Przyjaciółki 18 sezon. Koniec Dorotki i Sławka? Nie będzie starać się o zwykłego hydraulika i wyleci na Zanzibar - ZWIASTUN

i

Autor: Polsat Przyjaciółki 18 sezon. Koniec Dorotki i Sławka? Nie będzie starać się o zwykłego hydraulika i wyleci na Zanzibar - ZWIASTUN

Przyjaciółki 18 sezon. Koniec Dorotki i Sławka? Nie będzie starać się o zwykłego hydraulika i wyleci na Zanzibar - ZWIASTUN

2021-08-09 14:50

Szok w 18 sezonie „Przyjaciółek”! Dorotka (Agnieszka Sienkiewicz) tuż po odwołanym ślubie ze Sławkiem (Kacper Kuszewski) dojdzie do wniosku, że miarka się przebrała i nie będzie uganiać się za zwykłym hydraulikiem, dla którego i tak już dużo poświęciła! W 18 sezonie „Przyjaciółek” Dorotka uniesie się dumą i uzna, że Sławek to zupełnie nie jej liga? Przyjaciółka Ingi (Małgorzata Socha) długo nie będzie rozpaczać po zawodzie miłosnym, gdyż całkowicie pochłonie ją praca influencerki! Dorotka podążając za trendami przeprowadzi się na Zanzibar i raz na zawsze przekreśli swój związek ze Sławkiem!

Dorotka przeniesie się na Zanzibar i raz na zawsze zapomni o Sławku w 18 sezonie „Przyjaciółek”?

W 18 sezonie „Przyjaciółek” dojdzie do niespodziewanego zwrotu akcji? Dorotka szybko odkocha się w Sławku i zrezygnuje z walki o niedoszłego męża? Bardzo możliwe, że Dorotce nagle odwidzi się wielka miłość do Sławka i odwołany ślub w ostatnim 206 odcinku „Przyjaciółek” będzie dla niej zbawianiem. Przypomnijmy, że ostatecznie do ślubu Dorotki i Sławka nie doszło, gdyż milionerka obawiała się, że hydraulik chce się z nią ożenić jedynie dla jej majątku. W tym celu wymyśliła podłą intrygę z komornikiem i bankructwem, aby sprawdzić, czy Sławek naprawdę ją kocha. Jego reakcja nie pozostawiła jej żadnych wątpliwości – hydraulik chce tylko jej pieniędzy. Niestety Dorotka była nieświadoma, że tuż przed ślubem Sławek podpisał intercyzę i odkrył jej intrygę!

Zdegustowany jej zachowaniem w ostatnim 206 odcinku „Przyjaciółek” odwołał ślub i wyznał Dorotce, że jeżeli pragnie, aby się z nią ożenił, to musi bardziej się postarać i o niego zawalczyć! Choć wydawało się, że Dorotka tak łatwo nie odpuści i zrobi wszystko, aby Sławek do niej wrócił, to rzeczywistość okaże się zupełnie inna, gdyż milionerka znajdzie lepszy sposób na życie i to bez Sławka u swojego boku!

Patrz też: Przyjaciółki. Dorotka w szczerym wyznaniu o samej sobie! Takich słów nikt by się nie spodziewał

Przyjaciółki, 18 sezon: Ślub Ingi, powrót Artura i trauma Zuzy powraca - ZWIASTUN

Nie jest tajemnicą, ze Dorotka w „Przyjaciółkach” od zawsze marzyła o życiu jak w bajce i do tego dążyła. Chciała żyć jak księżniczka i żeby każdy mógł jej takiego życia zazdrościć. Już w ostatnim 17 sezonie „Przyjaciółek” Dorotka próbowała swoich sił jako influencerka i nowy zawód bardzo ją pochłonął. Milionerka przywiązywała szczególną uwagę do każdego komentarza, gdyż bardzo zależało jej na opinii jej fanów. Wiele wskazuje na to, że w 18 sezonie „Przyjaciółek” Dorotka tak bardzo wkręci się w nowe zajęcie, że będzie w stanie dla niego poświęcić wszystko!

W 18 sezonie „Przyjaciółek” Dorotka nie będzie chciała być gorsza od celebrytów i podąży ich śladem! Milionerka uzna, że pójdzie o krok dalej i nie tylko wyjedzie na popularny ostatnio Zanzibar, ale również tam zamieszka! Jej decyzja mocno nie spodoba się Indze, gdyż zrozumie, że straci swoją niesforną przyjaciółkę raz na zawsze!

- Impreza pożegnalna? Dorota przecież ty dopiero co wróciłaś – spyta zdziwiona Inga.

- Przenoszę się na Zanzibar – oznajmi zadowolona Dorotka.

- Co? – zapyta z przerażeniem Inga.  

Zobacz także: Przyjaciółki. Kolejna tragedia u Strzeleckich! Ich małżeństwo już tego nie przetrwa

Jak dobrze wiemy stanowczość Dorotki w „Przyjaciółkach”  nie zna granic i nawet protesty Ingi nie będą w stanie jej powstrzymać! Milionerka tak mocno wkręci się w nowy zawód, że już nic nie będzie miało dla niej znaczenia. Dorotka uzna, że zwykły hydraulik nie pasuje do jej nowego życia i raz na zawsze przekreśli swój związek ze Sławkiem? Bardzo możliwe, że w 18 sezonie „Przyjaciółek” milionerka zrezygnuje z walki o niedoszłego męża i odnajdzie dla siebie nową drogą życiową, w której nie będzie już miejsca dla Sławka!

Spójrz również: Nowy sezon Przyjaciółek bez Zuzy? Fani wpadli w popłoch

Przyjaciółki 18 sezon: Dorotka (Agnieszka Sienkiewicz), Inga (Małgorzata Socha)

i

Autor: Polsat Przyjaciółki 18 sezon: Dorotka (Agnieszka Sienkiewicz), Inga (Małgorzata Socha)
Przyjaciółki 18 sezon: Dorotka (Agnieszka Sienkiewicz)

i

Autor: Polsat Przyjaciółki 18 sezon: Dorotka (Agnieszka Sienkiewicz)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze