zrozpaczonej kobiecie. Wygląda na to, że tylko ona widzi, co dzieje się  z Chodakowską. W końcu sama ma za sobą kilka poważnych kryzysów małżeńskich i wielokrotnie pomagała synom wyjść z opresji. Teraz opieką otoczy Izę, ale czy to pomoże? Kiedy Chodakowska usłyszy od Marcina zaskakujące słowa - całkowicie straci nadzieję!

Kiedy już będzie się wydawało w "M jak miłość", że Iza nabiera sił, pojawi się Marcin na poważną rozmowę. Niestety, okaże się, że po wakacjach 2021 Chodakowski nie przemyślał spraw i nie dostrzegł, że jednak problem kryzysu tkwi w nim i postawi swojej żonie potworne ultimatum!

- Spróbujemy walczyć albo czeka nas rozwód - oświadczy Marcin Izie.

Zobacz też: M jak miłość po wakacjach 2021. Łukasz wyrzeknie się Patrycji w ciąży. Skaże ją na łaskę podłego Argasińskiego

Adriana Kalska przechodzi z M jak Miłość do nowego serialu TVN. Została blondynką do tej roli! Wyciekło pierwsze nagranie z planu - WIDEO

Jak widzimy na profilach gwiazd "M jak miłość" na Instagramie, Iza i Marcin po wakacjach 2021 będą rozdzieleni. Aleksandra stanie jednoznacznie po stronie synowej - i zajmie się opieką nad dziećmi skłóconych małżonków. Czy to dlatego, że Iza przeżyje kolejny kryzys nerwowy?

Są pewne oznaki, że matka w "M jak miłość" da jeszcze jedną szansę synowi po wakacjach 2021 i wybaczy mu szaleństwo zazdrości o Izę. Jako pierwsi pisaliśmy o tym TUTAJ, a zdjęcia Pieczyńskiej i Roznerskiego na Instagramie wspierają tę tezę. 

Oczywiście, można założyć także optymistyczny wariant wypadków w "M jak miłość", w którym Iza i Marcin zostawiają dzieciaki pod opieką babci i wyruszają nareszcie w swoją wymarzoną podróż poślubną. Jak pamiętamy, z powodu aresztowania Olka na ich weselu nigdy takiej podróży nie odbyli, a mogłaby okazać się w tym momencie ich małżeństwa jedynym ratunkiem. 

Na razie Iza i Marcin z "M jak miłość" pokazują się razem jedynie jako para, którą grające ich gwiazdy są w prawdziwym życiu. Ale na zdjęciach z planu serialu na razie widać ich oddzielnie, co każe się obawiać, że Iza zapadnie się w sobie po ultimatum męża, a on zacznie wieść żywot samotnego pustelnika. Jak będzie na pewno? Okaże się zaraz po wakacjach 2021!

Nie przegap: Horror w M jak miłość po wakacjach 2021! Córka Kamila porwana! Będą poszukiwania policji, aż w końcu Kinga znajdzie ją samą błąkającą się w centrum miasta!

M jak miłość. Mikołaj Roznerski pokazał zdjęcia dzieci Marcina i nieźle oberwał! Poszło o jeden szczegół - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm/ Instagram M jak miłość. Mikołaj Roznerski pokazał zdjęcia dzieci Marcina i nieźle oberwał! Poszło o jeden szczegół - WIDEO
Najnowsze