Przyjaciółki 18 sezon. Totalna metamorfoza Zuzy! Zmieni się nie do poznania – ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram/Ipla TV Przyjaciółki 18 sezon. Totalna metamorfoza Zuzy! Zmieni się nie do poznania – ZDJĘCIA

Przyjaciółki 18 sezon. Totalna metamorfoza Zuzy! Zmieni się nie do poznania – ZDJĘCIA

2021-06-16 12:45

W 18 sezonie „Przyjaciółek” Zuza (Anita Sokołowska) przejdzie totalną metamorfozę nie tylko w życiu, ale również w wyglądzie! Anita Sokołowska pochwaliła się na Instagramie zdjęciem całkowicie odmienionej Markiewicz! Fani są zachwyceni, gdyż aktorka wygląda po prostu obłędnie! Czy nowy wygląd Zuzy w 18 sezonie „Przyjaciółek” jest lekarstwem na rozczarowanie ze strony Błażeja (Mateusz Damięcki) a może chęcią przypodobania się nowemu szefowi Konradowi (Paweł Ławrynowicz)? Czy Zuza będzie w końcu szczęśliwa?

Totalna metamorfoza Zuzy w 18 sezonie "Przyjaciółek"!

Dla wszystkich fanów „Przyjaciółek” mamy bardzo dobrą wiadomość, gdyż gwiazdy wróciły już na plan i nagrywają kolejny już 18 sezon „Przyjaciółek”! W tym sezonie Zuza przejdzie całkowitą metamorfozę i to nie tylko w życiu osobistym i zawodowym, ale również w wyglądzie. Anita Sokołowska pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciami z planu 18 sezonu „Przyjaciółek”. Zuza wygląda niesamowicie! Nowy kolor włosów, nowa fryzura, pięknie podkreślony makijaż i oczywiście gustowny różowy garnitur! Po prostu klasa sama w sobie! „Ten #look jest dowodem na to, że rozpoczęłam zdjęcia do nowego sezonu Przyjaciółki ???” – napisała aktorka na swoim profilu. Fani są zachwyceni metamorfozą Zuzy i już nie mogą doczekać się nowych odcinków „Przyjaciółek”, które już jesienią będziemy mogli śledzić w Polsacie!

Patrz też: Przyjaciółki 18 sezon. Nikt się nie spodziewa co będzie wyprawiała Inga z byłymi kochankami!

Koniec Przyjaciółek. Skandal na ślubie Doroty i Sławka i dramatyczne przeżycia Anki i Pawła w ostatnim odcinku

„Stylizacja obłędna! Bardzo do Pani pasuje ?”

„Piękna jak Zawsze ?, Tylko dla Pani Oglądalem Przyjaciółki ?????, Pozdrawiam Cieplutko ?”

„Cudnie Pani w rózowym?”

„Ten Twój #look to sztooos!???? są propsy!!!??”

To tylko niektóre komentarze, które pojawiły się pod zdjęciem uwielbianej Zuzy. Jednak to nie wszystko! W 18 sezonie „Przyjaciółek” w życiu Markiewicz pojawi się nowa osoba! Będzie to Konrad, jej nowy szef, który zajął stanowisko Gracjana Zaleśnego (Jakub Wons), którego Zuza pozbyła się z olbrzymią pomocą Dagmara (Marcin Korcz), gdyż mężczyzna zajął jej stanowisko i zaczął rostawiać ją po kątach! Aczkolwiek jak się okazuje w 18 sezonie „Przyjaciółek” Zuza nie wróci na fotel dyrektora, gdyż decyzją prezesa Brocha (John Weisgerber) jej miejsce zajmie właśnie Konrad! Jak będą układać się ich stosunki? Czy w przypadku Konrada, Zuza i Dagmar postąpią tak samo? A może między nią a nowym szefem dojdzie do czegoś więcej, stąd tak obłędna przemiana Zuzy w 18 sezonie „Przyjaciółek”? 

Spójrz również: Nowa Dorotka w Przyjaciółkach. Nie weźmie ślubu ze Sławkiem, ale przejdzie totalną przemianę - ZDJĘCIA

Wszystko jest możliwe, gdyż w ostatnim 206 odcinku „Przyjaciółek” uczucia Markiewicz zostały wystawione na potężną próbę. Wydawało się, że Zuza w końcu ułoży sobie życie z Błażejem, który podobnie jak ona jest tatą akustycznego dziecka. Para pojawiła się razem nawet na ślubie Dorotki (Agnieszka Sienkiewicz) i Sławka (Kacper Kuszewski), jednak szybko się z niego zmyła, aby spędzić ze sobą więcej czasu sam na sam bez dzieci. Aczkolwiek to, co zobaczyła Zuza w końcówce 206 odcinka „Przyjaciółek” po prostu ją zmroziło! W drzwiach domu Błażeja przywitała ich jego była żona Renata (Izabela Zwierzyńska), która tuliła ich wspólnego syna i wyznała, że wróciła! Czy ta sytuacja oznacza koniec związku Zuzy i Błażeja? Czy Markiewicz zostawi go i weźmie się za Konrada? A może w ogóle rozczarowana da sobie spój od facetów? Tego z pewnością dowiemy się w 18 sezonie „Przyjaciółek”!

Zobacz także: Przyjaciółki, 18 sezon: Wiktor wraca do Patrycji! To już pewne, wyciekły zdjęcia Deląga z planu! Będą mieli dziecko?

Najnowsze