Artur z Przyjaciółek już tak nie wygląda! Paweł Małaszyński zmienił się nie do poznania!

i

Autor: Instagram/Polsat Artur z Przyjaciółek już tak nie wygląda! Paweł Małaszyński zmienił się nie do poznania!

Artur z Przyjaciółek już tak nie wygląda! Paweł Małaszyński zmienił się nie do poznania!

2021-07-09 13:43

Paweł Małaszyński, czyli Artur z "Przyjaciółek" przeszedł metamorfozę! Aktor tak się zmienił, że aż trudno go rozpoznać! Efektami swoich zmian pochwalił się na swoim Instagramie, a pod zdjęciem posypała się lawina komentarzy! Fani "Przyjaciółek" zaczęli żartować z nowego wizerunku uwielbianego aktora, jednak on sam długo nie pozostał im dłużny, czym zyskał jeszcze większą przychylność! Jak zmienił się Paweł Małaszyński? Czy nowy wygląd jest odpowiedzią na to, co czeka Artura w 18 sezonie "Przyjaciółek"?

Niezwykła metamorfoza Artura z "Przyjaciółek"! Takiego Pawła Małaszyńskiego jeszcze go nie widzieliście!

Paweł Małaszyński zmienił się nie do poznania! Uwielbiany Artur z "Przyjaciółek" już ta nie wygląda i przeszedł niesamowitą metamorfozę! Aktor całkowicie zmienił swoją fryzurę! Artur z "Przyjaciółek" zapuścił włosy i z roztrzepaną czupryną zapozwał do zdjęcia, które opublikował na swoim Instagramie, aby pochwalić się swoim nowym obliczem! Aktor sam zapytał ich, jak sądzą o czym w tej chwili myśli! Na odpowiedzi długo nie trzeba było czekać i oczywiście większość z nich dotyczyła fryzjera! Fani "Przyjaciółek" w przezabawny sposób opisywali metamorfozę swojego ulubionego aktora!

"O fryzjerze, chłopie mam to samo na głowie, masakra ;)",

"Że kiedy najmniej się staram, wychodzi mi najlepszy fryz.",

"Fryzura bomba!Wyprzystojnialeś!!",

"Ze moze juz pora zapukac w okienko fryzjera??",

"...a może by tak zapuścić długie włosy jak za dawnych lat... ? ?",

"...Że z dnia na dzień wyglądasz coraz młodziej ??""Kiedy w końcu otworzą zakłady fryzjerskie?".

Patrz też: Przyjaciółki. Anka i Paweł stracą drugie dziecko?! Nicole Bogdanowicz odchodzi z serialu!

Przyjaciółki 18 sezon. Anka znajdzie sobie młodszego faceta! Nieźle załatwi Pawła

To tylko niektóre komentarze, które pojawiły się pod zdjęciem Artura z "Przyjaciółek"! Oczywiście, większość fanów nie omieszkała nie zwrócić uwagi na nową fryzurę aktora i poradziła swojemu ulubieńcowi jak najszybciej udać się do fryzjera! Na odpowiedź Pawła Małaszyńskiego nie trzeba było długo czekać, gdyż aktor wstawił kolejne zdjęcie, na którym przekonuje fanów, ze fryzjer nie jest mu obcy! "U fryzjera?… To ja już kiedyś byłem…".

Zdjęcie wywołało u fanów lawinę wspomnień, gdyż przypomniały im się czasy, gdy grał w "Magdzie M". Na zdjęciu widzimy Pawła Małaszyńskiego w krótko obciętych włosach, który patrzy na fanów uwodzicielskim spojrzeniem! W ten przezabawny sposób aktor nawiązał do swojej metamorfozy i wskazał, że w dłuższych włosach wygląda zdecydowanie lepiej! Sam podziękował pierwszej fance, która była zachwycona jego nową fryzurą! Czy zmiany w jego wizerunku są spowodowane, tym co będzie się działo w życiu Artura w 18 sezonie "Przyjaciółek"?

Spójrz również: Przyjaciółki 18 sezon. Nikt się nie spodziewa co będzie wyprawiała Inga z byłymi kochankami!

Już wiemy, że w 18 sezonie "Przyjaciółek" z pewnością nie zabraknie Artura, co potwierdził sam Paweł Małaszyński w wywiadzie dla "Tele Tygodnia"! Przypomnijmy, że w ostatnim 206 odcinku "Przyjaciółek" Artur nagle zniknął bez słowa pożegnania! Wcześniej próbował pożyczyć od Patrycji (Joanna Liszowska) pieniądze, jednak Kochan nie chciała dalej sponsorować hazardu i alkoholizmu swojego kochanka! To właśnie przez niego Patrycja sama zaczęła mieć problemy z alkoholem i ledwo utrzymała swój salon fryzjerski! Kochan tyle dla niego zrobiła, a on po prostu się wyprowadził! Jak się okazuje jego zniknięcie było tylko chwilowe, gdyż Artur wróci i to ze zdwojoną siłą w 18 sezonie "Przyjaciółek"!

Tylko teraz na jego drodze w "Przyjaciółkach" w walce o Patrycję stanie Wiktor (Paweł Deląg), który tak łatwo nie odpuści! Czy widząc jego zaangażowanie Artur postanowi odpuścić i weźmie się za jej przyjaciółkę Ankę (Magdalena Stużyńska)? Czy to dla Strzeleckiej Artur zmienił swój wizerunek? A może podobnie jak Wiktor postanowił przejść metamorfozę, aby odciąć się od przeszłości i już jako zupełnie inny człowiek wkupić się w łaski Patrycji? Którego z nich wybierze Kochan? Tego z pewnością dowiemy się w 18 sezonie "Przyjaciółek", jednak już wiemy, że między panami zapowiada się ciekawe starcie!

Zobacz także: Przyjaciółki 18 sezon. Totalna metamorfoza Zuzy! Zmieni się nie do poznania – ZDJĘCIA

Najnowsze