Przyjaciółki 18 sezon. Zuza przyjaciółką żony Błażeja? Połączy siły z Renatą i się na nim odegra?

i

Autor: Instagram/Polsat Przyjaciółki 18 sezon. Zuza przyjaciółką żony Błażeja? Połączy siły z Renatą i się na nim odegra?

Przyjaciółki 18 sezon. Zuza przyjaciółką żony Błażeja? Połączy siły z Renatą i się na nim odegra?

2021-07-16 14:26

W 18 sezonie „Przyjaciółek” Renata (Izabela Zwierzyńska) nie da o sobie zapomnieć i wkroczy w życie Zuzy (Anita Sokołowska) i Błażeja (Mateusz Damięcki). Kobieta poczuje się oszukana przez swojego męża i postanowi się na nim odegrać? W 18 sezonie „Przyjaciółek” Renata nie da Zuzie spokoju i będzie nachodzić ją w pracy. Przedstawi jej swoją wersję zdarzeń i przeciągnie Markiewicz na swoją stronę? Zdjęcia, którymi pochwaliła się Izabela Zwierzyńska na Instagramie nie pozostawiają złudzeń! Czy oszukane kobiety postanowią odegrać się na kłamliwym Błażeju?

Renata zagości w „Przyjaciółkach” na dłużej! Zaprzyjaźni się z Zuzą i odegra się na Błażeju?

Los nie oszczędzał Zuzy w ostatnim sezonie „Przyjaciółek”. Walka o pracę, choroba Krzysia (Olek Sułek) i rozwód z Jaśkiem (Marek Bukowski) spadło na nią w jednej chwili i we wszystkim została sama. Na domiar złego terapie akustycznego synka tak bardzo ją pochłonęły i uczuliły, że przestała dogadywać się ze swoimi przyjaciółkami: Ingą (Małgorzata Socha), Patrycją (Joanna Liszowska) i Anką (Magdalena Stużyńska).

Powolutku we wszystkim udało jej się odnaleźć, głównie dzięki Błażejowi, którego poznała przy okazji spotkań z terapeutami. Błażej wydawał się być z pozoru idealny, choć stanowił zupełnie przeciwieństwo Zuzy. Spokojny, poukładany i wstydliwy mężczyzna stanął naprzeciwko mocnego charakteru i kobiety, która twardo stąpa po ziemi i wie czego chce. Tak jak w życiu przeciwieństwa się przyciągnęły i wszyscy fani „Przyjaciółek” zakładali, że Zuza w końcu będzie szczęśliwa! Niestety stało się inaczej, gdyż do ich życia wkroczyła inna kobieta!

Patrz też: Przyjaciółki. Anka i Paweł stracą drugie dziecko?! Nicole Bogdanowicz odchodzi z serialu!

Przyjaciółki 18 sezon. Anka znajdzie sobie młodszego faceta! Nieźle załatwi Pawła

W ostatnim 206 odcinku „Przyjaciółek” wydawać by się mogło, że nikt ani nic nie zepsuje szczęścia Zuzy i Błażeja, a jednak, gdy Markiewicz zobaczyła w drzwiach domu Błażeja, jego uśmiechniętą żonę, z którą niby był w separacji, przytulającą ich synka, aż odebrało jej mowę! Wystarczyło jedno słowo Renaty „Wróciłam”, a dla Zuzy wszystko stało się jasne! Kolejny raz dała się nabrać, a mężczyzna, którego pokochała znów ją oszukał…

Jak się okazuje słowa Renaty będą miały swoje odzwierciedlenie w 18 sezonie „Przyjaciółek”. Renata wróci na dobre i dobrze zadomowi się w Warszawie. Bezwzględna kobieta zacznie nachodzić Markiewicz w jej miejscu pracy i nie da jej spokoju! Izabela Zwierzyńska pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciami z warszawskiego Mordoru, gdzie swoją siedzibę ma firma, w której pracuje dyrektor Markiewicz! Na zdjęciach widzimy zadowoloną z siebie Renatę, która uśmiecha się od ucha do ucha! Czy to oznacza, że uda jej się osiągnąć swój cel?

- In Mordor we work ? @przyjaciolkipolsat. Zawsze chciałam zobaczyć, jak to jest pracować w Mordorze... co prawda ja w nieco w innej roli, ale możecie mi opowiedzieć jak jest u Was ? – napisała na swoim Instagramie.

Spójrz również: Artur z Przyjaciółek już tak nie wygląda! Paweł Małaszyński zmienił się nie do poznania!

Kolejnymi zdjęciami Renata z „Przyjaciółek” rozwiała wszelkie wątpliwości! Żonie Błażeja uda się przybliżyć do Zuzy! Na jej profilu pojawiło się również zdjęcie z uśmiechniętą Anitą Sokołowską! Jakie intencje będą tak naprawdę przyświecać Renacie?

- Co nowego w kolejnym sezonie @przyjaciolkipolsat ??? Na pewno MY ;) Mam przyjemność wcielać się w postać nowej bohaterki Renaty. ? Dużo zawodowej przyjemności ✨- podpisała zdjęcie z serialową Zuzą.

Czy w 18 sezonie „Przyjaciółek” Renata będzie chciała odegrać się na Błażeju i przeciągnie Zuzę na swoją stronę? Czy opowie jej, jak wyglądał jej związek z Błażejem i gdzie przebywała przez dłuższy okres? Czy jej wersja zdarzeń pokryje się z tym, co opowiadał Błażej? Czy faktycznie go skrzywdziła i zostawiła go samego z chorym synem? Czy Zuza pozna prawdziwą twarz Błażeja i tym samym uwierzy w słowa Renaty? Czy obie pokażą mu, co znaczy zemsta okłamanych kobiet? Odpowiedzi na te pytania z pewnością poznamy w 18 sezonie „Przyjaciółek”, który wraca już jesienią!

Zobacz także: Przyjaciółki. Brutal Wiktor przejdzie metamorfozę i odzyska Patrycję?! Przez niego straciła dziecko

Przyjaciółki 17, odcinek 206, rodzina Błażeja (Mateusz Damięcki)

i

Autor: Ipla Przyjaciółki 17, odcinek 206, rodzina Błażeja (Mateusz Damięcki)
Przyjaciółki, odcinek 206, Zuza (Anita Sokołowska), Błażej (Mateusz Damięcki)

i

Autor: Materiały prasowe Polsatu Przyjaciółki, odcinek 206, Zuza (Anita Sokołowska), Błażej (Mateusz Damięcki)
Najnowsze