Przyjaciółki 18 sezon. Paweł w łóżku z kolejną kochanką. Fani nie kryją zniesmaczenia jego nową wybranką!

i

Autor: Instagram Przyjaciółki 18 sezon. Paweł w łóżku z kolejną kochanką. Fani nie kryją zniesmaczenia jego nową wybranką!

Przyjaciółki 18 sezon. Paweł w łóżku z kolejną kochanką. Fani nie kryją zniesmaczenia jego nową wybranką!

2021-07-23 13:00

Sensacja w 18 sezonie „Przyjaciółek”! Julka (Nicole Bogdanowicz) miała rację! Jej ojciec (Bartek Kasprzykowski) tak naprawdę wcale się nie zmienił i znów będzie zdradzał Ankę (Magdalena Stużyńska)! Strzelecka nie wierzyła w wierność ojca i słusznie! W 18 sezonie „Przyjaciółek” Paweł znajdzie sobie kolejną kochankę, którą wszyscy fani „Przyjaciółek” bardzo dobrze znają! Widzowie są zszokowani wyborem Strzeleckiego i nie mogą uwierzyć, jak do tego doszło! Jego zdjęcie na Instagramie wywołało prawdziwą burzę!

Paweł znów zdradzi Ankę w 18 sezonie „Przyjaciółek”? Nie uwierzycie, kto będzie jego nową kochanką!

Paweł nigdy nie należał do świętych. Już od początków „Przyjaciółek” notorycznie zdradzał Ankę, z której uczynił kurę domową. Strzelecka miała jedynie prać, sprzątać, gotować i prasować jego koszule, a także zajmować się trójką ich dzieci: Julką oraz bliźniakami Frankiem (Kajetan Borowski) i Stasiem (Antoni Borowski). Żona nie była dla niego atrakcyjna i nigdy nie miał z nią ochoty na seks, za to swojego szczęścia szukał poza domem. Miał wiele kochanek, w jego łóżku znalazła się nawet sama Inga (Małgorzata Socha), choć wtedy przyjaciółka Anki jeszcze nie wiedziała, że są małżeństwem!

Zdrady Pawła doprowadziły Ankę w "Przyjaciółkach" do alkoholizmu! Wkrótce nastąpił ich rozwód, jednak Anka wybaczyła mężowi i wróciła do niego, mimo iż on wciąż ją zdradzał! Przyjaciółki: Inga, Patrycja (Joanna Liszowska) i Zuza (Anita Sokołowska) nie akceptowały jej decyzji i nieraz namawiały ją, aby od niego odeszła, jednak Strzelecka dla dobra rodziny zdecydowała się poświęcić. Nie odeszła od Pawła nawet, gdy dowiedziała się, że ma na boku nieślubną córkę!

Patrz też: Przyjaciółki. Anka i Paweł stracą drugie dziecko?! Nicole Bogdanowicz odchodzi z serialu!

Przyjaciółki 18 sezon. Anka znajdzie sobie młodszego faceta! Nieźle załatwi Pawła

Co prawda w „Przyjaciółkach” Paweł w końcu się zmienił i nie zdradzał już Anki. W jego życiu pojawił się jeszcze jeden epizod platonicznej miłości do sąsiadki, jednak nigdy nie poszedł z nią do łóżka, a o swoim uczuciu opowiadał żonie, która nie potrafiła tego zrozumieć. Od wypalenia tego uczucia Anka w końcu mogła spać spokojnie do czasu ostatniego 17 sezonu „Przyjaciółek”, gdy Strzelecki rozpoczął pracę na uczelni. Wówczas pojawiły się pogłoski, że Paweł sypia ze swoimi studentkami. Choć Anka skrupulatnie broniła męża w jego wierność zaczęła wątpić Julka. Sprawa szybko trafiła na ławy komisji, która miała zdecydować, co dalej z karierą Pawła. Na domiar złego tuż przed sądem Pawła nóż w plecy wbiła mu własna córka, która dodała kompromitujący wpływ na forum.

Na szczęście Strzelecki wyszedł zwycięsko z tej walki, gdyż okazało się, ze cała akcja z molestowaniem była ukartowana przez siostrę jednej ze studentek – Ewę Wiśniewską (Gabriela Oberbek), która w przeszłości była jedną z jego kochanek i zaszła w nim ciążę, ale dokonała abrogacji, a w ten sposób chciała się na nim zemścić. Cała ta sprawa wiele kosztowała Julkę, która w ostatnim 206 odcinku „Przyjaciółek” trafiła do szpitala, gdzie walczyła o życie! Jednak jak się okazuje podejrzenia Julki wcale nie były fałszywe! Jej ojciec w 18 sezonie „Przyjaciółek” wyląduje w łóżku z kolejną kochanką i to na dodatek z osobą szczególnie bliską całej rodzinie Strzeleckich!

Spójrz również: Przyjaciółki 18 sezon. Zuza przyjaciółką żony Błażeja? Połączy siły z Renatą i się na nim odegra?

Tego jeszcze nie było! W 18 sezonie „Przyjaciółek” okaże się, że tak naprawdę Paweł wcale się nie zmienił, tylko dobrze się krył! Bartek Kasprzykowski opublikował na swoim Instagramie zdjęcie z kolejną kochanką w swoim łóżku! Jak się okazuje zostanie nią jego własna matka, Maria (Ewa Kasprzyk)! Wymowny opis zdjęcia nie pozostawia żadnych złudzeń. W 18 sezonie „Przyjaciółek” dojdzie do kazirodztwa! Tego ani Anka ani tym bardziej Julka chyba nigdy by się nie spodziewały… A przecież w czasie całej afery z molestowaniem studentek sama Maria namawiała Ankę, żeby zostawiła jej syna na pastwę losu! Jak się okaże w 18 sezonie "Przyjaciółek" miała w tym ukryty cel i chyba chciała oszczędzić Ance dodatkowego cierpienia!

- Praca aktora, to praca emocjami, uczuciami… Zdarza się, że uczucia poniosą…!… Ale to chwilowy romans, taka chwila zapomnienia! Naprawdę! – podpisał wspólne zdjęcie, na którym zadowolony wtula się do Marii, a ona odwzajemnia uśmiech! Kochankowie wyglądają jakby byli tuż po stosunku, gdyż jego matka ma na sobie tylko kozulę! Widać, że oboje bardzo dobrze się bawili!

Tym zdjęciem Paweł z wywołał prawdziwą burzę! Fani „Przyjaciółek” są zszokowani jego wyborem i dziwią się, jak Strzelecki mógł pozwolić sobie na taką chwilę zapomnienia z własną matką!

- Zwariowałeś ?? Przecież to Twoja matka!! Co ta Anka się z Tobą ma..

- No ale…. Z Mamusia???????????????????

- Czy Ci się coś nie pomyliło

- Sodoma i Gomora, żeby z własną matką!? ???

- Co w rodzinie to nie zginie ? żart oczywiście... Czekam na kolejne odcinki ❤️??

Czy w 18 sezonie „Przyjaciółek” Paweł już do reszty zwariuje? Czy Strzelecki po raz kolejny zdradzi swoją żonę tym razem z własną matką? Czy to strach o życie Julki popchnie Strzeleckich, do tak odważnych kroków? Co na to Anka? Tego z pewnością dowiemy się w 18 sezonie „Przyjaciółek”!

Zobacz także: Artur z Przyjaciółek już tak nie wygląda! Paweł Małaszyński zmienił się nie do poznania!

Przyjaciółki 17 odc. 206. Paweł (Bartek Kasprzykowski)

i

Autor: ipla.tv Przyjaciółki 17 odc. 206. Paweł (Bartek Kasprzykowski)
Przyjaciółki 17, odcinek 204, Anka (Magdalena Stużyńska), Paweł (Bartłomiej Kasprzykowski)

i

Autor: Ipla Przyjaciółki 17, odcinek 204, Anka (Magdalena Stużyńska), Paweł (Bartłomiej Kasprzykowski)
Przyjaciółki 14 sezon, odcinek 167: Paweł (Bartek Kasprzykowski), Maria (Ewa Kasprzyk)

i

Autor: Polsat
Najnowsze