Przyjaciółki 18 sezon. Błażej zostawi Zuzę dla bezwzględnej żony! Renata pokaże na co ją stać - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Przyjaciółki 18 sezon. Błażej zostawi Zuzę dla bezwzględnej żony! Renata pokaże na co ją stać - ZDJĘCIA

Przyjaciółki 18 sezon. Błażej zostawi Zuzę dla bezwzględnej żony! Renata pokaże na co ją stać - ZDJĘCIA

2021-06-16 12:12

Zuza (Anita Sokołowska) w 18 sezonie serialu "Przyjaciółki" nie zazna spokoju! Wszystko przez bezwzględną Renatę (Izabela Zwierzyńska), która za wszelką cenę będzie próbowała wkupić się w łaski Błażeja (Mateusz Damięcki). Izabela Zwierzyńska już pracuje na planie "Przyjaciółek", gdzie wcieli się w rolę żony nowego mężczyzny Markiewicz. Renata powróci do życia Błażeja z hukiem i nie pozwoli na szczęście Zuzy. Po rozwodzie z Jaśkiem (Marek Bukowski), kobieta myślała, że odnajdzie szczęście. Nic bardziej mylnego, bo Renata będzie w gotowości, by ją zniszczyć!

Renata stanie na drodze do szczęścia Zuzy i Błażeja w 18 sezonie "Przyjaciółek"

Zuza w serialu "Przyjaciółki" nie ma szczęścia w miłości. Przeszła już kilka płomiennych relacji, ale żadna nie wyszła jej na dobre. Nadchodzący, czyli 18 już sezon "Przyjaciółki" zapowiada się dla niej bardzo burzliwie. Odkąd się przełamała i zaczęła spotykać z Błażejem, można było się spodziewać pięknej miłości. Nic z tego, bo do jej życia wkroczy z hukiem Renata.

Żona mężczyzny pojawiła się pod koniec 17 sezonu "Przyjaciółki" i zabawi w życiu bohaterów na dłużej. Renata z uśmiechem przywitała męża, a on zaniemówił z wrażenia na jej widok. Zuza nie spodziewała się, że zostanie wrobiona w dziwny trójkąt z byłą żona Błażeja w roli głównej. Nie tak wyobrażała sobie swój nowy związek. 

Przeczytaj: Piotrek z M jak miłość pokazał jak mieszka. Marcin Mroczek pochwalił się wypasionym salonem w domu w Wawrze! Żyje lepiej niż Zduński na Deszczowej - ZDJĘCIA

Przyjaciółki, odcinek 204 ZWIASTUN. Anka wypędzi Pawła. Teściowa nastawi ją przeciwko mężowi. Sławek oświadczy się Dorocie

Izabela Zwierzyńska pokazała na swoim Instagramie zdjęcie z planu "Przyjaciółek". Pozuje z serialowym Błażejem i chwiali się w opisie, że przyjechała nagrać sceny do wątku jego i Zuzy.

- Ruszyły zdjęcia do kolejnego sezonu @przyjaciolkipolsat więc jeśli oglądaliście poprzedni sezon, postać Renaty będzie miała swoją kontynuację. ✨Wpadłam (dosłownie ?? po wczorajszym przylocie z ??) dzisiaj na plan by zobaczyć się z @mateuszdamiecki i @anita_sokolowskaa którzy uczynili ten dzień bardzo miłym ☀️ - pisze aktorka.

Przeczytaj: Gwiazdy Barw szczęścia ujawniły co je łączy! W serialu Renata i Dominika są przyjaciółkami, a prywatnie?

Wiadomo już, że Renata nieźle namiesza w serialu "Przyjaciółki". W przeszłości skrzywdziła Błażeja, odeszła od niego i zostawiła mu pod opieką syna. W 18 sezonie "Przyjaciółek" będzie próbowała wkupić się w jego łaski i nie bardzo przejmie się, że przecież on zaczął budować relację z Zuzą. Markiewicz będzie musiała zmierzyć się z rywalką, która niekoniecznie może "grać fair play". Chociaż Błażej zapewniał, że Zuza zrobiła na nim ogromne wrażenie, na pewno jest związany emocjonalnie z Renatą, która będzie chciała to wykorzystać. 

Najnowsze