Przyjaciółki 18 sezon. Zuza przyjaciółką żony Błażeja? Połączy siły z Renatą i się na nim odegra?

2021-07-16 14:26
Przyjaciółki 18 sezon. Zuza przyjaciółką żony Błażeja? Połączy siły z Renatą i się na nim odegra?
Autor: Instagram/Polsat Przyjaciółki 18 sezon. Zuza przyjaciółką żony Błażeja? Połączy siły z Renatą i się na nim odegra?

W 18 sezonie „Przyjaciółek” Renata (Izabela Zwierzyńska) nie da o sobie zapomnieć i wkroczy w życie Zuzy (Anita Sokołowska) i Błażeja (Mateusz Damięcki). Kobieta poczuje się oszukana przez swojego męża i postanowi się na nim odegrać? W 18 sezonie „Przyjaciółek” Renata nie da Zuzie spokoju i będzie nachodzić ją w pracy. Przedstawi jej swoją wersję zdarzeń i przeciągnie Markiewicz na swoją stronę? Zdjęcia, którymi pochwaliła się Izabela Zwierzyńska na Instagramie nie pozostawiają złudzeń! Czy oszukane kobiety postanowią odegrać się na kłamliwym Błażeju?

Renata zagości w „Przyjaciółkach” na dłużej! Zaprzyjaźni się z Zuzą i odegra się na Błażeju?

Los nie oszczędzał Zuzy w ostatnim sezonie „Przyjaciółek”. Walka o pracę, choroba Krzysia (Olek Sułek) i rozwód z Jaśkiem (Marek Bukowski) spadło na nią w jednej chwili i we wszystkim została sama. Na domiar złego terapie akustycznego synka tak bardzo ją pochłonęły i uczuliły, że przestała dogadywać się ze swoimi przyjaciółkami: Ingą (Małgorzata Socha), Patrycją (Joanna Liszowska) i Anką (Magdalena Stużyńska).

Powolutku we wszystkim udało jej się odnaleźć, głównie dzięki Błażejowi, którego poznała przy okazji spotkań z terapeutami. Błażej wydawał się być z pozoru idealny, choć stanowił zupełnie przeciwieństwo Zuzy. Spokojny, poukładany i wstydliwy mężczyzna stanął naprzeciwko mocnego charakteru i kobiety, która twardo stąpa po ziemi i wie czego chce. Tak jak w życiu przeciwieństwa się przyciągnęły i wszyscy fani „Przyjaciółek” zakładali, że Zuza w końcu będzie szczęśliwa! Niestety stało się inaczej, gdyż do ich życia wkroczyła inna kobieta!

Patrz też: Przyjaciółki. Anka i Paweł stracą drugie dziecko?! Nicole Bogdanowicz odchodzi z serialu!

Przyjaciółki 18 sezon. Anka znajdzie sobie młodszego faceta! Nieźle załatwi Pawła

W ostatnim 206 odcinku „Przyjaciółek” wydawać by się mogło, że nikt ani nic nie zepsuje szczęścia Zuzy i Błażeja, a jednak, gdy Markiewicz zobaczyła w drzwiach domu Błażeja, jego uśmiechniętą żonę, z którą niby był w separacji, przytulającą ich synka, aż odebrało jej mowę! Wystarczyło jedno słowo Renaty „Wróciłam”, a dla Zuzy wszystko stało się jasne! Kolejny raz dała się nabrać, a mężczyzna, którego pokochała znów ją oszukał…

Jak się okazuje słowa Renaty będą miały swoje odzwierciedlenie w 18 sezonie „Przyjaciółek”. Renata wróci na dobre i dobrze zadomowi się w Warszawie. Bezwzględna kobieta zacznie nachodzić Markiewicz w jej miejscu pracy i nie da jej spokoju! Izabela Zwierzyńska pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciami z warszawskiego Mordoru, gdzie swoją siedzibę ma firma, w której pracuje dyrektor Markiewicz! Na zdjęciach widzimy zadowoloną z siebie Renatę, która uśmiecha się od ucha do ucha! Czy to oznacza, że uda jej się osiągnąć swój cel?

- In Mordor we work 😜 @przyjaciolkipolsat. Zawsze chciałam zobaczyć, jak to jest pracować w Mordorze... co prawda ja w nieco w innej roli, ale możecie mi opowiedzieć jak jest u Was 😎 – napisała na swoim Instagramie.

Spójrz również: Artur z Przyjaciółek już tak nie wygląda! Paweł Małaszyński zmienił się nie do poznania!

Kolejnymi zdjęciami Renata z „Przyjaciółek” rozwiała wszelkie wątpliwości! Żonie Błażeja uda się przybliżyć do Zuzy! Na jej profilu pojawiło się również zdjęcie z uśmiechniętą Anitą Sokołowską! Jakie intencje będą tak naprawdę przyświecać Renacie?

- Co nowego w kolejnym sezonie @przyjaciolkipolsat 😍🎬? Na pewno MY ;) Mam przyjemność wcielać się w postać nowej bohaterki Renaty. 🎃 Dużo zawodowej przyjemności ✨- podpisała zdjęcie z serialową Zuzą.

Czy w 18 sezonie „Przyjaciółek” Renata będzie chciała odegrać się na Błażeju i przeciągnie Zuzę na swoją stronę? Czy opowie jej, jak wyglądał jej związek z Błażejem i gdzie przebywała przez dłuższy okres? Czy jej wersja zdarzeń pokryje się z tym, co opowiadał Błażej? Czy faktycznie go skrzywdziła i zostawiła go samego z chorym synem? Czy Zuza pozna prawdziwą twarz Błażeja i tym samym uwierzy w słowa Renaty? Czy obie pokażą mu, co znaczy zemsta okłamanych kobiet? Odpowiedzi na te pytania z pewnością poznamy w 18 sezonie „Przyjaciółek”, który wraca już jesienią!

Zobacz także: Przyjaciółki. Brutal Wiktor przejdzie metamorfozę i odzyska Patrycję?! Przez niego straciła dziecko

Przyjaciółki 17, odcinek 206, rodzina Błażeja (Mateusz Damięcki)
Autor: Ipla Przyjaciółki 17, odcinek 206, rodzina Błażeja (Mateusz Damięcki)
Przyjaciółki, odcinek 206, Zuza (Anita Sokołowska), Błażej (Mateusz Damięcki)
Autor: Materiały prasowe Polsatu Przyjaciółki, odcinek 206, Zuza (Anita Sokołowska), Błażej (Mateusz Damięcki)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze