Przyjaciółki. Anka i Paweł stracą drugie dziecko?! Nicole Bogdanowicz odchodzi z serialu!

i

Autor: IPLA.TV Przyjaciółki. Anka i Paweł stracą drugie dziecko?! Nicole Bogdanowicz odchodzi z serialu!

Przyjaciółki. Anka i Paweł stracą drugie dziecko?! Nicole Bogdanowicz odchodzi z serialu!

2021-07-11 22:14

Szok w "18 sezonie "Przyjaciółek"! Z obsadą serialu pożegnała się Nicole Bogdanowicz! Czy córka Anki (Magdalena Stużyńska) i Pawła (Bartek Kasprzykowski) umrze? W ostatnim sezonie "Przyjaciółek" Julka długo ukrywała przed rodziną swój stan zdrowia i tylko Antek (Maciej Zuchowicz) wiedział, że Strzelecka spodziewa się dziecka. Niestety Julka źle znosiła ciąże i ostatnim odcinku 17 sezonu "Przyjaciółek" w poważnym stanie trafiła na stół operacyjny! Julka straciła ciążę i rozpoczęła się rozpaczliwa walka o jej życie! Czy w 18 sezonie "Przyjaciółek" Strzeleccy stracą drugie dziecko?!

Nicole Bogdanowicz odchodzi z "Przyjaciółek"! Czy Julka umrze?

Spore zmiany w 18 sezonie "Przyjaciółek"! Jak podał informator "Plotka" w najnowszym sezonie zabraknie jednej z uwielbianych aktorek! Nicole Bogdanowicz nagrała już ostatnie sceny ze swoim udziałem i pożegnała się z produkcją, w której występuje od 2012 roku! To oznacza, że w 18 sezonie "Przyjaciółek" na ekranach nie zobaczymy już Julki Strzeleckiej! Co się stanie z córką Anki i Pawła? Czy Julka umrze i osieroci malutkiego Oliwiera (Jakub Szaławiński)?

Nicole Bogdanowicz zdecydowała się na rozstanie z "Przyjaciółkami", gdyż jak tłumaczył informator "Plotka" pragnie dalej się rozwijać, a w "Przyjaciółkach" ostatnio brakowało już pomysłu na jej wątek. Serialowa Julka chce się teraz skupić na nauce i skończyć studia na kierunku produkcja filmowa w Warszawskiej Szkole Filmowej. Aktorka chodzi też regularnie na castingi do filmów fabularnych i już niedługo będziemy mogli ją podwiać w takich produkcjach jak: Gierek", "Crime story, Love story". Jednak con się stanie z jej wątkiem w "Przyjaciółkach"?

Patrz też: Przyjaciółki. Brutal Wiktor przejdzie metamorfozę i odzyska Patrycję?! Przez niego straciła dziecko

Przyjaciółki 18 sezon. Anka znajdzie sobie młodszego faceta! Nieźle załatwi Pawła

Przypomnijmy, że ostatni 17 sezon "Przyjaciółek" nie układał się dla Strzeleckiej najlepiej! Wyjazd Antka, samotne wychowywanie Oliwiera i podejrzenia, że własny ojciec ponownie zdradza matkę i sypia ze studentkami! A na dodatek kłopoty zdrowotne, z którymi kryła się przed wszystkimi! Co prawda, Julka chciała porozmawiać o swoich złych wynikach z Anką, ale, gdy zobaczyła w teczce własne ojca pismo pornograficzne przeżyła szok! Strzelecka tylko upewniła się w tym, że plotki, jakie krążą o jej ojcu są prawdziwe i że Paweł oferuje studentkom seks w zamian za zaliczenie przedmiotu! Z tego powodu nieraz urządzała Ance awantury i kazała jej odejść od niewiernego męża! Przez jej wpisy na studenckim forum Pawła o mały włos nie wyrzucili z uczelni! Julka tak mocno wkręciła się w sprawy ojca, że przepłaciła je zdrowiem!

W ostatnim 206 odcinku "Przyjaciółek" Strzelecka gorzej się poczuła i trafiła do szpitala! Okazało się, że doszło do krwotoku, w wyniku którego Julka straciła dziecko, a teraz toczy się dramatyczna walka o jej życie! Czy w 18 sezonie "Przyjaciółek" Julka umrze na stole operacyjnym?

Spójrz również: Przyjaciółki 18 sezon. Nikt się nie spodziewa co będzie wyprawiała Inga z byłymi kochankami!

Na szczęście w 18 sezonie "Przyjaciółek" Julkę uda się uratować i córka Anki i Pawła przeżyje operację! Scenarzyści chcą zostawić Nicole Bogdanowicz otwartą furtkę, gdyby zdecydowała się wrócić i postanowili, że nie będą uśmiercać jej bohaterki! Strzelecka prawdopodobnie wyjedzie za granicę! Po stracie dziecka nieocenione będzie wsparcie bliskich! Być może Julka zdecyduje się wyjechać wraz z Oliwierem za granicę do Antka, aby zapomnieć o złych przeżyciach i spróbować na nowo ułożyć sobie życie, po tak wielkiej tragedii, jaka spotka ją w 18 sezonie "Przyjaciółek"!

Zobacz także: Przyjaciółki 18 sezon. Totalna metamorfoza Zuzy! Zmieni się nie do poznania – ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze